.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 46 от общо 46
  1. #26
    nasty_f
    Guest
    Da,az lesno 6te go vidq,6te si pi6em,pak 6te se vidim,ama to ne e samo 1 problem.Pak pustiq sram.Ne znam kakva tema na razgovor 6te si namerim dvamata?? .Poneje nikoga ne sum bila taka na same s gadjeto mi(po4ti nikoga),s predi6noto.Kadeto i da sme bili po4ti vinagi e imalo nqkoi,ne za6toto me e tolkova sram ot nego,ami,za6toto me e strah nqkoi poznat da ne me vidi s nego.Vie ne poznavate moite roditeli i blizki.Vidqt li me s mom4e sum martva(a nie sme v malak grad i vseki znae na koi sum da6terq,dori i vednaj bqha govorili za men 4e sum se celuvala s nqkakvo mom4e,a togava dori i nqmah gadje i posle si imah problemi s na6te).Samo moite roditeli li sa v tova polojenie,boje?Znam 4e sa mnogo staromodniii,ujasssssss!Ba6ta mi osobenno ako razbere ot nqkade 6te me nakaje da ne izlizam ot nas,ili pone 6te me li6i ot ne6to.Mn KOFTI situaciq.A az kudeto i da otida vse poznati sre6tam,mamka mu da E*A mrasna!Az mislq mai mnogo v bade6te..........xaxa........to moje ni6to da ne izleze ama az sum tragnala da pravq planove.Utre ve4er 6te mu pi6a da se stre6tnem kum 11:30,da se postamni 6te mu pi6a ako iska da se vidim i togava 6te mu kaja kolko go haresvam.I ako iska posle pak da se vidim..i taka.......ako stane stane,ako ne ZDRAVE da e!

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    Ziky.sajalqvam mnogo,no az ne sum kazala,4e iskam da hodq s golemi batkovci"za6toto imali pove4e akul".Prosto vijdam,4e e svesten i mi dopada na van6en vid i ne sum kazala,4e e ne6to pove4e ot nqkoi na 15 ili kolkoto mene.Prosto "liubovta ne pita,a vrahlita".Iskam da ti kaja su6to,4e ako edno momi4e naprimer na 15 hodi s mom4e na 21 ne ozna4ava,4e mom4eto hodi s neq zaradi sex-a i samo da i se obqsnqva v liubov a da iska ot neq samo sex.Sorry pi4,ama ti ako si ot tiq ima si i drugi svestni.Kolkoto i da ne se vqrva ima gi-moje da sa kapka v moreto no se namirat.I az mislq,4e 5 god(max)ne e koi znae kakav problem.A te ako se obi4at iskrenno tova ne moga da razbera KAKVO TI PRE4I???To ot kade si siguren,4e kato vidi6 mom4e na 20 i nqkolko s momi4e na 14/15 sigurno vednaga si kazva6 "Toq sega 6e q 4uka i 6te q zahvarli".Zna4i spored men tova me navejda na misalta,ili 4e ti ne vqrva6 v liubovta,ili 4e misli6 samo za sex kato se hvane6 s nqkoq.Ostavi horata da si jiveq jivota kakto iskat.Dori i da se hvana s nqkoi na 20 i me iz4uka i me zahvarli,tova si e moi problem-az 6te si trepq glavata,we,ne TI!!!I ti po4va6 mnogo da me nervi6.Kvokato si haresvam mom4e v 12 kl-DA NE E BOLKA ZA UMIRANE???Moje da e smotan ama si e LI4NO moi problem,4oveko.Edin suvet ot men-po-dobre se gledai tebe,4e ako taka prodaljava6 da obsajda6 malkite "ligli4ki"na 30 god 6te sedi6 s babite na peikite da kliukarstva6.Ne iskam da te obidq no mn se nerva taka kato pi6e6-seriozno!!!!
    подкрепям

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    Da,az lesno 6te go vidq,6te si pi6em,pak 6te se vidim,ama to ne e samo 1 problem.Pak pustiq sram.Ne znam kakva tema na razgovor 6te si namerim dvamata?? .Poneje nikoga ne sum bila taka na same s gadjeto mi(po4ti nikoga),s predi6noto.Kadeto i da sme bili po4ti vinagi e imalo nqkoi,ne za6toto me e tolkova sram ot nego,ami,za6toto me e strah nqkoi poznat da ne me vidi s nego.Vie ne poznavate moite roditeli i blizki.Vidqt li me s mom4e sum martva(a nie sme v malak grad i vseki znae na koi sum da6terq,dori i vednaj bqha govorili za men 4e sum se celuvala s nqkakvo mom4e,a togava dori i nqmah gadje i posle si imah problemi s na6te).Samo moite roditeli li sa v tova polojenie,boje?Znam 4e sa mnogo staromodniii,ujasssssss!Ba6ta mi osobenno ako razbere ot nqkade 6te me nakaje da ne izlizam ot nas,ili pone 6te me li6i ot ne6to.Mn KOFTI situaciq.A az kudeto i da otida vse poznati sre6tam,mamka mu da E*A mrasna!Az mislq mai mnogo v bade6te..........xaxa........to moje ni6to da ne izleze ama az sum tragnala da pravq planove.Utre ve4er 6te mu pi6a da se stre6tnem kum 11:30,da se postamni 6te mu pi6a ako iska da se vidim i togava 6te mu kaja kolko go haresvam.I ako iska posle pak da se vidim..i taka.......ako stane stane,ako ne ZDRAVE da e!

    Споко, момиче.Всички сме минали по този път.Като чета какво си написала и без да усетя започнах да се усмихвам - сетих се как преди с приятелките ми си говорихме кой ни се е усмихнал и кой харесваме.. \/ Не се отчайвай, само не казвай повече, че не мислиш като 13 годишна. Не искам да те убиждам или нещо такова, но всички 13 годишни мислят така
    Пък за момчето ... според мен най-голямият успех може да е да станете приятели, но защо не? За теб 5 години може да не са много, и за мен не са, но за него ще са (лично мнение). Все пак опитай, което не ми се вярва.Ако знаеш колко "любовни писма" намерих скрити из бюрото ми... просто не съм ги изпращала,а все щях, но винаги бях "влюбена". Не искам да ти звуча песимистично, просто съм реалист.На 17 съм, но честно да ти кажа, когато и ти станеш на толкова и ти ще мислиш така, но всичко с времето си За сега гледай да се запознаеш с това момче и спокойно, гарантирам ти, че няма да се отнесе иронично към теб.Сигурна съм, че ще станете приатели.
    А до неговите приятели - ако и те са на неговата възраст едва ли са на акъл да се подиграват и присмиват на някого, като го видят по улиците
    Стъпки тихи чувам в нощта,
    Събуждам се със писък жален…
    Вече изпитвам страх и от тъма,
    Но страшното е , че светът не е нормален...

  4. #29
    nasty_f
    Guest
    Mersi.
    Az si pomislih ot na4alo,4e ne6to moje da se polu4i,za6toto predi6noto mi gade be6e na 17,no ne vsi4ki mom4eta sa ednakvi.
    Abe kvo 6te tova da stava.Dnes ve4erta 6te mu pi6a i posle 6te vi kaja kakvo e stanalo. Nadqvam se da mine O.K. vsi4ko,no kakvo 6te stane........nikoi ne znae

  5. #30
    nasty_f
    Guest
    E,ni6to ne stana na tazi PROSLOVUTA sre6ta,za6toto ne doide.4akah go 10 min(max)i tragnah s edni mom4eta v edno zavedenie.Napisah mu v 11 chasa,ako iska da se vidim i 6te go 4akam edi kade si.Nqma6e go.Az mislq,4e ne e v grada,za6toto ne sum go vijdala nikade,nito na diskoteka tiq dni,nito izgrada,pitala sum i koi li ne dali sa go vijdali........nikoi. Moje da se krie ot men-xaxaxaxa.Ne znam,dori i na sms-a mi ne e otgovoril.Kakto iska,az pove4e se zaklevam,4e nqma da mu pi6a NIKOGA,ako ne mi otgovori.6te go zabravq........mamka mu.Ne e edinstvenoto mom4e,a te om4etata ne zaslujavat da pla4at momi4etata za tqh,6te karam na toq princip.Mersi,4e si spodelqhte mneniqta s men.Ako ne6to toku vij stane 6te vi pi6a(no ne mi se vqrva).

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    mila,ne si samo ti!ima mnogo momicheta kato teb .. az syshto!no prosto veche sviknah prekaleno mnogo i ne me ebe tvyrde kato razbera,che te ne me haresvat,i kogato samo poplacha malko i vsichko mi minava!taka stana i s posledniq - bil se napil i mi kaa,che me haresva i kvo li oshte ne - i az typachkata povervah ....

    mi nqmam kvo da dopulnq
    Когато мога - помагам,
    когато искам - успявам,
    когато докосвам - възпламенявам,
    когато целувам - сгрявам,
    когато обичам - наранявам!

  7. #32
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    Vkyshti
    Мнения
    228
    По-добре се срещни с него.Какво губиш ако опиташ-нищо.Ще загубиш,ако не се пробваш.Ще има да се чудиш дали е щяло да стане нещо.Преди и ние с една фр бяхме в това положение,но не чрез смс-и а чрез скайп.И като се запознахме с момчето,което е от нашето училище абсолютно нищо не изгубихме...Е освен сърцата си по-късно....
    ~VyRnI RaDosTTa mI~{PiQNiCi TeAm} `[!ЧаЛгА`ФеНоВе!]`

  8. #33
    nasty_f
    Guest
    Ami zn 4e ne gubq ni6to.Nali mu pisah da se sre6tnem ama toi ne doide.Qvno ne e v grada,6toto ne sum go vijdala nika ama nikade 4 dena ili 5.moje da e na more ili na selo nqkade.nz

  9. #34
    Леле, мила, ти МНОГО пари си пръснала по SMS-и! Смятай каква ще ти е сметката! А ако си на валчер вече да е паднал! Както и да е! За любимия си струват парите! Моят съвет: Срещни се с него! Смелост и самоувереност-това се иска! Помни: КОЙТО НЕ РИСКУВА НЕ ПЕЧЕЛИ! Давай! И ви желая готена, интересна и вълнуваща връзка! УСПЕХ!
    Milions long for immortality when they don't even know what to do on a rainy afternoon...

  10. #35
    Guest
    pomogni si sama

  11. #36
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    СС (;
    Мнения
    383
    влюбена си в човек, когото познаваш само визуално? ПФХАХАХАХАХА я не се вкарвай във филми...
    "група 13"
    HandOfBlood (Worthless )
    83.148.67.113
    83.148.67.116
    212.92.0.135
    212.21.143.157
    212.21.141.99

  12. #37
    nasty_f
    Guest
    Mersi,no az ve4e vi kazah,4e nqma kak da se sre6tna s nego(pone za sega ).A ina4e,ako gi vidq nqkade pak 6te mu pi6a da se sre6tnem.
    A tova,za6to da ne sum vliubena v nego.Ne vqrva6 li?Ami spored men moje,a tvoite vijdaniq QVNO sa drugi.Ami ni6to d,vseki si ima mnenie,no az li4no smqtam,4e moje .
    MNOGO iskam da go vidq.6te se pobarkammmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #38
    Еми говори с него и се разберете какви са и ще бъдат взаимоотношениета ви[/url][/list]
    По статистика девет от всеки десет мъже предпочита жени с големи гърди, а десетият предпочита останалите девет мъже.

  14. #39
    nasty_f
    Guest
    Mersi mnogo za suvetite fr-4eta!
    No ve4e mai nqma smisal da mi davate.Za6to li?Ami tova vuprosno mom4e na ime Preslav se hvana s biv6eto si gadje i napravo sega sum bqsna i su6tevremenno mi ide da zapla4a s palen glas .Prosto nqmam dumi da vi opi6a kolko mnogo sam ne6tastna.Ujas!Ne izdarjam.V4era gi vidqh hvanati za raka da minavat po ulicata,a toi dori i ne me pogledna kakto po-rano( ne 4e e ne6to koi znae kolko su6testveno),a posle po-kusno ve4erta go vidqh sam s priqteli v edno zavedenie i pak me gleda6e stranno(imam 4uvstvoto 4e e razbral,4e az sum mu pisala oniq sms-i.A i sestra mi mi kaza"100% znae,4e ti si mu pisala sms-ite)No men ve4e ne me valnuvam.Imam 4uvstvoto,4e zapo4vam da go mrazq malko po malko.Ve4e sum si kazala,4e ot sega pone do kraq na vakanciqta(ne me interesuva dali 6te q propileq v gluposti)6te jiveq,za da go nakaram da me haresvam pove4e i pove4e i nakraq da mu otmastq mnogo qko.Ne mi puka kakvo 6te si misli posle za men,za6toto ne se valnuvam ot 4ujdi mneniq.Sega sam se naglasila mnogo dobre i dove4era ako go vidq 6te pofliartuvam s nego,estestveno ako ne e s gadjeto si.Kogato iskam moga da sum mnogo gadna,no toi ne znae za 6tastie.No vse pak pak 6te vi BLAGODARQ!

  15. #40
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    а защо вместо да го накараш да се влюби в тебе и да му отмъстиш, не го накараш да се влюби в теб и не се съберете? според мене второто е по-добра оферта и за двамата
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  16. #41
    nasty_f
    Guest
    Emi,i tazi ideq su6to e dobra,no sega sum izpalnena s gnqv i samo si tarsq da otmastq na nqkoi.No moje da probvam i toq variant.mersi

  17. #42
    еми кажи му че искаш да се срещнете...

  18. #43

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от nasty_f
    Dnes pisah na mom4eto koeto haresvam(toi mi nqma nomera,dori i ne me poznava,ni6to 4e me e vijdal)4e postoqnno e v mislite mi i qvno tova e za6toto go haresvam.A toi mi otgovori "A moje li da znam koe e tova momi4e,koeto posltoqnno misli za men?"az mu pisah 4e ne me poznava,no vse pak mu kazah koq sum i ako iska da se sre6tnem,za da me vidi koq sum.Toi mi pisa ot kade sum i kade u4a,a az si mu napisah 4e sum ot negoviq grad i 4e tam u4a.Toi mi pisa kak bih postapila az na negovo mqsto,dali bih oti6la da se sre6tnem.Ta az mu pisah 4e bih probvala,a toi mi otgovori 4e 6te vidi,dove4era moje da hodi na kafe i moje da mi pi6e.No(vinagi tova prokleto nooooo)po-kusno dnes osaznah i mislq 4e nqma da stane ni6to(znam 4e nqma da e zle da opitam)i mu napisah 4e sujalqvam 4e sum go zanimavala s moite problemi i da zabravi 4e sum mu pisala i se nqdqvam 4e ne e razbral koq sum.Togava toi mi napisa "Ne znam za kakvo sajalqva6?az ne te poznavam i ne sum si i pomislql da kazvam na nqkogo "az mi napisah"be6e tapo da ti pi6a da se sre6tnem,za6toto posle 6te sajalqvam,a prekaleno mnogo te haresvam"
    Boje,znaete li kolko iskam da se sre6tna s nego.STRA6NO MNOGOOOOO go haresvam,hora.Ne izdarjam.Ima li nqkoi v moito polojenie????iskam da e s men,stra6no mnogo.nikoga ne sum go iskala taka,vqrvaite mi az sum super tapa,za6to vaob6te mu pisah.sega toi ne mi e pisal ni6to.Hora 6te se pobarkam,vliubena sum mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn Za6to vse nna men mi se slu4vatova?Imam 4uvstvoto 4e sum rodena ne6tastnica i takava 6te si ostana Iskam da sum s nego.Ima li nqkoi v moeto polojeniee?????????????????????
    миличка не само ти си така в момента аз сам в същото положение само дето несам писала на момчето което харесвам само4е и аз като теб не го познавам и тои мен също само ме е виждал няколко хиляди пъти ама нищо просто искам да ти кажа че това е мн смело от твоя страна да му пишеш аз небих могла просто и аз мн го харесвам и искам да се запозная с него просто нз имам тази възможност но нз някак неиска това е смело от твоя страна ако искаш да споделиш с някои каквото и да е или ако искаш да разбереш нещо само ми пиши keedie@abv.bg

  19. #44
    nasty_f
    Guest
    dark^girl,az ve4e ti pisah.Spodelila sum ti vsi4ko s nai-malkata podrobnost.Spodeli i ti,ako iska6.

  20. #45
    Guest
    Abe taq tema e mai ot dosta vreme,ama vse pak 6te pi6a
    Hora momi4eto iska prosto suvet,a ne mnenieto vi za razlika v godinite im Vij az ti pi6a i sum s 2 g po-golqma ot tova mom4e mai ,ot tova koeto pro4etoh ostavam s takova vpe4atlenie!I taka spored men nqma zna4enie na kolko godini si za6toto az sum imala gadje s 10 god po-golqm,ako ve4e ne si izlqzla s nego,ti predlagam da mu puska6 po 1-2 zaka4livi sms-4eta prez denq,ei taka da ima ne6to koeto da go zaintriguva v teb,nedei da podhojda6 super direktno 4e da ne go izpla6i6i taka ,po dobre da sa spored men s priatelski 4uvstva i nqkakva zaka4ka,sled nqkolko dni mu predloji super neglije da piete edno kafe,a puk i sega e lqto,nqma ni6to lo6o ot vreme na vreme da se visi po kafetata i ei taka opoznai go i vij dali 6te stane ne6to,ako ne kvo lo6o ima da si stanete samo priqtel4etaUspeh

  21. #46
    Искам само да кажа, че това че разликата жи е голяма не дава значение, ако той наистина те хареса надали ще му пука на колко си... Мисля , че трябва да му пратиш смс да се срещнете и да поговорите, да му изясниш какво чувстваш след като се опознаете по-добре и така , но не се отказвай в живота няма невъзможйни неща...
    По-добре да опиташ, отколкото да страдаш,че не си опитал така мисля аз

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си