.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1
    nasty_f
    Guest

    ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Dnes pisah na mom4eto koeto haresvam(toi mi nqma nomera,dori i ne me poznava,ni6to 4e me e vijdal)4e postoqnno e v mislite mi i qvno tova e za6toto go haresvam.A toi mi otgovori "A moje li da znam koe e tova momi4e,koeto posltoqnno misli za men?"az mu pisah 4e ne me poznava,no vse pak mu kazah koq sum i ako iska da se sre6tnem,za da me vidi koq sum.Toi mi pisa ot kade sum i kade u4a,a az si mu napisah 4e sum ot negoviq grad i 4e tam u4a.Toi mi pisa kak bih postapila az na negovo mqsto,dali bih oti6la da se sre6tnem.Ta az mu pisah 4e bih probvala,a toi mi otgovori 4e 6te vidi,dove4era moje da hodi na kafe i moje da mi pi6e.No(vinagi tova prokleto nooooo)po-kusno dnes osaznah i mislq 4e nqma da stane ni6to(znam 4e nqma da e zle da opitam)i mu napisah 4e sujalqvam 4e sum go zanimavala s moite problemi i da zabravi 4e sum mu pisala i se nqdqvam 4e ne e razbral koq sum.Togava toi mi napisa "Ne znam za kakvo sajalqva6?az ne te poznavam i ne sum si i pomislql da kazvam na nqkogo "az mi napisah"be6e tapo da ti pi6a da se sre6tnem,za6toto posle 6te sajalqvam,a prekaleno mnogo te haresvam"
    Boje,znaete li kolko iskam da se sre6tna s nego.STRA6NO MNOGOOOOO go haresvam,hora.Ne izdarjam.Ima li nqkoi v moito polojenie????iskam da e s men,stra6no mnogo.nikoga ne sum go iskala taka,vqrvaite mi az sum super tapa,za6to vaob6te mu pisah.sega toi ne mi e pisal ni6to.Hora 6te se pobarkam,vliubena sum mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn mn Za6to vse nna men mi se slu4vatova?Imam 4uvstvoto 4e sum rodena ne6tastnica i takava 6te si ostana Iskam da sum s nego.Ima li nqkoi v moeto polojeniee?????????????????????

  2. #2

    ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    mila,ne si samo ti!ima mnogo momicheta kato teb .. az syshto!no prosto veche sviknah prekaleno mnogo i ne me ebe tvyrde kato razbera,che te ne me haresvat,i kogato samo poplacha malko i vsichko mi minava!taka stana i s posledniq - bil se napil i mi kaa,che me haresva i kvo li oshte ne - i az typachkata povervah ....
    Падам,но къде отивам?Потъвам,ще изплувам ли?Дай ми ръка,помогни ми,ако ме обичаш.Моля те спаси ме от смъртта!Не искам да потъна в болката от любовта...

  3. #3
    nasty_f
    Guest
    Ama toi ne 4e ne me haresva ili me haresva.Az za nego sum mu bezrazli4na Ina4e kato mina pokrai nego vinagi nqkak si me gleda stranno,no protso iskah da spodelq 4e kak moje da sum tolkova tapa-i az nz kvo iskam.Tu parvo da se sre6tnem,posle izvednaj re6avam 4e ne iskam.imam 4uvstvoto 4e sama si provalqm vsi4ko.a i nai-ve4e ne iskah za6toto 6te e v 12 kl a az sum 7 i moje da ne iska ne6to seriozno i 6te stana za smqh.I posle ako kaje na priqtelite si kato mina pokrai teh ne iskam da mi se smeqt.Az sum ne6tastna,za nqkoi tova moje da ne e nikav problem,znam 4e ima hora s dosta po-golemi problemi ot moq,no za men tozi e mnogo vajen.A i sega sled kato mu napisah posledniq sms ve4e nikoga nqma da imam vazmojnost da se hvana s nego .Iskam go mnogo silno,iskam samo da e s men.Mnogo li iskam?Tova se pitam,kakvo tolkova iskam,ot edno mom4e koeto imam 4uvstvoto 4e sum mu simpati4na kato me vidi,makar i da ne znae 4e az sum mu pisala sms-ite????

  4. #4

    ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....za tva 9/10 klas e normalno!a otnosno tova,che ponqkoga naistina sami si provalqme nqkoi neshta taka si e,ama vij sq toi posle sh zavyrshi,ti nqma da go vijdash tolkova i nqkak shte spre da te vylnuva tolkova1ot lichen opit go znam!a moje da mu napishesh sms mnogo bih iskala da se vidim,no se chuvstvam nqkak pritesnitelno,che ti mojesh da kajesh na tvoite fr i te da mi se podiravat i da mi se prismivat a chesno kazano ako napishesh tozi sms i toi kaji na priqtelite si i te te ebaat neshto gi zaebi po nai-qkia nachin i izobshto ne im obryshtai vnimanie ..... pokaji im po edin sreden pryst i tolkova ko sh im se vyrzvash..?!
    Падам,но къде отивам?Потъвам,ще изплувам ли?Дай ми ръка,помогни ми,ако ме обичаш.Моля те спаси ме от смъртта!Не искам да потъна в болката от любовта...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    248
    Лол момиче нормално е да няма интерес към теб та той е 12 клас ще му е последна година!Мисля че си прекалено малка още 6 години леле
    Защо не се пробваш с някой на твойта възраст?Незнам закаде бързаш изживей си детството има много време!
    Споко човече

  6. #6
    Forslor
    Guest
    Извинявам се ,че ще го кажа но вие 13-14 годишните момичета ай да не казвам всичките се държите адски детински (разбираемо е все още сте деца) .Ако някой по-голям започне да ви говори за чувства и т.н ПАЗИ БОЖЕ. И някакви инатчета като почнете да придавате напрао не може да се понася.
    -----------------------
    Не искам да обидя с поста си тази възрастова група ,но 90% от момичетата са така ,няма значение ,че приличат на 17-18 годишни.

  7. #7
    Спокойно !Аз например познавам момчето което харесвам и имахме за кратко време нещо ,но ... И такова той ми викаше да излизаме , а аз все овъртах ,но го харесвам много.Това беше голяма грешка ...
    Но и ти ли искаш да сгрешиш ?Трябва да рискуваш ,той сам няма да дойде като не те познава.Вижте се , ако трябва за малко , но се запознайте .Дори и да не стане нищо ще знаеш ,че си опитала . После няма да съжаляваш ,че си го видяла ,защото както казах ще знаеш че сте излезли ,запознали сте се ,говорили сте и какво ли още не .Не трябва да се предаваш .Вярно е че много хора мислят едно , а на другия час обратното , но в повечето случаи грешат .Затова не трябва да се предаваш , а да опиташ . Айде успех , стискам ти палци , а ти действай
    Живей с кеф,
    защото с кеф си направен !!!


  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    Цитирай Първоначално написано от Просто Гост
    Лол момиче нормално е да няма интерес към теб та той е 12 клас ще му е последна година!Мисля че си прекалено малка още 6 години леле
    Защо не се пробваш с някой на твойта възраст?Незнам закаде бързаш изживей си детството има много време!
    Споко човече
    Бе кви глупости ги говориш.Аз съм на 15 и имам гадже на 21-кво искаш да ми кажеш че е невъзможно.А и като гледам хич не можете да я разберете кво ви говори.
    По темата-ми човече не е трябвало да му пращаш последния СМС в който се отказваш.Според мен му напиши,че просто адски много се притесняваш и такива работи.Верно ше те помисли за луда ама защо трябва да си разваляш шанса.Верно е че е за последна година но пък голям праз-нищо не пречи да се пробваш.

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....

    ааа макя ше ви дойде акъла у главата най сетне....браво мацка ти си едно момиче на което наиситна пердето му се е дигнало и мисли реално...поздрави..... =D> =D>

  10. #10

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....

    ааа макя ше ви дойде акъла у главата най сетне....браво мацка ти си едно момиче на което наиситна пердето му се е дигнало и мисли реално...поздрави..... =D> =D>
    xaxaxaxaxa mi taka de!dali she sa na 20 ili na 13 se e myjko we! pyk i nqa golqma razlika - pone za men,no vseki si ima mnenie vse pak!
    Падам,но къде отивам?Потъвам,ще изплувам ли?Дай ми ръка,помогни ми,ако ме обичаш.Моля те спаси ме от смъртта!Не искам да потъна в болката от любовта...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....

    ааа макя ше ви дойде акъла у главата най сетне....браво мацка ти си едно момиче на което наиситна пердето му се е дигнало и мисли реално...поздрави..... =D> =D>
    xaxaxaxaxa mi taka de!dali she sa na 20 ili na 13 se e myjko we! pyk i nqa golqma razlika - pone za men,no vseki si ima mnenie vse pak!
    бРАВО МИСЛИШ НЕРЕАЛНО ТРЕЗВО.....
    Дамите фащат пичове на по 20 под претекст че имат повече акъл от нас по малките......е да ама не поне за мене не е така....а иситната е големите патки фукнята и парите при повечето поне.....и кво ония си хои по кой си иска че даже има и женени

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....

    ааа макя ше ви дойде акъла у главата най сетне....браво мацка ти си едно момиче на което наиситна пердето му се е дигнало и мисли реално...поздрави..... =D> =D>
    xaxaxaxaxa mi taka de!dali she sa na 20 ili na 13 se e myjko we! pyk i nqa golqma razlika - pone za men,no vseki si ima mnenie vse pak!
    бРАВО МИСЛИШ НЕРЕАЛНО ТРЕЗВО.....
    Дамите фащат пичове на по 20 под претекст че имат повече акъл от нас по малките......е да ама не поне за мене не е така....а иситната е големите патки фукнята и парите при повечето поне.....и кво ония си хои по кой си иска че даже има и женени
    Пич всеки сам решава с кой да ходи.Кво те бърка че съседката ХИКС която е на 13 ходи с 20 годишен примерно-гледай си ти кефа.Пък хората които се разбират при тях не е нужно да има нещо гнило по тоя повод.А ти на колко си същност?

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578

    Re: ISKAM PROSTO DA SPODELQ:((((((((

    Цитирай Първоначално написано от CRaZy_IKT
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    Цитирай Първоначално написано от ziky
    Цитирай Първоначално написано от kisS``me
    i az sq shte sym 7 klas,ama mi pisna dase uvlicham vse po po-golemi....

    ааа макя ше ви дойде акъла у главата най сетне....браво мацка ти си едно момиче на което наиситна пердето му се е дигнало и мисли реално...поздрави..... =D> =D>
    xaxaxaxaxa mi taka de!dali she sa na 20 ili na 13 se e myjko we! pyk i nqa golqma razlika - pone za men,no vseki si ima mnenie vse pak!
    бРАВО МИСЛИШ НЕРЕАЛНО ТРЕЗВО.....
    Дамите фащат пичове на по 20 под претекст че имат повече акъл от нас по малките......е да ама не поне за мене не е така....а иситната е големите патки фукнята и парите при повечето поне.....и кво ония си хои по кой си иска че даже има и женени
    Пич всеки сам решава с кой да ходи.Кво те бърка че съседката ХИКС която е на 13 ходи с 20 годишен примерно-гледай си ти кефа.Пък хората които се разбират при тях не е нужно да има нещо гнило по тоя повод.А ти на колко си същност?
    Зросот ме е яд на такива хора ма няма значение...не се грижи за мене нали аз не си гледам кефа и се знаимавам гледай си го ти с някое следващо гадже и готово

  14. #14
    И аз имам същия проблем с момчето което харесвам,но при мен е др той ме знае коя съм и си пи6ем 6том му има6 телефона питай го разни не6та да го опознае да видиж дали те кефи по характер и т.н.
    По статистика девет от всеки десет мъже предпочита жени с големи гърди, а десетият предпочита останалите девет мъже.

  15. #15
    nasty_f
    Guest
    Ziky.sajalqvam mnogo,no az ne sum kazala,4e iskam da hodq s golemi batkovci"za6toto imali pove4e akul".Prosto vijdam,4e e svesten i mi dopada na van6en vid i ne sum kazala,4e e ne6to pove4e ot nqkoi na 15 ili kolkoto mene.Prosto "liubovta ne pita,a vrahlita".Iskam da ti kaja su6to,4e ako edno momi4e naprimer na 15 hodi s mom4e na 21 ne ozna4ava,4e mom4eto hodi s neq zaradi sex-a i samo da i se obqsnqva v liubov a da iska ot neq samo sex.Sorry pi4,ama ti ako si ot tiq ima si i drugi svestni.Kolkoto i da ne se vqrva ima gi-moje da sa kapka v moreto no se namirat.I az mislq,4e 5 god(max)ne e koi znae kakav problem.A te ako se obi4at iskrenno tova ne moga da razbera KAKVO TI PRE4I???To ot kade si siguren,4e kato vidi6 mom4e na 20 i nqkolko s momi4e na 14/15 sigurno vednaga si kazva6 "Toq sega 6e q 4uka i 6te q zahvarli".Zna4i spored men tova me navejda na misalta,ili 4e ti ne vqrva6 v liubovta,ili 4e misli6 samo za sex kato se hvane6 s nqkoq.Ostavi horata da si jiveq jivota kakto iskat.Dori i da se hvana s nqkoi na 20 i me iz4uka i me zahvarli,tova si e moi problem-az 6te si trepq glavata,we,ne TI!!!I ti po4va6 mnogo da me nervi6.Kvokato si haresvam mom4e v 12 kl-DA NE E BOLKA ZA UMIRANE???Moje da e smotan ama si e LI4NO moi problem,4oveko.Edin suvet ot men-po-dobre se gledai tebe,4e ako taka prodaljava6 da obsajda6 malkite "ligli4ki"na 30 god 6te sedi6 s babite na peikite da kliukarstva6.Ne iskam da te obidq no mn se nerva taka kato pi6e6-seriozno!!!!
    Otnosno tematanes vidqh tova mom4e da si govori s edno momi4e i sega v diskotekata go vidqh s neq,te samo si govoreha,no izpitah stra6no mn..........kak da go nareka..bolka?Ujas,qvno ve4e.........the end!

  16. #16
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Варна, България
    Мнения
    418
    Ще сгрешиш единствено, ако таиш чувствата си ... Доколкото разбирам, момчето е разбрано и точно и не мисля, че ще те нарани, дори и нищо да не се получи. Трябва да пробваш! Преудолей страха си, защото главно той ти пречи. успех
    обичам дениту ми {}

  17. #17
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    ся тва за годините си е само лично твоя работа и ти си решаваш, няма кво да се почва наново вечния спор на тая тема

    що се отнася до другото, не че не знаеш дали искаш или не искаш да се срещнете - ти ИСКАШ и то изключително много, но този проклет страх от провал ти пречи

    според мен не трябва да се измъчваш повече.. просто се срещни с него и това е.. за да се предпазиш до някъде от прекалено голямо разочарование, си кажи, че не очакваш прекалено много от тази среща не казвам да се настройваш отрицателно и само да си мислиш някви песимистични неща, а просто да се успокоиш и съвсем нормално да приемеш факта, че може и нищо да не излезе
    изясни сама в главата си кое точно ти пречи, премисли и двете възможности за развръзка и се отпусни.. нещата ще станат точно така, както трябва... не зависимо дали това ще е добрият или лошият вариант за теб.. и в двата случая дали сега или по-късно, тва ще ти донесе само полза, защото дори лошите неща винаги донасят нещо хубаво след себе си

    лично аз обаче смятам, че всичко ще се получи.. момчето се вижда, че е разбрано.. едва ли ще пострадаш.. имай вяра в себе си и работите ще се наредят по най-добрия начин :P
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    312
    Ami probvai ot opit glava ne boli...Tova koeto si mu kazala 4e sujalqva6 e mn tupi4ko 6toto ti iska6 da se vidi6 s nego...I pomni 4e vuv vsqka vruzka ima problemi i primerno ako ne vurvi vsi4ko OK tova 6te e normalno ...
    Pone taka mislq az

  19. #19
    Мисля 4е вси4кото сама си го правиш с тези смс-и!!!Не е трябвало да му пишеш 4е съжаляваш,защото не е така,а си го направила от притеснение нали?Имала си шанс да се видиш с него,но сега незнам как е.....Най-добре се запознай с него в у4илище и може да не му казваш 4е ти си моми4ето ,което му е писала онези смс-и.Покани го на кафе,поговорете ,но не му казвай веднага 4е го харесваш,защото може да заподозре 4е си тази, която му е писала.Пък ако не стане нищо,забрави го!Това няма да е нито първото,нбито последното мом4е ,което ще си харесаш!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  20. #20
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    В началото на поста си казваш,че го харесваш,а накрая,че си влюбена.Кое последно?

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    От София на 20 години
    Мнения
    1 578
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    В началото на поста си казваш,че го харесваш,а накрая,че си влюбена.Кое последно?

  22. #22
    nasty_f
    Guest
    Ami pisah 4e go haresvam,no sas vseki izminal den tova haresvane narastva i sum mn mn mn VLIUBENA!Za6to mu pisah tozi posledniq sms????Za6to,za6to,za6to,za6to,za6to,za6to???????? ????????????????Vie si nqmate na predstava kak se po4uvstvah kato go vidqh s onova momi4e v diskotekata.Napravo 6tqh da q hvana za polata i da q izhvarlq i posle da otida v toaletnata i da reva 5 chasa Mn mi e obarkano vsi4ko vsi4ko,hora.Mnogo vi blagodarq za suvetite.Bezkraino sum vi blagoddarna i.....nqmam dumi.Vie ste mn mili4ki tuka vav foruma i dobri4ki.Znaete li,o4akvah kato napi6a taq tema vednaga da se pusnat tuka nekvi da me psuvat i da pi6at 4e sum nedorazvita pikla i da mi opliuqt temata,a na men.......da mi stane dvoino po-gadno.
    Nqkoi pisa da govorq s nego v u4ili6te,kak?Toi parvo 4e ne u4i tuk,a i 4e ve4e sum lqtna i nqma nikoi tam.
    Sega ne sum go vijdala 2 dena i imam 4uvstvoto 4e sum vlibena v nego 3-no pove4e.Iskam da go vidq.De da imah taq smelost da mu pi6a smsda se vidim pak.Nqmam q za6toto me e strah ri misalta 4e vsi4ko moje da se provali i da kaje"mn si malka za men"ili"haresva6 mi no ne iskam gadje"ili ima v predvid"ne mi haresva6".I ei takiva raboti.Mn me e strah kakvo 6te se slu4i.A mnogoo dobre znam 4e trqbva da svikvam 4e vv jivota ne vinagi se pe4eli i trqbva da priemam zagubite normalno,ne tolkova tejko.No tazi zaguba 6te mi e mnogo skapa i dalgo 6te se opitvam da q preodoleq.Znam 4e ne e edinstvenoto mom4e,NO v momenta za men e edinstven.ISkam si go za men.Mn li iskam??molq vi kajete mi?kakvo tolkova-edno mom4e?A spored vas imam li 6ansove ako razbere 4e go haresvam,i znae 4e az sum za 7-mi kl,a toi za 12-i?Moje da vi se stori kosmi4eska tazi razlika,no vqrvaite mi,vseki 4ovek koito ne me poznava mi kazva 4e prili4am na 15/6 godi6na.Ne 4e iskam da se fukam,dori i malko me natajava,no ot tazi strana s gadjetata e po-dobre.I akalat mi ne e na 13 god.Ne si igraq nito s barbita,nito si lqgam v 10.Moje da ne e normalno za momi4e na moqta vuzrast,no az se dvija v takava kompaniq 4e vsi4ki sa mn po-golemi ot men i za sujalenie nikoi ot tqh nqma ob6t priqtel s PEPI ili puk da e priqtel sus samiq nego.Ta spored vas ako sum mu simpati4na,ako se sre6tnem imam li 6ansove s nego.
    Iskam pak da kaja 4e toi e stra6no svestno mom4e i za 6tastie(nai-ve4e negovo)ne pu6i a o6te po-malko da se bocka ili drogira.Stabilen i mn krasiv i dobar.O,boje,vliubena sum do nebesata!! 6te napravq vsi4ko vazmojno o6te tazi ve4er da mu pi6a da se sre6tnem utre ili drugi den-kogato mu e udobno(ako vaob6te iska)

  23. #23
    nasty_f
    Guest
    Molq v,pi6ete mi.Mnogo se radvam kato vijdam,4e nqkoi mi e otgovoril i se e opital da mi kaje kakvo misli po vaprosa i mi e dal nqkakav suvet(nezavisimo dali e za moe dobro ili ne).MNOGO VI BLAGODARQ!

  24. #24
    Супер фен Аватара на IKisseDAGirL
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    dimitrovgrad
    Мнения
    2 788
    браво на теб, че си решила да му пишеш отново
    само внимавай пак да не почнеш със страховете и песимизма, че те провалят сичко
    ще видиш, че работите ще се наредят, споко
    Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства.
    Само времето доказва силата на Любовта.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    tochno taka bori se i ne se otkazvai ot mom4eto pi6i mu sms-i nastoqvai da se vidite..i nikuv strah kato iskash neshto mnogo rano ili kusno to se sbudva

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си