.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Offffff
    Guest

    Big problem s Cikala! ;(

    Situaciqta e slednata...trqbva6e da mi doide na 10-ti ama uvi Lo6oto v slu4aq e 4e na 18-ti zaminavam na more i me e strah da ne mi doide tam!Pls posavetvaite me kakvo da pravq-da piq ne6to(kakvo???) za da mi doide predi moreto ili da piq ne6to(Kakvo???) vyob6te da ne mi doide(ako ima takyv variant ) Ako se slu4i 4e mi doide na moreto,ne dai si Boje,kakvo da piq za da mi svyr6i po-byrzo???10000x predvaritelno za otgovorite vi!

  2. #2
    ne moga da ti dam savet kakvo da pie6 za da ti doide po rano no ako slu4aino ti doide na moreto moje da polzva6 tamponi ...
    minalata godina taka se slu4i 4e mi doide na moreto i se naloji da polzvam tamponi s tqh spokoino moje6 da si v moreto i da se nasladi6 na po4ivkata. Naprimer tamponite OB moge da se izpolzvat i dokato si vav voda tai4e ne se pritesnqvai [/u]

  3. #3
    За да ти дойде, когато вече ти закъснява, можеш да пиеш аспирин, но не гарантирам, че действа. Аз лично веднъж съм го правила и на следващия ден ми дойде - но дали е било от аспиринчето, кой знае...

  4. #4
    .samnqvam se da e bilo ot aspirina ..

  5. #5
    gfdgfdg
    Guest
    ima edni hap4eta na koito sym zabravila imeto pih gi minalata godina na lagera 6oto trqbvashe da mi doide na vtoriq den ot lagera ii gi pieh seki den tam do kogato trqbva i kato si trygvash gi spirash i to ti idva pitai v aptekata 6oto ne im pomnq imeto ama deistvat opredeleno....

  6. #6
    Offffff
    Guest
    Ami kakvo im e imeto na tezi hap4eta deto gi pie6 seki den i kato spre6 ti idva. [-o<

  7. #7
    .................
    Guest
    aa da verno kvo e imeto na tiq hap4eta deto ti spirat cikula ili ne ti idva 4e i az imam po4ti su6tiq problem.pls nqkoi ako e pil da kaje imeto ii g/d kolko struvat,po kolko puti na den se piqt i t.n.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Znam 4e ima nqkakvi hap4enca za zadyrjane na cikala, ama ne sam polzvala i ne moga da ti kaja nito ime nito cena, ina4e znam za Vitamin C 4e moje6 da go namali6 ama do kolko ...

  9. #9
    Za tova hapche i az sum chuvala, ama do sega ne sum go polzvala. Za vitamin C sus sigurnost znam, che deistva. Za aspirina obache mi stana interesno, zashtoto i az bqh go chuvala nqkude tova, che s nego moje da ti doide po-rano, no dosega nikoi ne moje da mi kaje sus sigurnost. Taka, che molq, ako nqkoi ima poveche informaciq ili go e izprobval da pishe. Tova bi pomognalo na mnogo momicheta.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  10. #10
    michelka
    Guest
    az sam pila!zna4i tezi hap4eta sa protivoza4ata4ni.AKo ne iska6 da ti doide primerno Mai mesec trqbva da po4ne6 da gi pie6 parviq den na menzisa koito ti e do6yl april i da gi pie6 dokato ne iska6 da ti doide.(max 2 meseca).Vednaga 6tom spre6 da gi pie6 na sledva6tiq den ti idva i moje s 1-2 dena da ti te4e powe4e ot normalnoto,no nqma ni6to stra6no.

    Popricip protivoza4ata4nite se piqt kato se po4va parviq den ot mezica i dokato ne svar6i6 opakovkata ot okolo 20hap4eta se vzemat vseki den,kogato svar6i opakovkata na sledva6tiq den ti idva i na sedmiq den sled kato ti e do6lo po4va6 nova opakovka nezavisimo dali ti e sprqlo.I tyi kato vie ne iskate da vi idva prosto po4nete vtorata opakovka vednaga bez da 4akate da vi doide!az piq REGULON,no opakovkata e 16lv.Vsi4ki protivoza4ata4ni sa okolo tezi pari,nadqvam se da sam bila polezna.

  11. #11
    az porazpitah za tiq hap4eta i mi kazaha 4e ot tqh se nadebelqvalo nz dali e vqrno no tova 4uh..

  12. #12
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от Enjoy_yourself
    ne moga da ti dam savet kakvo da pie6 za da ti doide po rano no ako slu4aino ti doide na moreto moje da polzva6 tamponi ...
    minalata godina taka se slu4i 4e mi doide na moreto i se naloji da polzvam tamponi s tqh spokoino moje6 da si v moreto i da se nasladi6 na po4ivkata. Naprimer tamponite OB moge da se izpolzvat i dokato si vav voda tai4e ne se pritesnqvai [/u]
    Това е най-доброто решение,вместо да се тъпчеш с разни хапчета.Само не забравяй като излизаш от водата да сменяш тампона.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си