Dnes pisah na mom4eto koeto haresvam(toi mi nqma nomera,dori i ne me poznava,ni6to 4e me e vijdal)4e postoqnno e v mislite mi i qvno tova e za6toto go haresvam.A toi mi otgovori "A moje li da znam koe e tova momi4e,koeto posltoqnno misli za men?"az mu pisah 4e ne me poznava,no vse pak mu kazah koq sum i ako iska da se sre6tnem,za da me vidi koq sum.Toi mi pisa ot kade sum i kade u4a,a az si mu napisah 4e sum ot negoviq grad i 4e tam u4a.Toi mi pisa kak bih postapila az na negovo mqsto,dali bih oti6la da se sre6tnem.Ta az mu pisah 4e bih probvala,a toi mi otgovori 4e 6te vidi,dove4era moje da hodi na kafe i moje da mi pi6e.No(vinagi tova prokleto nooooo)po-kusno dnes osaznah i mislq 4e nqma da stane ni6to(znam 4e nqma da e zle da opitam)i mu napisah 4e sujalqvam 4e sum go zanimavala s moite problemi i da zabravi 4e sum mu pisala i se nqdqvam 4e ne e razbral koq sum.Togava toi mi napisa "Ne znam za kakvo sajalqva6?az ne te poznavam i ne sum si i pomislql da kazvam na nqkogo "az mi napisah"be6e tapo da ti pi6a da se sre6tnem,za6toto posle 6te sajalqvam,a prekaleno mnogo te haresvam"
Boje,znaete li kolko iskam da se sre6tna s nego.STRA6NO MNOGOOOOO go haresvam,hora.Ne izdarjam.Ima li nqkoi v moito polojenie????iskam da e s men,stra6no mnogo.nikoga ne sum go iskala taka,vqrvaite mi az sum super tapa,za6to vaob6te mu pisah.sega toi ne mi e pisal ni6to.Hora 6te se pobarkam,vliubena sum mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn Za6to vse nna men mi se slu4vatova?Imam 4uvstvoto 4e sum rodena ne6tastnica i takava 6te si ostana Iskam da sum s nego.Ima li nqkoi v moeto polojeniee?????????????????????