.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 117
  1. #51
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    нямам нищо против да си прогнозирате тука но съм абсолютно против да залагате, това е хазарт и се пристрастявате. тъй че със здраве. аз ще прогнозирам сега България - Албания 321893128931 на 0
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    Цитирай Първоначално написано от SoulCrewHools
    Цитирай Първоначално написано от p4elata_brumze
    05.03.2007г.


    Карлсруе - Кьолн х2
    Тур - Каен 2
    Дебрецен - Капошвар 1
    Карлсруе-Кьолн 2
    Тур-Каен Х
    Боависта 1
    Престън-Саутхемптън Х2

    Така съм ги играл и най-вероятно ше изгуба ама нали е с 1 макарон-не ме боли

    Най-сетне някой който залага Колко навътре си в залозите, и доста ли ги следиш мачовете?

    p4ela, какво стана с твоите Online залагания?
    ааа всеки ден си играя яз ама сега виждам темата,явно е била назад щот не е било писано отдавна.Абе нещо в последните 2 седмици мното се дъня бе......се един мач ми бега а поднавам некви абсурди

    sexy_anji_ АБСОЛЮТНО си права ама вече не мога да спра хахахаах яз и играя с до 5 лв така че.....
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  3. #53
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Е ти ако пишеш по толкова много мачове на един фиш в права колонка е логично някой да те преебава То по принцип над три мача да пускаш си е чисто самоубийство С една елементарна сметка можеш да видиш че шанса да хванеш 3 мача е 33.333(3)%, което е почти невъзможно (говорим при прилични коеф.)

    Та откакто ЕФУ пуснаха почти всички мачове възможни за сингъли, това според мен е един от най-сигурните начини за увеличаване на залога с не много огромни суми.

    По принцип лошото на повечето играчи е, че се опитват от 1 лев да направят 300.

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    Е ти ако пишеш по толкова много мачове на един фиш в права колонка е логично някой да те преебава То по принцип над три мача да пускаш си е чисто самоубийство С една елементарна сметка можеш да видиш че шанса да хванеш 3 мача е 33.333(3)%, което е почти невъзможно (говорим при прилични коеф.)

    Та откакто ЕФУ пуснаха почти всички мачове възможни за сингъли, това според мен е един от най-сигурните начини за увеличаване на залога с не много огромни суми.

    По принцип лошото на повечето играчи е, че се опитват от 1 лев да направят 300.
    да ама веднъж вече играх с 20 точки на 3 мача и изгорех така че си играя с до 5 кинта Утре кво мислиш да пускаш на шампионската
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    иначе не е ли най на оферта залагането на живо ?

  6. #56
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Лион - Рома 1 @ 1.75

    Рома в момента хич не са на класата на Лион, които пък определено този сезон показват сериозни заявки за спечелването на нещо значимо (да си призная те са ми фаворити за спечелване на ШЛ ), и не мисля че ще имат проблеми във Франция, след като успяха без много усилия да направя 0:0 в Рим. Единственото което притежават Рома е един Тоти, който е на приливи и отливи. Иначе няма спор че само той може да победи един отбор, но проблем при него е непостоянството му Не мисля че утре ще се изяви като лидер и отборът му ще направи нещо значително. Прогноза точен резултат: 2-0


    Ливърпул - Барселона @ 1 2.45

    Според мен в този мач ще си проличат великите качества на Бенитес като тактик и доказан треньор. Отборчето на Ливърпул не гъмжи от световно известни звезди, с изключение на един двама. Но за сметка на това отбора играе доста сплотено напоследък. Вижда се че когато Бенитес пое Ливърпул, в отбора бяха група плахи момчета, които сега изразнаха много психически. Барса ще тръгне да мачкат още от началото на мача, но според мен Пуул ще ги удрят на контра-атаки, и така ще стигнат до попадение, което може да се окаже решаващо. Според мен ще стане нещо като с полуфинала преди 2 години между Челси и Ливърпул. Там мърсисайдци успяха да удържат на постоянните атаки на Челси, даже вкараха гол и успяха да задържат преднината си. Прогноза точен резултат: 1-0



    В момента търся трети мач за да ги пусна в система 2 от 3


    Успех !

    п.с: Еврофутбол са лайнари и сигурно ще смъкнат коеф. за Лион утре с много.

  7. #57
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    ШЕФИЛД У. - ПЛИМУТ 2.20 3.00 2.50 @ 1

    Утре ако намеря време ще се обоснова.

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    ШЕФИЛД У. - ПЛИМУТ 2.20 3.00 2.50 @ 1

    Утре ако намеря време ще се обоснова.
    Абре мача може и Х да излезне.

    http://www.soccervista.com/ Много добър сайт, с много добра статистика за първенствата.

    Какво стана със залозите? Първо трябва да си отворя сметка в американски долари и после ще го мисля в кой сайт да започна да залагам, защото изборът е огромен.

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Валенсия - Интер 1Х2
    Лион - Рома 1 (1:0)
    Ливърпул - Барселона 2 (0:1 - този резултат много ми се върти в главата)
    Челси - Порто

    Успех на всички.

  10. #60
    Неска така ще ги играя май.....

    Лион-Рома 1 1.75
    Нотингам-Донкастър 1 1.70
    Ливърпул-Барса 2 2.35

    с 4 кинта
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  11. #61
    za dneska
    A166 TB - 1
    A167 - 2
    A177 - 1
    A213 - 1

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  12. #62
    неска в крайна сметка играх с 2 фиша

    първия Лион-Рома 1 (да им се срути стадиона на Лион)
    Ливърпул-Барса 2
    Нотингам-донкастър 1
    с 3лв тоя отдавна избега вече

    втори Валенсия-Интер 2
    Шефилд У-Плимут 1
    Саутпорт-Оксфорд 2
    са се моля за тоя.............
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  13. #63
    Guest
    Всичко точно ,само ромите избегаха....

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Еее, ромците поднесоха приятна изненада.
    Както и да е...
    Днеска (07.03.2007) има много интересни мачове от Шампионската лига. Ето ми прогнозите:

    Милан-Селтик 2 (0:1)
    Арсенал- ПСВ Айндховен 1 (2:1)
    Байерн- Реал Мадрид 2 (0:1)
    Манчестър Юн.- Лил 1 (1:0)

    Успех на всички!

  15. #65
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    не вярвам селтик да бият .. ще видим

  16. #66
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Залагайте за победа на Байерн Мюнхен и няма да сбъркате.

  17. #67
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Милан - Селтик - 1
    Арсенал - ПСВ Айндховен - 1
    Байерн - Реал Мадрид - Х

    Манчестър Юн. - Лил - 1
    тъй ги виждам аз

  18. #68
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    ОМГ нищо не познах Аз съм ебати тъпото копеле

    Добре че не ми остана време да мина да ги пусна :P

  19. #69
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    SportingBet е спечелила над 5 милиона от мача Лион - Рома Доста шарани като нас се хванаха на въдицата ...

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Fena
    SportingBet е спечелила над 5 милиона от мача Лион - Рома Доста шарани като нас се хванаха на въдицата ...
    Това за пореден път доказва, че сигурен мач няма.

    За УЕФА мисля да пусна тези със залог от 5$:

    Севиля - Шахтьор Д. 1
    Спортинг Брага - Тотнъм 2
    Селта - Вердер 2

    Ще ми се да прасна още един, със същия залог, но се колебая. Какво ще кажете за:

    Нюкясъл - Аз Алкмаар под 2.5гола
    ФК Копенхаген - Хелзингборг 1
    Севиля - Шахтьор Д. 1/ над 2.5гола ?

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    LunaTriCk , Alfie rulz

  22. #72
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    872
    Нюкясъл - АЗ Алкмаар със сигурно си мисля че ще е над 2.5 гола. От известно време го следя холандския отбор, и мога да заявя че тези откаченяци са фанатици да вкарват и да срамят противника си Явно не са възпитавани като малки Но е факт че наскоро бяха влязли в серия от поредни мачове, в които мачкаха с по 5 и повече гола. В първенството на Холандия са на първо място по вкарани голове на чужд терен - 29 гола ! Средно се падат по 3 гола на мач ! Нека погледнем какво е положението в УЕФА. В груповата фаза АЗ излизат от групата си с голова разлика - 12 на 5 ! (всичките им мачове са свършили с над 2.5 гола). Отиваме на 32-на финал. Там АЗ играят срещу Фенербахче, като резултата от двата мача завършва общо 5:5! Аз лично гледах реванша в Холандия, и сериозно ви казвам, тея копеленца са много луди да вкарват голове Нюкясъл надали ще се бетонират и ще играят на контра-атаки, тъй като са си на своя терен и ще опитат да решат всичко тук. АЗ пък са такъв отбор че навън като че ли играят по-добре, така че съм сигурен че и те ще тръгнат да вкарват, а не да пазят реми на чужд терен. Абе очертава се зверски мач, няма търпение да го гледам

    Прогноза за мача не съм измислил, но със сигурност мисля че мача ще е над 2.5 гола

    edit: Еврофутбол отново се гаври с нас, и оценява шанса за над 2.5 гола с коеф 1.60 !

  23. #73
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Цитирай Първоначално написано от LunaTriCk
    Милан - Селтик - 1
    Арсенал - ПСВ Айндховен - 1
    Байерн - Реал Мадрид - Х

    Манчестър Юн. - Лил - 1
    тъй ги виждам аз

    Без Байерн всичко си е наред,естествено не изключвам провали на Манчестър и Арсенал....то да играеш в такива отбори си е сложна работа.

  24. #74
    Милан-Селтик 1
    Арсенал-ПСВ 2
    Байерн-Реал Х
    Манчестър-Лил Х
    системно нарушаване на 2 точка от правилника и недопустимо държание в раздела " спорт" ! Бан по ип и профил

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Лелеее, Арсенал сочен мач е направил. Представям си колко хора са псували след последния съдийски сигнал.

    Да го ева, скоро аз залог май няма да видя, много се нервя!

    Успех на всички с днешните мачове!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си