.

Виж резултатите на анкетата: Koq e nai-dobrata antivirusna programa spored vas?

Гласували
111. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Kaspersky Anti-Virus Personal

    20 18,02%
  • NOD32 Antivirus System

    50 45,05%
  • Avast

    8 7,21%
  • AVG

    17 15,32%
  • Panda Antivirus Platinum v7.0

    0 0%
  • F-Prot for Windows

    4 3,60%
  • Norton Internet Security

    6 5,41%
  • Dryga antivirusna

    6 5,41%
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 90 от общо 90
  1. #76
    i nod32 sim izpolzval i kaspersky pak ni6to. i dvete za ni6to ne stavat. kaspersky moje i da e hubava no iska licens zatova nemi haresva. sega sim s COMODO. ami dneskaya instalirah i mi nameri 16 virusa

  2. #77
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268

    QPONECA

    Само ще кажа че няма най-добра антивиросна всяка пропуска просто едната ще пропусне една гадост а другата друга гадост и накрая пак ще трябва преинстал.

  3. #78
    Фен Аватара на Renate_Feliqr
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    218
    sex_is_zero Пуснато на: Пон Авг 06, 2007 6:36 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    i nod32 sim izpolzval i kaspersky pak ni6to. i dvete za ni6to ne stavat. kaspersky moje i da e hubava no iska licens zatova nemi haresva. sega sim s COMODO. ami dneskaya instalirah i mi nameri 16 virusa

    Ami da ti kaja za COMODO ne e lo6a kakto kazax samo 4e e BETA versiq.Pogledni kato natisne6 buton4eto SCAN MY COMPUTER dali vsi4ki hardove ti skanira ili samo edin...Za6toto pir mene taka se polu4i.Skanira mi samo ediniq a drugite dva ne /a v edin ot tezi dva mi e OS/.Programate leki4ka ina4e no kakto kazax ima o6te dorabotka po neq.
    "....15 души в ковчега на мъртвеца....йо-хо-хо..."

  4. #79
    Фен Аватара на Renate_Feliqr
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    218

    zdr

    Само ще кажа че няма най-добра антивиросна всяка пропуска просто едната ще пропусне една гадост а другата друга гадост и накрая пак ще трябва преинстал

    Saglasna sam s tebe.No mi se struva 4e nikoi ot nas ne e hva6tal istinski virus.Tuk nai mnogo troqn4eta ,spyware i malware...a da vi kaja vijdala sam dva komputara "udareni" ot "LEONARDO" i ot "CHERNOBIL".Jalka kartnika bqxa...dori ima6e i "RAZRU6EN" hardware.Sq 6te me [pitate kade sam vijdala..ami ba6at mi e komputaren programist ,raboti za edna germanska korporaciq...i komputrite sam gi vijdala tam.Naistina na nikoi ne pojelavam virus ot tozi vid.No e dobre 4e te sa nsao4eni kam golemi korporocii i firmi,pravitelstveni orgaznizacii tai 4e zaseg moje da di6ame spokoino.
    "....15 души в ковчега на мъртвеца....йо-хо-хо..."

  5. #80
    Аз съм с АВГ и съм доволна

  6. #81
    Да бяхте направили анкета на Български ли, незнам.Принципно не обичам да чета много на "Шлиоковица" а по темата:
    Сега не ползвам антивирусна, Win-а ми е на 6 месеца и още работи перфектно, единственото противо-прецакващо средство което ползвам е System Mechanic и Ad-Aware през 1-2 месеца ги пускам като се позатлачи и се оправя за 20минути.

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  7. #82
    Голям фен Аватара на cvetityy
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    софянче съм си
    Мнения
    547
    NOD32 Antivirus System
    Има две непреодолими трагедии в живота: едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата да си го възвърнеш!


  8. #83
    Аватара на Nfan
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    60
    Ми бил съм с Нортон, Касперски и сега съм с НОД 32. Нортона е голям боклук. Вианги при сканиране показваше, че има по някой вирус или троянец и затова го махнах. Касперски е доста тежка и на по-стари машини върви много лошо. Сега от 1 година съм с НОД 32 и съм много доволен. До сега поне при мен няма нито един пропусант вирус, но все пак зависи от това и по кои сайтове се буташ.
    N2O

  9. #84

  10. #85
    emi az bqh s panda be6e ujasna razpraviq!dadohme 60 lv na vqt1ra!instalirahme 100 diska i posle ni6to ne stana.sega s1m s NOD 32 i s1m dovolna
    Снощи те търсих навсякъде,исках да те усетя върху моето голо тяло,да почувствам аромата ти,да вляза в теб...Къде беше глупаво пижамоО???

  11. #86
    Няма най-добра анти-вирусна. Една пропуска един вирус друг не, друга пропуска друг, пък трети не...
    И само с анти-вирусна нищо няма да стане. Един качествен firewall + anti-spyware и анти-вирусната...

    Ако не искате вируси си записвате Linux.
    Клик ми (:

  12. #87
    Фен Аватара на Renate_Feliqr
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    218

    zdr

    Ne smqta6 li 4e za mnogo hora linuxa e o6te nepoznata materiq?Kolko sme horata v toq forum deto sme pozlvali linux i gore dolu si iamme ponqtie.broim se naprasti.Sorka ne iska da zasegna nikogo ako sam sgre6ila.
    "....15 души в ковчега на мъртвеца....йо-хо-хо..."

  13. #88
    Че то и няма инсталиран linux... просто казвам...

    Ако даден компютър се използва за интернет или някакъв вид сървър е най-добре да се използва Linux Просто самата операционна система си е сама анти-вирусна Да малко са хората и сега съжалявам, че почвам училище, защото ми се застъпва с курсовете за Linux
    Клик ми (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си