.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: iznenadata....

  1. #1

    iznenadata....

    Zdraveite na vsi4ki!Az sum nova tuk i bih se radvala,ako sre6tna malko razbirane. Imam problem i zatova iskam da me posuvetvate.Zna4i predi 3 dni se razdelihme s moq priqtel,kato toi mi kaza,4e pri4inata za tova bila,4e ne izpitval su6toto kam men kakvoto az kam nego. A az sum vlubena i go obi4am! Toi iska da ostanem priqteli. Na 21 e. Kaza mi,4e do izvestna stepem problemite idvali ot tam,4e prekaleno se staraq vsi4ko da e perfektno.Kaza mi da ne mislq tolkova i da deistvam po-impulsivno. Nqmalo iznenadata v na6ata vruzka. Nared s tova tvurdi sega,4e mu e mu4no za men i 4e zasega ne si e promenil re6enieto za razdqlata,no zasega..... ne bil bezrazli4en kam men. Ta misalta mi be6e kajete mi kakvo da storq,za da go vurna pri men. Misleh si za nqkoq iznenada - misleh da si napravim piknik kato ne mu kazvam ni6to predvaritelno, a napravo ida i da go vzema ot tqh i go zaveda nqkade... Toi ne e ot nai-romanti4nite i santimentalnite xora,no vse pak sum sigurna,4e moga da go razmekna.... 6te se radvam,ako spodelite kakvo mislite i dori da mi dadete nqkoq ideq za ne6to vulnuva6to i zapomnq6to se! Blagodarq predvaritelno!

  2. #2
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Възможно е по време на срещите ви всичко да е било точно организирано и стриктно да си спазвала какво,кога,къде и т.н. ще правите.Това със сигурност би отблъснало момчето.Когато сте заедно,макар и само като приятели,се отпусни.Бъди спокойна,не спазвай никакъв график,не решавай предварително какво да правите,а просто останете заедно и си говорете или нещо такова.Не бъди прекалено амбициозна.В негово присъствие се дръж естествено и не се притеснявай.Колкото до изненадата,съветвам те да не рискуваш - времето,по което ще се състои може да съвпадне с часа му при зъболекар например.А той едва ли ще остане очарован ако се промениш заради него - така ще разбере,че може да те разиграва както си иска.А и това с изненадите доколкото разбрах не е в твой стил.Сега сигурно мислиш,че той иска да станеш по-различна и т.н.,но дълбоко в себе си,той харесва теб със всички качества и недостатъци,а не момичето,в което имаш намерение да се превъплътиш.Надявам се да съм ти помогнала малко,макар че не дадох никакви съвети за изненадата - според мен е по-добре да не я правиш.Той няма да се върне при теб само защото 2-3 пъти си направила нещо по-неочаквано.Погрижи се да се виждате често и се дръж естествено и спокойно и не бързай за никъде.Късмет

  3. #3
    А такаа а ти на колко си да попитам?
    Don't hate the player , hate the GAME!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Цитирай Първоначално написано от Heartbreaker
    А такаа а ти на колко си да попитам?
    И аз това исках да попитам?...Иначе изненадай го с нещо..заведи го някъде..измисли нещо различно!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Vie ste prekaleno razlichni.. I pod dumata "vrazka" razbirate razlichni neshta.. Tochno za tova ne ste uspqli da si pasnete napylno.. i vsichko e izglejdalo sqkash po scenarii.. Imashe edna pesen na Malina v koqto se peeshe "Haresvash 100 neshta koito ne obicham.. v razlichen svqt jiveem dvama ti i az..no ne znam zashto taka bezumno me privlichash i za lubov mi shepne vytreshniq glas" .. Vij.. izmislila si neshto interesno i romantichno koeto moje da go zaradva.. da go iznenada.. da go vpechatli.. Napravi go! Samo che ne mislq che ti mojesh da se promenish .. nito pyk toi.. Prosto dori i da se saberete sega .. sled vreme pak shte stignete do syshtoto tova mqsto.. Sujalqvam no taka si mislq..

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Възможно е по време на срещите ви всичко да е било точно организирано и стриктно да си спазвала какво,кога,къде и т.н. ще правите.Това със сигурност би отблъснало момчето.Когато сте заедно,макар и само като приятели,се отпусни.Бъди спокойна,не спазвай никакъв график,не решавай предварително какво да правите,а просто останете заедно и си говорете или нещо такова.Не бъди прекалено амбициозна.В негово присъствие се дръж естествено и не се притеснявай.Колкото до изненадата,съветвам те да не рискуваш - времето,по което ще се състои може да съвпадне с часа му при зъболекар например.А той едва ли ще остане очарован ако се промениш заради него - така ще разбере,че може да те разиграва както си иска.А и това с изненадите доколкото разбрах не е в твой стил.Сега сигурно мислиш,че той иска да станеш по-различна и т.н.,но дълбоко в себе си,той харесва теб със всички качества и недостатъци,а не момичето,в което имаш намерение да се превъплътиш.Надявам се да съм ти помогнала малко,макар че не дадох никакви съвети за изненадата - според мен е по-добре да не я правиш.Той няма да се върне при теб само защото 2-3 пъти си направила нещо по-неочаквано.Погрижи се да се виждате често и се дръж естествено и спокойно и не бързай за никъде.Късмет
    =D> Направо БЕЗ ДУМИ как се казва!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си