.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    SuMmeR_KiSs
    Guest

    malko e trudno...devtsvenica otvorena na plaja?

    zdraveite imam si priqtel na 20 a az sam na 14 otdavna sme zaedno i toi iska da go napravim..znae 4e sam devtsvena i kaza 4e 6te vnimava...zashtoto ne za 1 pat 6te go pravi s devstvenica do tuk dobre...ama 6e go pravim na plaja...mejdu edni skali na pqsaka? mislite li 4e e dobra ideq?mislite li 4e trqbva da go napravq sled kato s mom4eto se razdelihme po edno vreme i toi mi kaza "haresvam te mnogo...dori te obi4am..no za da stane napalna lubovta mi..trqbva da mi dadat za da dam i az..razbirash li?" i razbrah nameka...i mislq 4e ne me e strah ot bolkata..gotova sam...no iskam savet ot vas??

  2. #2
    SuMmeR_KiSs
    Guest

    aa

    aa i zabraih da vi popitam...malko tupo 6e prozvu4i ama...trqbva li da mu praq svi*ki za da se vazbudi i togava da go vkara??? vse pak a 1 pat 6e mi e i ne znam? a sam se interesuvala ot taq tema de?

  3. #3
    Purvo ne si dlujna da mu pravish svi*ki. Tova ne e zaduljitelna chast ot sex-a. Dali e dobra ideq da go pravish na plaja. Ami az ako bqh na tvoe mqsto ne bih se navila. V kraina smerka na teb trqbva da ti e udobno predi vsichko, a tam nadali shte mojesh da se otpusnesh maksimalno. Vse pak reshenieto si e tvoe. Uspeh!
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  4. #4

    Re: aa

    Zashto da triabva...?Estestveno che ne!Tva ti si go reshavash.Toi nai veroqtno shte se vazbudi oshte kato zapochne da te dokosva i da te celuva.Taka che svirkite sa si prosto garnitura
    Ne me interesuva, kakvo govoriat za men, osven, ako ne e v moia polza.

  5. #5
    Malina
    Guest

    ne barzaj!!!!!!!!!!

    Mnogo nepodhodia6ta wazrast za seks e 14g! Priateliat ti 6tom e na 20g i ima goliam opit s dewstwenici si prawi sama zakliu4enieto. Iska da 4ukne porednata dewstwenica. Ne liagaj samo za ednoto 4ukane, wse pk towa e edinstwen put w jiwota - triabwa da si pone palnoletna i da go iska6 ot surce! Az sum po-goliama ot teb i powiarwai mi ne drankam prazni prikazki! Seksa ne e sport! Towa e ne6to swiato!

  6. #6
    SuMmeR_KiSs
    Guest
    ami toi isk da go napravim..;( no taq fraza koqto kaza??spored vas samoza sexa li e??spored men ne ..6oto se poznavame otdavna no toi 6e zaminava da jivee v dr grad sled nqqkolko meseca i se 4udq kvo da pravq..??nqma da se vijdame 4esto a da si zagubq devtsvenosta s nqkakav 4ovek koito ne znae kakavi ssa mu 4uvstvata?? m?

  7. #7
    Мен ако питаш-не си залужава.Едно че на него може да му е само заради чукането и друго,че щом ще заминава определено не си струва.
    Got a feeling that I can't resist to,from the moment I laid my eyes on you,honey tell me what you wanna do,cause my heart is getting lost inside of you.

  8. #8
    Guest

    Re: malko e trudno...devtsvenica otvorena na plaja?

    awe toq e golqm pedofil.

  9. #9

    Re: malko e trudno...devtsvenica otvorena na plaja?

    Цитирай Първоначално написано от fergieson
    awe toq e golqm pedofil.

    Напълно споделям мнението ти
    Toй е на 20 ,а момичето само на 14...
    When you dream anything can happen.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    BURGAS
    Мнения
    117

    XA

    ТОЗ НЕ Е НАРЕД НА 14 Г ДА ПРАВИШ СЕКС НЕ ЛИ МНОГО РАНО А ТОИ Е НА 20Г ЗНАЧИ СЕ ИЗЯВЯВА КАТО ЖЕНКАР , НЕДЕЙ ДА ПРАВИШ СЕКС НО ТОВА СИЕ МОЕ МНЕНИЕ НА 14Г СТАНИ ПОНЕ НА 17 ИЛИ ПОВЕЧЕ ТОГАВА РЕШАВАЙ
    skype-ceco_novaka- Няма значение дали вървиш бавно,важното е да не спираш.

  11. #11

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    over the hills and far away
    Мнения
    11
    не си заслужава.. на 14 години си .. по-добре намери някой , да те обича "и да не иска нищо в замяна" , всичко по реда си

  12. #12
    moq suvet e da ne go pravi6, no ako si re6ila nikoi ne moje da te spre, svirkite ne sa zaduljitelni no toi nali kaza 4e iska ne6to pove4e, mi pravi mu svirki togava i ne mu puskai na plaja ne mi se vijda dobre ideq, kato za purvi put ne e zle da ste v nqkoi apartament ili v hotel 6tot na plaja stava mazalo s toq pqsuk, da romanti4no e ama e kofti. a ina4e toq ne znam kade si go namerila ama bih te posuvetval da mu bie6 6uta i da si nameri6 nekoi po-maluk batko, na 16 naprimer, a i ot tova koeto kaza 4e e kazal ne misla 4e te obi4a, prosto iska sex.

    Skype: captainkuchiki

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ei TuKa ;)
    Мнения
    331
    1.svirkite ne sa zadaljitelni,vaob6te daje.
    2.na 14godini e mn rano,ima6 cql jivot pred sebe si.
    3.toq edva li e nai-podhodq6tiq za teb-edno 4e e na 20g. i drugo,dokolkoto razbrah iska da e s tebe samo za da te napravi porednata broika,posle zaminava,da ne misli6 4e 6te ti ostane veren?!6to misli6 4e e s teb?iska samo sex..no tova si e li4no moe mnenie vse pak.samo te syvetvam.

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    421
    Az ne bih go napravila.6tom ste se bili razdelili poradi taq pri4ina(sex-a) zna4i ne si zaslujava.Edno mom4e,koeto te obi4a istinski ne bi kazalo takova ne6to,a i ti ne biva da se 4uvstva6 pritisnata za takova ne6to.Druga pri4ina poradi,koqto ne si zaslujava e tova,4e toi 6te zaminava sled izvestno vreme.Ot druga strana kakto ve4e ti kazaha na 14 godini ne e mn hubavo da ne si devstvena,za6toto i sama moje da si napravi6 zaklu4enieto za kakva 6te te pomislqt.Vse pak re6enieto si e tvoe,no si pomisli dobre,za da ne sajalqva6 posle

  15. #15
    щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за теб

  16. #16
    Малина
    Guest

    Ей, сладурче

    Цитирай Първоначално написано от NeSTa_86
    щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за теб
    Хич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
    Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
    Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Казанлък, BTW:М съм
    Мнения
    142

    Re: Ей, сладурче

    Цитирай Първоначално написано от Малина
    Цитирай Първоначално написано от NeSTa_86
    щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за теб
    Хич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
    Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
    Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!
    =D>

    РЪГНИ ГО ПО-СИЛНО СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ И ТВА Е!

  18. #18
    Guest

    Re: ne barzaj!!!!!!!!!!

    Цитирай Първоначално написано от Malina
    Mnogo nepodhodia6ta wazrast za seks e 14g! Priateliat ti 6tom e na 20g i ima goliam opit s dewstwenici si prawi sama zakliu4enieto. Iska da 4ukne porednata dewstwenica. Ne liagaj samo za ednoto 4ukane, wse pk towa e edinstwen put w jiwota - triabwa da si pone palnoletna i da go iska6 ot surce! Az sum po-goliama ot teb i powiarwai mi ne drankam prazni prikazki! Seksa ne e sport! Towa e ne6to swiato!

    Трябва да си поне пълнолетна - тва па е поредната глупост, която прочитам!! Не е задължително да е пълнолетна да не би да заминава за чужбина че трябва да е пълнолетна!
    Важно е да го искаш и да се чувстваш готова, но щом ще си поредната му девственица се замисли малко дали наистина не иска да чукне поредната девственица и да бега!Само запомни че първия път може да е много хубав,може и да е ужасен, но той се помни цял живот, както и първата целувка и всички останали първи неща! Прецени дали наистина той заслужава да му отдадеш най-ценното си нещо, а именно девствеността си!
    Иначе 14 не е много подходяща възраст, но ти си решаваш, а колкото до свирките не са задължителни никога...:П те са пожелание
    Той вероятно ще се е въбудил достатъчно още при "любовната игра"
    Айде че много се увлякох успех!

  19. #19
    Най-добре го зарязвай тоя боклук

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Мнения
    538
    Цитирай Първоначално написано от sexkiss
    Мен ако питаш-не си залужава.Едно че на него може да му е само заради чукането и друго,че щом ще заминава определено не си струва.
    Съгласна съм
    ...Φταίει η καρδιά μου που σου λέει σ' αγαπώ (h)

  21. #21
    Guest
    v nikakuv slu4ai ne go pravi pone spore dmen!6tom zaminava nqma mn smisul i 6tom ne se 4uvstva6 sigurna!qvno ne si osobeno gotovo!mislio sega za da ne sujalqva6 posle

  22. #22
    Guest

    Re: Ей, сладурче

    Цитирай Първоначално написано от Svirka```
    Цитирай Първоначално написано от Малина
    Цитирай Първоначално написано от NeSTa_86
    щом те обича му пусни...не се прави на стисла, защото накрая ще те отовиор някой, който не го ебе за теб
    Хич не съм съгласна! Ако те обича няма да те кара на тази възраст да правите секс- това си е чисто използване! Малееееее! Вашите знаят ли какво ти е в главата? Сигурно много ще се разтревожат! Тоя 20годишен плаче за полиция- това си е чиста проба разврат с малолетна! Баси!
    Мнохо хубаво е да си имаш гадже, обаче за секс хич и не си мисли- ранният секс води до големи неприятности цял живот!
    Успех, миличка! Не се давай, свирки по-може, обаче девствееността си я пази още поне 3-4години!
    =D>
    Az pyk sym syglasna. 6tom si se hvanala s nego kakvo o4akva6 da pravite halva li da qdete, mnogo qsno 4e 6te iska seks. Brat mi primerno mnogo obi4a6e priqtelkata si(i o6te q obi4a de), no tq ne mu puska6e dylgo vreme i se naloji drugade da si potyrsi tova koeto tq ne mu dava. A edva li 6te ti e priqtno ako toi hodi pri druga zaradi seksa. Drug e vyprosa 4e toi 6te zamimava i ne6tata malko se promenqt. Spored men ne se zanimavai s nego tvyrde golqm e za teb 6tom ne si gotova za seks. Haresai si nqkoi na tvoita vyzrast!

  23. #23
    SuMmeR_KiSs
    Guest

    zdraveite

    ne iskam da ugor4avam nikoi!no kakto nqkoi kaza po gore " .Druga pri4ina poradi,koqto ne si zaslujava e tova,4e toi 6te zaminava sled izvestno vreme" evala..mn pravilno....ina4e iskam parviq mi pat da e na plaja...romanti4no e ...krasivo e...toi e mil s men..no ne..toi zaminava nqma smisul da me natakova i da si zamine;( prosto...6te se opitam da si varna bivshoto ...koeto adski mn si obi4kah i o6te obi4kam....a toi..moje bi mi be6e za uteha ...blagodarq i na "Malina" ) gost4eto mn mn mn =D> pomognahte mi strahotno mn vsi4kki aide 4aaU

  24. #24
    aко е някой шибан мангал или турчин ще ти разцепи пи*ока като си толкова навита го прави с някой на твойте години

    + това не ти ли е много рано... такива като тебе като почнат от 13-14 годишни и после нямат спирка.. и стават като попски ръукав отдолу
    Taм където няма химия, няма и физика !

    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    NqKaDe ТаМ KaDe i Az NeZnAm
    Мнения
    116
    SuMmeR_KiSs ти май не знаеш какво искаш а?
    1. Изобщо щом изобщо се питаш дали си заслужава, значи ти самата не си сигурна, а това значи че не го и искаш наистина.Сама си прави изводите де.
    2.Какво ще рече че сте от много време заедно? Това бившето дето много обичаш на 12 ли го хвана?
    3. И ти изобщо като не го обичаш, какво правиш бе дете?Ти като искаш можеш да си направиш сефтето и пияна и с някой дето и името му не знаш...но да го правиш защото той много искал..Ами естествено че ще му се иска на 20 години е какво очакваш?Това си е потребност, а като толкова много те "обича" нямаше да те кара...
    4.Само не мога да разбера как първобначалния ти въпрос беше за плажа и сви*ките и накрая стигна до прозрението, че обичаш бившия си?
    Celi se v lunata za6toto dori i da ne uCeli6 pak 6te si sred zvezdite!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си