.

Виж резултатите на анкетата: За или против Стоичков,като треньор на националния ни отбор?

Гласували
31. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За.

    8 25,81%
  • Против.

    23 74,19%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    За или против Стоичков,като треньор на националния ни отбор?

    В последно време този въпрос се задава все повече и повече, та реших да пусна една анкета, да видя какви ще са разултатите.

  2. #2
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Аз съм За Ицката да остане треньор на националния. Сега въобще няма да му бъде лесно, все пак Мартин Петров е с тежка контузия.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  3. #3
    Стоичков доказа, че от големия футболист голям треньор не става, ако не си Кройф. тези квалификации да ги изкара, но след като се провали там с гръм и трясък (което със сигурност ще стане) вече ще трябва да си ходи. защото тогава вече на всички ще е доказал, че не става. а сега някои все още имат илюзии и ако Стоичков бъде уволнен сега ще пищят.
    ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милионите звезди, стига ти да погледнеш звездите, за да бъдеш щастлив. мислиш си "моето цвете е там някъде"

    малкият принц

  4. #4
    Az sum za Stoi4kov.Vse pak toi trenira nacionalniq ni otbor ot okolo godina i ne moje za tolkova malko vreme da postigne ne6to mnogo golqmo.Za sega vijdam 4e ima razvitie i na6te igraqt mn po-dobre ot predi i spored men tova se dulji na fakta 4e Stoichkov e trenior.Spored men toi gi trenira mn dobre i na6iqt otbor 6te vurvi vse po-nagore.
    Kogato se rodi6 vsi4ki se smeqt samo ti pla4e6!Izjivei si jivota taka,4e kogato umre6 vsi4ki da pla4at samo ti da se smee6!!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Djudjefix
    Az sum za Stoi4kov.Vse pak toi trenira nacionalniq ni otbor ot okolo godina i ne moje za tolkova malko vreme da postigne ne6to mnogo golqmo.Za sega vijdam 4e ima razvitie i na6te igraqt mn po-dobre ot predi i spored men tova se dulji na fakta 4e Stoichkov e trenior.Spored men toi gi trenira mn dobre i na6iqt otbor 6te vurvi vse po-nagore.

    Замълчи, ако обичаш. След контузията на Мартин Петров, след като Стоичков изгони Илиян Стоянов и Стилиян Петров, няма значение дали ще е треныор.
    2т. забрана за ползване на профил

  6. #6
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от LoRinSeR
    Цитирай Първоначално написано от Djudjefix
    Az sum za Stoi4kov.Vse pak toi trenira nacionalniq ni otbor ot okolo godina i ne moje za tolkova malko vreme da postigne ne6to mnogo golqmo.Za sega vijdam 4e ima razvitie i na6te igraqt mn po-dobre ot predi i spored men tova se dulji na fakta 4e Stoichkov e trenior.Spored men toi gi trenira mn dobre i na6iqt otbor 6te vurvi vse po-nagore.

    Замълчи, ако обичаш. След контузията на Мартин Петров, след като Стоичков изгони Илиян Стоянов и Стилиян Петров, няма значение дали ще е треныор.
    Оооо да защото "Коловати"(ахахах тоя кютук така да го наричат) и Стилиян Петров направиха много за националния отбор ...

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  7. #7
    Фен Аватара на adi_crazy
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    само ЛЕВСКИ обичаме те
    Мнения
    267
    ПРОТИВ
    Като футболист беше много добър, но като треньор е ПЪЛНА СКРЪБ!
    А и се държи толкова гадно и толкова арогантно, че отдавна ми е паднал в очите
    КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП КСП


  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Добре и като сте толкова против
    кой предлагате вместо него?
    Аз за някой по-добър не се сещам
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Добре и като сте толкова против
    кой предлагате вместо него?
    Аз за някой по-добър не се сещам
    Искаше ми се например Станимир Стоилов, Пламен Марков ( 10пъти по-добър треныор от Стоичков ) или пък Красимир Балъков.
    2т. забрана за ползване на профил

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от vra4ka
    Добре и като сте толкова против
    кой предлагате вместо него?
    Аз за някой по-добър не се сещам
    Да поглден 2 варианта - вижда се че доста европейски(а и не само) страни наемат за националния селекционери чужденци.Това може и при нас да стане.Друг вариант е Балъков или Станимир Стоилов ,но много ми се иска да не е нито един от тези двамата,защото в отборите си се представят добре.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    ludnicataaa...
    Мнения
    190
    аз съм "ЗА" , защото колкото и там да крещи да им се отваря ако не беше той сега българския нац. отбор нямаше да е тфа което Е

  12. #12
    Против просто се видя че за трениор не става--и дори да кажетъе че има още време да се доказва аз съм на мнение че достатъчно експерементира с отбора-се пак не може за две години да напуснат четри футболиста и Илиан Стоянов да го нарича подлога
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от bill_schrei
    аз съм "ЗА" , защото колкото и там да крещи да им се отваря ако не беше той сега българския нац. отбор нямаше да е тфа което Е
    dam taka e 6tiaxa da sa po dobre

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    никой велик футболист не става за треньор,Ицо мноо го уважавам за това което е направил за българския футбол и националния отбор,но просто трябва да се махне,зара ди Стенли

  15. #15
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    никой велик футболист не става за треньор,Ицо мноо го уважавам за това което е направил за българския футбол и националния отбор,но просто трябва да се махне,зара ди Стенли
    Така е прав си , но наистина ако Стоичков се махне кой знае кой ще поеме националния.. и е вероятно да затънем .
    Аз също съм ЗА отстраняването на Стоичков !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    никой велик футболист не става за треньор,Ицо мноо го уважавам за това което е направил за българския футбол и националния отбор,но просто трябва да се махне,зара ди Стенли
    Така е прав си , но наистина ако Стоичков се махне кой знае кой ще поеме националния.. и е вероятно да затънем .
    Аз също съм ЗА отстраняването на Стоичков !
    Повече от това трудно можем да затънем.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    софия
    Мнения
    865
    Извинявай ама дори аз ше нареда по хубаво състава , ще избера правилната тактика и ще ги мотивирам по-добре!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от PLAMENKO
    Извинявай ама дори аз ше нареда по хубаво състава , ще избера правилната тактика и ще ги мотивирам по-добре!
    С Таекондо ли ?
    2т. забрана за ползване на профил

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Grenland
    Мнения
    182
    Против,много ясно...Може да е велик играч,ама за треньор не става.Нали не е от най-'телигентните и не може да им предаде това,което иска и т.н....

  20. #20
    Твърдо против. Много добре знае, че централната защита на ЦСКА е по - подходяща за националния отбор, но използва Топчо. Не може да проумее, че Георги Илиев е перфектният централен халф. Не може да проумее, че трябва да използва Балгой Георгиев по - често. Не може да осъзнае, че куклата Божинов не е за там. Състава е нареден лошо, слаба игра, отказване на Стенли, липса на мотивация... няма смисъл да го харесвам, нали ?

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от PerfectStrang3r
    Твърдо против. Много добре знае, че централната защита на ЦСКА е по - подходяща за националния отбор, но използва Топчо. Не може да проумее, че Георги Илиев е перфектният централен халф. Не може да проумее, че трябва да използва Балгой Георгиев по - често. Не може да осъзнае, че куклата Божинов не е за там. Състава е нареден лошо, слаба игра, отказване на Стенли, липса на мотивация... няма смисъл да го харесвам, нали ?
    Мотивация винаги има- да играеш за България.

  22. #22
    Не мога да разбера защо някои си мислят ,че щом е бил едни от най-великите фудболисти ще е и добър треньор?Всеки българин(поне според мен)уважава Стоичков(въпреки непрестанните си псувни и изказвания ),но явно човекът не става за такава длъжност!Както не е казано ,че щом си страашно добър по математика,литература,биол огия и т.н. трябва да станеш учител по някои от тези предмети!Няма такова нещо!
    Казаха ми, че един ден е 24 часа, че един час е 60 мин., но никoй не ми каза че една минута без теб е цяла вечност!

  23. #23
    Супер фен Аватара на maldini
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    1 678
    Против!

    Резултатите от тазгодишните квалификации се получават само заради футболистите и заради това,че те се играят за националния отбор.Христо Стоичков е бил добър футболист да,но не е твърде умен за треньор.Много по-добре ще е ако се махне.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Против.

    Гацо Бацов ше се справя много по-добре с ръководството на отбора.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  25. #25
    аз съм против

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си