.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Na kozmetik sam !

  1. #1
    Guest

    Na kozmetik sam !

    Mnogo mi e pritesneno.S moqta priqtelka sme ot mnogo vreme zaedno i mislq che veche i omrazvam...Naposledak vijdam 4e hodi vse pove4e s kompanii s mnogo mom4eta i edin den q vidqx 4e mi izneveri s edno - celuvaha se i kogato i poiskah smetka tq mi kaza - "ne me zanimavai tova ne ti vliza v rabotata,a i zakasnqvam na kozmetik sam nqmam vreme za teb" kajete mi kakvo da pravq mnogo q obi4am no mai tq ve4e men - NE

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    sedni i pogovori otkrito s mackata si...ako ne te obicha veche nqma za kakvo da te izmuchva..mislq che kato na purvo vreme tova e nai dobro...

  3. #3
    FiRe_LaDy
    Guest
    Emm kat q obichash i vari podir gaza.Pff ai zaebi q ... ko se zanimavash.Celta i e samo da te izpolzva.Off ponqkoga vi se chudq na akyla!!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    НяКъДе В сЪрЧиЦеТо Ти:)
    Мнения
    251
    Момчета момчета... Значи да обобщя казаното от теб с едно изречение,значи заварваш мацката си с друг да се целува(чиста изневяра)и тя ти казва,че не е твоя работа и няма време за теб понеже отива на козметик?!А ти я обичаш...ама и момичета ли сме...Обичаш я,хубаво,но не си давай достойнството за такива които не заслужават!Или накратко помисли си хубаво,дали това момиче те заслужава!
    Казват,най - боляло когато драскат твоето сърце..Казват,най - крещяло,когато късаш го с перце..Когато този,който те обича без жалост го дере..А после твоите сълзи се стичат във вир дълбок като море..

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    ami kato q vijdash 4e se celuva s drug i ne ti dava obqsnenie(to kakvo li obqsnenie moje d ati dade) q zareji!Qvno ne i puka za teb!I ne q ostavqi da te tup4e!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Angel_eyes
    Обичаш я,хубаво,но не си давай достойнството за такива които не заслужават!Или накратко помисли си хубаво,дали това момиче те заслужава!
    m dam, natrii i nosa, 6tom tq ti izneverqva i ti i izneveri, i to pod nosa, ako te popita i kaji, 4e ne e neina rabota...posle tq moje i da poiska da pogovori s teb, a ako ne iska, zna4i ne te zaslujava, zaebi q i to4ka, ae uspeh
    party like a rock star sleep like a baby

  7. #7
    mimitooooooo
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Яka KaKa
    Цитирай Първоначално написано от Angel_eyes
    Обичаш я,хубаво,но не си давай достойнството за такива които не заслужават!Или накратко помисли си хубаво,дали това момиче те заслужава!
    m dam, natrii i nosa, 6tom tq ti izneverqva i ti i izneveri, i to pod nosa, ako te popita i kaji, 4e ne e neina rabota...posle tq moje i da poiska da pogovori s teb, a ako ne iska, zna4i ne te zaslujava, zaebi q i to4ka, ae uspeh
    Сямтам ,че това да и изневериш и ти защото тя ти е изневерила е глупаво и изобщо не е начина ..не е решение на проблема
    Поговори с нея ..кажи и ,че това нейно поведение не ти се нрави..Макар че ми се струва ,че тя е безразлича и ням чувства към теб
    Помисли си също дали заслужава любовта ти след като веднъж вече ти е изневерила ..
    Желая ти успех

  8. #8
    Много е кофти работата,но колкото и да я обичаш не трябва да и вървиш по задника!!!!Каква е тая вашата връзка,замислял ли си се,едва ли има смисъл повече да сте заедно.Моето мнение е че трябва да скъсаш с нея за да не се измъчваш като я гледаш как не ти обръща внимание и се целува с други.все пак има още мн момичета,не се унижавай

  9. #9
    znae6 li ima edna taktika,koqto v pove4eto sly4ai deistva ... prosto ne budi tolkova privurzan kum neq i se druj po-studeno ... taka tq kato yseti 4e ne ti4a6 non stop sled neq,i ne i dosajda6 samo,i ne q sledi6 i ve4e ne ti pyka tolkova za neq .... tq otnovo 6te vuzvurne interesa si kum teb ... probvai!!!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Pazardjik
    Мнения
    125
    awe 4ovek ako q obi4a6 se opitai da si q varne6 ako samo si privarzan kam neq po-dobre q ostavi...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955
    Пич тази яко те разиграва...

  12. #12
    Guest
    Момчета, момчета... Не можете вечно да търчите подир момичето... Имам еднин Мартинчо тука дето търчи подир мене. Казах му, че имам приятел, а той не ме слуша. Накрая ще взема баш пред него да се мляскам, че да се откаже! Но така като гледам и това не помага! Проумей го бе човек! Момичето не те заслужава! Омръзнало й е и няма достойнство да ти каже в очите, че връзката ви няма бъдеще! Я не й лази в краката! Горе главата и се дръж мъжки! Беги я от главата ти... Разбирам това чувство любовта е неконтролируемо, обаче щом любовта е несподелена... Колко много момичета има. Дръж се на положение, остави я да си живее живота! Времето лекува всичко! Не се притеснявай, ще я забравиш.... Е УСПЕХ!

  13. #13
    Оле, че съм зле... тва мнение горното беше мое... Но като туко ще се измъкваш от чершава как да се сетиш първо да влезеш в акаунта си и ПОСЛЕ да даваш мнения...
    Milions long for immortality when they don't even know what to do on a rainy afternoon...

  14. #14
    Guest
    Вземи и тегли една майна.

  15. #15

    ;o)

    vij ..tui che q 0bichash ... e hubav0 ..n0 tq sam0 te izp0lzva ..zn che sh ti e trudn0 ..n0 nai praviln0t0 reshenie e da skysash s neq... sam0 tq sh izgubi 0t vsichk0 t0va... jivei si jiv0ta i gledai sam0 napred..nqma smisla da se izmychvash zaradi neq.. ;-}
    И тази вечер те сънувах,трупът ти носех на ръце.Убих те, за да те спечеля,макар и със изстинало сърце!

  16. #16
    po-dobre q zareji qsno 6tom ti izneverqva ne te obi4a ve4e
    2 т. системно.

  17. #17
    opitai se da q zabravi6. tq ne samo 4e ne te obi4a , a i ti se podigrava!

    "Какво? Човекът ли е божия грешка? Или бог е грешка на човека?" Ф.Ницше

  18. #18
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Ооо определено тва момиче вече няма чувства към теб.Щом ти изневерява пред очите ти,престави си кво става зад гърба ти.Пък и начина по който ти говори...абе късай с нея!Със сигурност ще намериш друга,която ще е готова за сериозна връзка и ще те обича,така като ти нея.Тази не е нито първата ,нито последната на земята,така че не си струва да си губиш времето и чувствата

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Tazi prosto ne te zaslujava..

  20. #20
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами какво да ти кажа-не те обича.Държанието и го показва.Отвратително се държи.Като не те обича тя губи.Остави я.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    ами...поговори с мацката си ама сериозно...а тя щом се държи така значи вече може би няма такива чувства към теб и ако е така просто я зарежи!!!
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  22. #22
    чуек .... тя си играе с тебе .. зарежи я ............

  23. #23
    ako bqh na tvoe mqsto nqma6e da q turpa i vednaga 6tqh da i drupna 6altera.....az li4no ne turpq nqkoi da mi izneverqva ili da se durji taka naglo s mene
    Nikoga ne se razdelqi s usmivkata si,dori kogato ti e tujno...ot kude da znae6,moje to4no v tozi moment nqkoi da se vlubi v neq

  24. #24
    a do tva dali te obi4a-spored teb tva lubov li e ako te obi4a6e nqma6e da se durji taka.no nz ima razli4ni hora i po razli4ni na4ini pokazvat lubovta si spored men trq da izlezete dvamata nqkoi den i da se razqsnite kvo to4no ne e kakto trqbva i da re6ite problema ako ima takuv
    Nikoga ne se razdelqi s usmivkata si,dori kogato ti e tujno...ot kude da znae6,moje to4no v tozi moment nqkoi da se vlubi v neq

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    PoD NeBeTo :)
    Мнения
    105
    zarqzvai q .... 6tom 6te te pravi na 6matka!
    Отвори очите си виж красотата пред теб
    това са мечтите ти повярвай в тях за да повярват и те
    Насаме с мислите спомените ме връщат назад и завинаги остават в мен и аз съм в тях...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си