.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30

Тема: obuvki

  1. #1
    Guest

    obuvki

    koi sa liubimite vi obuvki
    a koi sa nai-novite obuvki, koito si kupihte slagaite i snimki

  2. #2
    Това нося сега:


    С това играя:


    И с това:


    Искам да се сдобия с това за игра:


    И това:

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Мама ми купи едни черни чехли.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    poslednosivzehdva4ifta-edinbelidjapanki s golqmo cvete i edni po sportni na wrangler! a za lubimi imam edni zimni rozovi botu6i deto gi nosq 3 godini i te me ostavqt no az tqh ne!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Не помня кои са били последните ми купени обувки, иначе в момента се движа с едни черни кецове, които много ме кефят, но сега ме мързи да търся снимката им в нета.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ei TuKa ;)
    Мнения
    331
    mi dva 4ifta kecove sa mi lubimite v momenta i nai-skoro6nite pokupki.poslednite sa oranjevo-4erveni s cvetq po tqh,pokrivat kokal4eto na glezena,na mania sa.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Dreamland
    Мнения
    252
    Nisi4ki , 4erni4ki ,zatvorenki , sladi4ki . Mn si me kefqt .
    Не може вечно да вали , все някога изгрява слънце... а без дъждовните капки не бихме оценили слънчевите лъчи ...

  8. #8
    Kupix si naskoro edni hubavi kafqvi japanki za 10 lv

  9. #9
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    edni maratonki adidas
    moq nevinnost i greh.....

  10. #10
    Ем едни джапанки на Diamond ама пик не ми са тръси
    Пич гледаш мойто дупе,аз движа мойто дупе,ти искаш мойто дупе ако си балък ти аре чупи!

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Някъде,където съм сама!
    Мнения
    192
    Последните които си купих са чехли,със три сребристи въженца и едно между пръста!
    Admin-Coki:
    огромен размер на снимка в подпис.
    /забрана за ползване на такъв.

  12. #12
    Ми аз днес си взех джапанки хаха
    Иначе преди известно време.. едни официални обувки.. с 10см ток.... черно и златисто... отгоре са сплетени ластици ... които са захванати със златисти брошки и са украсени с бели камъчета..
    .::you're my afrodisiac::.

  13. #13
    Guest
    Само че са с повече черно...

  14. #14
    Guest
    Ами аз последно си взех идни мноо готини,тъмно сини,най-обикновени платненки Отпред,както обикновено с бяла гума,която е вече подобаващо издраскана
    Смятам да ги нося,докато не станат като бившите ми кецове-с множество дупки и цепки Не обичам да си сменям на често обувките

  15. #15
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами аз последно си взех идни мноо готини,тъмно сини,най-обикновени платненки Отпред,както обикновено с бяла гума,която е вече подобаващо издраскана
    Смятам да ги нося,докато не станат като бившите ми кецове-с множество дупки и цепки Не обичам да си сменям на често обувките

    Хъх,тва беше моя милост
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  16. #16
    аз пьк последното което си купих беше кецове на ДС много фешьн ми изглеждат, а попринцип момичетата гледат пурво обувките маратонките на момчето и го преценяват това според вас истина ли е ?

  17. #17
    а пък аз си взех едни малки(доколкото може да се нарече крака ми малък),сладки,черни чехлички мн са сладинкииии

  18. #18
    s takiva podobni igraq na hek
    2 т. системно.

  19. #19
    Да, това че ние момичетата преценяваме момчето срещу нас е истина, или поне при мен е така.
    По темата. Последните чифтове обувки,които си купих са: Чехли на MISS SIXTY и два чифта Havaianas.

  20. #20
    А ето това са любимите ми обувки. Нося ги непрекъснато.

  21. #21
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ей Мистери,всички са страхотни!Много ме кефят всичките =D> Мнооооооого са яки!
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  22. #22
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    Цитирай Първоначално написано от Genocide Lolita
    Само че са с повече черно...
    aauuuuuu brutalno eeeee




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  23. #23
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    ina4e imam edni kecove na dc ot 2 godini sa mi no mnogo si gi obi4am i si gi nosq aa i edni na globe ma nemoga vi dam snim4ici 6oto me e sram na kakvo prili4at




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    nearby
    Мнения
    103
    edni chehlichki na converse i si izkarvash cqlo lqto bez problemi a i hich ne sa skupi...niceeee
    Worship the BEST, We are NOT everywhere!

  25. #25
    malko se 4uvstvam ne na mqsto kato gledam tuka pove4eto sa s kecove az pak sam po letnite sandalki tiq koito sa na kartinkata mi mnogo me kefqt ama za jalost ne sam gi vijdala da se prodavat ina4e http://best.a.netbg.com/stock.asp?cat_id=895&id=6218 s takiva bqh do skoro ... no za moe 6tastie predi 4 dena si kupih edni stra6ni sandalki koito tarsq ot 2 meseca sega 6te se opitam da potarsq iz neta nqkade link da vi pokaja .. ako ne uspeq 6te gi snimam mn im se kefq zajalost ne namerih link obe6tavam 6te gi snimam
    oBi4aM Da OtBiRaM nAi- HuBaVaTa sToKa...oBi4aM BaNknOtiTe Da sA s 4 NuLi,oBi4aM VsI4kO LaSkaVo i sKaPo..4u Li?Obi4aM DoRi KoGaTo Ti Me MraZi6 ,Obi4aM 6ToTo PoSle PaK v KraKaTa Mi 6Te LaZi6...!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си