.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    sramejlifka bie :)
    Guest

    Страх ме е от .. и след това ....

    Оф хора да ви се оплача АДСКИ сраежлива съм .. нз що така и още не съм се целувала истински(т.е с език)просто мн ме е страх да не се изложа и след като се целуна с някое момче кво ще стане след това ..ии направо е ужасно опитвам се да се отпусна и понякога се получава долу горе ,обаче понякога направо си гълтам езика и немога да кажа една дума .. кво да правя така като седя и си мисля си мисля "абе как няма мога да го направя ще успея"и като изляза с тва момче и .. нз кво ми става и просто като си помисля ,че може да поиска да ме целуне и ще с еотдръпна(тва ще бъде адски глупаво от моя страна,обаче проблема ми е,че неискам да се изложа при 1та си целувка и след тва да не мога да го погледна..)кво да правя .. ако имате съвети казваите ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Факт е,че никой не се е родил научен.Не се притеснявай-ако това момче държи на теб,няма от какво да се притесняваш.Всичко си идва от само себе си.Споко

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    С времето ще се оправиш!А относно целувката то идва от самосебе си,пък и както каза koalka никои не се е родил научен!!!Успех
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  4. #4
    Съгласна съм с коалка пък и всеки е бил така-всеки се целува по различен начин....отпусни се,на мен първия път не ми пукаше и....то взе че стана и доствя голямо удоволствие а ако само се отдръпваш от него може да го отдалечиш от себе си

  5. #5
    Та...и аз подкрепям горните мнения..все някой ден трябва да целунеш някой така че не се притеснявай!Карай да върви ,пък каквото ще да става

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    Не се срамувай да кажеш това,което не се срамуваш да си помислиш!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    nqma strashno i na mene mi beshe nqkak slojno purviqt put no kato dodie vreme si bqh super otpusnata i beshe naistina mn qka celuvka...shtoto se pak behe purvata sproedelena liubov i super si beshe

  7. #7
    просто се отпусни и нека чувствата те водят

  8. #8
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ей мацко,спокойно бе!Никой не е умрял от целувката.Всеки се целува по различен начин,така че няма от какво да с епрутесняваш.Освен тва да не мислиш че всички сме се родили с наръчник"Как да се целувам".Това се придобива с практика,не само с четене на статии и т.н.Просто си идва момента и докато вече се усетиш първата целувка вече е минала.Недей да отблъскаваш момчета,които харесваш само заради това.Отдай се на момента и недей да си наблъскваш отрицателни мисли в главата за това как ще се провалиш

  9. #9
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    мацко, що не вземеш да се поровиш сама из старите теми във форума?! има абсолютно същите като твоята и са поне 20! така че ако живота още не те е научил на нещо, то поне от мен да знаеш "не чакай нищо наготово!"

  10. #10
    Guest
    Podkrepqm gornite mneniq. Otdaj se na hormonite i ako mom4eto naistina dyrji na teb nqma da se otkaje ot neopitnostta ti. SMELO NAPRED!!!

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Факт е,че никой не се е родил научен.Не се притеснявай-ако това момче държи на теб,няма от какво да се притесняваш.Всичко си идва от само себе си.Споко
    Напълно съм съгласен с теб.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Факт е,че никой не се е родил научен.Не се притеснявай-ако това момче държи на теб,няма от какво да се притесняваш.Всичко си идва от само себе си.Споко

  13. #13
    [i]Tva koetoo moje6 da napravi6 e da se otusne6.Vseki e imal purva celuvka i...prosto se utposni.Ne ligavi partniora si i se druj estestveno.Mn e prosto spokoino.Nqma ni6to stra6no v tva.[/i]
    Obi4ai samo kogato i teb te obi4at!!!
    Сабрина младата вещица

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си