.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 162
  1. #1
    Guest

    daite mi saveta si kakvo da napravq!mn.molq,pomognete mi!

    xodq s edno mom4e ve4e ot po4ti tri godini!ne6tata mejdu nas do skoro bqxa prosto super,no v posledno vreme toi mnogo zapo4na da se vliqe ot mnenieto na xorata i nai-ve4e ot tova na sestra si!tq iska da ni razdeli i moje bi 6te uspee!zna4i ot malko pove4e ot mesec imam vrazka i s edin drug 4ovek,no toi e jenen!mnogo e mil s men,mnogo mi xaresva i se 4uvstvam mnogo dobre s nego!razlikata ni e 21 god. i tova mnogo me pla6i!znam 4e ot nego ne moga da o4akvam ni6to seriozno,za6toto ima jena,ima i dve deca,no za lubovta granici nqma!tozi jeneniq maj e ot mnogo dale4,no dosta 4esto idva pri men za da se vijdame!do sega xodexme iz kafetata,govorexme si,celuvaxme se i toi ni6to ne iska6e ot men!no dnes xodixme za riba!taka ili ina4e ne zalaga vadicite!prez cqloto vreme se celuvaxme,az bqx s pola i toi iska6e da sedna v nego,no az mu otkazax!tova predlojenie se povtori nqkolko pati,no otgovora vse si be6e takav!predi da si tragne mi kaza:milo,sledva6tiq pat 6te se razcepim,nali?i az mu kazax:ne!a toi mi vika:eee,6te vidim....i si tragna!ta molbata mi e da me posavetvate kakvo da pravq:da izneverq li na tova,mom4e s koeto sam?4uvstvam se mnogo gadno zaradi decata mu,za6toto otnemam ot vremeto mu,koeto moje da prekara s tqx,no toi mi kazva,4e ne se pribira u tqx po celi dni i se sabira s priqteli i piqt po cqla no6t,s jena mu ne se razbirat i t.n. i t.n.!kajete mi kakvo da pravq?molq vi!

  2. #2
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata
    moq nevinnost i greh.....

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata
    Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне....

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    В сърЦето на МоеТо бебе{}
    Мнения
    468
    ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от sexY_mackA90
    ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!
    Нее заеби тва е напшравоооо...после що стават проблеми...не бе не ми се говори като видя нещо такова и ме втрещява...простооо....убива сякво желние да пиша каквото и да е било

  6. #6
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    sexy_macka90 skupa aide molq te stiga si izprostqvala nau4i se 1vo da pi6e6 kato horata i posle se pravi na otvorena.ne6to vuv vsqka tema zabelqzvam nqkvu kuhi komentari.ako ne znae6 kak da se izkaje6 prosto ne go pravi.ni6to li4no
    moq nevinnost i greh.....

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    434
    po dobre e da skusa6 s toq jeneniq za6toto ne si sigorno 4e ne e s teb za edno ebane,a i nikoi nz dlai e taka kakto kazva za semeistvoto si
    I don`t run away from you,I walk slowly.And it kills me because you don`t care enough to stop me! ;(

    Скачай,че ще те изплющъ!

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    sexy_macka90 skupa aide molq te stiga si izprostqvala nau4i se 1vo da pi6e6 kato horata i posle se pravi na otvorena.ne6to vuv vsqka tema zabelqzvam nqkvu kuhi komentari.ako ne znae6 kak da se izkaje6 prosto ne go pravi.ni6to li4no

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata
    Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне....
    mamicata vi i kurvi...

  10. #10
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata
    Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне....
    mamicata vi i kurvi...
    mai ne6to si oburkala citata
    a ziky ti puk kakvo se 4udi6?samo trupa6 mneniica a?

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    tova koeto ti e kazal govori samo po sebe si,osven tova 21 god razlika ne sa nikak malko-imate mn razli4iq prodeni ot tazi razlika,spored men ne si zaslujava da izneverqva6 na priqtelq si
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от BeLiVe_Me`f
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от LuCkY^YoU
    eto zaradi takiva kato teb vsi4ki jeni ni nari4at kurvi!kato ima6 seriozna vruzka ot 3 godini, kakvo pravi6 s jenen 4ovek??ti mozuk ima6 li?est 4e nqma da mu izneveri6 na tvoq 4ovek!ako nqma6 4uvstva kum nego se razdelete, no ne go mami po toq grozen na4in!adski typo!toi sig te obi4a..ostavi toq jeneniq!vseki iska da "ebne" ne6to po-mlado,izvinqvam se za izraza.6te mu razvali6 semeistvoto!pomisli i za decata mu, za jena mu..toi sus sigurnost te luje za da te iz4uka..vnimavai mnogo!!az na tvoe mqsto vednaga bih priklu4ila s nego i bih istanala s priqtelq si...ne se pravi taka,za6toto nakraq ti 6te si preebanata
    Една жена да мисли трезво...Ако стана президент ще се боря...ще стана антикучколяк......тва тряаа да се махне....
    mamicata vi i kurvi...
    mai ne6to si oburkala citata
    a ziky ti puk kakvo se 4udi6?samo trupa6 mneniica a?
    Чудя се на тия дето пишат без да мислят...като не искате не пишете бе

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    ami az mislq che trqbva da go zarejesh..21 godina razlika..plus tva toi iska sex ot tebe a ne neshto drugo...tva 4e se prai na mn liubveobilen ne oznaava 4e te haresva ili edi kvo si..imash si priqtel stoi si s nego..a kakvo da napravish li govori s jeneniqt muj i mu kaji da zeme da se prebere vkushti i da si gleda decata i jenata a ne da flirtuva nasam natam po kafetata i da pedofilstva!

  14. #14
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NaDeJdA CiTy
    Мнения
    179
    Добре да се абстрахираме от факта че си имаш приятел..... и да приемем че ти си на 17 + 21= 38 е кажи ми не те ли е гнус най малкото да се мляскаш с някой малко по малък от баща ти... просто отвратително и на всичкото отгоре е женен и за капак ти говори че не му пука за семейството му е кажи ми какво остава за теб? Аз такъв бих го наплюла в лицето защото би ме било гнус да го докосна.... Това че идва при теб и зарязва семейството си не те лъскае теб разбираш ли? Това говори за него че е пълен а боклук и какъв е извода че момчето което те търпи 3 години ти го нараняваш косвено за да си с пълен нещастник и боклук е това не го разбирам поне да беше хванала нещо качествено като си тръгнала да изневеряваш

    П.С Представи си че разбереш че твоя баща се натиска с твоя връстничка и не се прибира по няколко дни как ще се почувстваш?
    Blind and thorny is the puzzle of life, it crucifies our souls. If you lose everything don't lose yourself- that's the only way to solve it!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Near here...............!:)
    Мнения
    498
    ne 4e iskam da sudq nqkoi ,no 6te go napravq|!ti si pulen b****k ima6 si seriozno gadje,zanimava6 se s nqkvi drugi muje ,ostavi razlikata v godinite,4oveka ima semeistvo,i dori da tvurdi ,4e ne6atat ne vurvqt,iska6 li ti da si 4ovek arazbiltova semeistvo,opropastil svoq i o6te nqkolko jivota!ebati i horata ebati i 4udoto!
    Ne si zaslujava da pla4e6 za ne6to,koeto ne moje (ili ne iska) da pla4e za teb!

    Член на Клуба на пенсионерите!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Za lubovta i sa prostotiqta nqma granici ... Ti si mn typa ,izvinqvai no e taka ... Oplakvash se che priqtelqt ti s koito ste ot tri godini se darji stranno ,a toi kakvo da kaje sled kato do nego sedi edna malka kuchka ?Ne ti li e qsno ,che toq dyrtiq e s teb samo zashtoto iska da trqska neshto mlado ?Ako mislish che te obicha ,jestoko se lajesh i ako ne razbirash tezi neshta si dosta glupava !
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  17. #17
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Абе просто нямам думи!Аз не разбрах с тоя приятел дето сте заедно от три години раздилихте ли се, или си решила да му "изневериш" с тоя дъртия само защото въпросната сестра е решила да ви раздели?А защо впрочем тя иска раздялата ви?Просто поговори с приятеля си!
    Имаше пост там с едни сметки дето изкарахте женения "чичко" възрастен човек!Ами момиче той баща ми е 38 год!!!!Ужас!А я си представете че тва момиче е на 20....а той е от 41 нагоре?
    Абе ти не си добре!Не знам какво е усещането да си с някой толкова възрастен или пък женен с две деца!Но представи си щом децата му разберат за теб?Ако има шерки 100 % ше те пречукат в някоя канавка!Баща ми е на 38, слава Богу има щастлив брак с майка ми, имам по-малка сестра и ако разбера че бащата изневерява на мама с неква моя връстничка на тая не й завиждам!Не че синовете му или там квито са му децата няма да те пречукат!
    А замисляла ли си се за последствията?Тоя е стеб само за едното чукане!Изчукали сте се и ти забременееш!Представи си той как ще реагира!Ако си мислиш че ще те приеме с отворени обятия в дома си...ми помисли си пак!
    Не мога да те разбера!Вместо да се оправиш с приятеля си там, ти още повече влошаваш нещата!Не мога просто не мога!Май ти трябва да ни обясниш!На колко си, на колко е приятелят ти, от къде е този "чичко"?моля въведи ни малко не ни оставяй да гадаеме!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    732
    Цитирай Първоначално написано от summer_04
    ne 4e iskam da sudq nqkoi ,no 6te go napravq|!ti si pulen b****k ima6 si seriozno gadje,zanimava6 se s nqkvi drugi muje ,ostavi razlikata v godinite,4oveka ima semeistvo,i dori da tvurdi ,4e ne6atat ne vurvqt,iska6 li ti da si 4ovek arazbiltova semeistvo,opropastil svoq i o6te nqkolko jivota!ebati i horata ebati i 4udoto!

    замисли се малко...
    Никога никой,няма да заслужи сълзите ми,а този който ги заслужи,никога няма да ме разплаче!!!


  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    plovdiv we mainaa :P
    Мнения
    81
    вземи се в ръце и не се занимавай с този човек, който иска от теб единствено sex

  20. #20
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your nightmares
    Мнения
    177
    Цитирай Първоначално написано от sexY_mackA90
    ti si mnoy zle!!!!!!!!!!!!!!!!!!bate 21 g razlika...a i toi e jenen..kfo prafish vaobshte s negy ne mi e qsny..ma kato i na dfamata akula vi e na tolkofa..razfalqi si jivota!
    Напълно съм съгласна със теб... на такива като тая мога само едно да кажа: КУРВА!
    Now I will tell you what I've done for you!! 50 thousand tears I've cried, screaming, deceiving and bleeding for you... And you still won't hear me...

  21. #21

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    plovdiv we mainaa :P
    Мнения
    81
    ii nai setne da vidq edin fen na Good Charlotte xixixiiiii sorka za posta

  22. #22

    Регистриран на
    May 2006
    Град
    San Siro
    Мнения
    72
    1-vo mislq,4e 6te e mn tupo da razbie6 semeistvoto na tozi jeneniq...puk i za kakva vruska moje da se govori s 4ovek deto e s 21 godini o-golqm..i pie po celi no6ti!!!
    2-ro predstavi si kakvo 6te mu e na tvoito gadje...
    Prosto ne pozvolqvai zlata sestra da vi razdeli...!!!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Е такова нещоооо като някой да каже "Ма той ми каза,че не се разбира с жена сиии..."....Е,И!?!Ама има деца,които имат нужда дори от боклук като него,защото имат нужда от БАЩА...и най-лошото е,че децата не са виновни за нищо

  24. #24
    ааа не ти си ....нямам думи...кво праиш с женен мъж ве?1ти не си наред...имаш си чудесно гадже...но нищо чудно че сестра му не те харесва...тъпа к***а...

  25. #25
    Е нали уж много обичаш този с който ходиш 3 години? Не ме учудва това, че сестра му е против теб!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си