.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31

Тема: Nenasitna e!!!

  1. #1

    Nenasitna e!!!

    problema e sledniq: hodq s edno momi4e ve4e dosta vreme,oba4e ot skoro tq e stanala bukvalno sex manq4ka...postoqnno iska sex...daje skoro me nakara da izlezneme ot diskotekata da se na****e,i pak da se vurneme vutre,prosto postoqnno za tva misli,ta vaprosa mi e na kvo moje da se dalji tva(osven 4e e lqto i 4e hormonite qko sa q blusnali),vazmojno li e ve4e da ne q zadovolqvam dostata4no i da iska vse pove4e i pove4e??? vie kvo mislite po vaprosa? a da i da si kaja,az sum na 19,tq na 18...emi 4akam mneniq

  2. #2
    Ne,brato,spored mene prosto ti se kefi pove4ko ot predi :P to ako ne q zadovolqvashe da te e ostavila spored men..spox

  3. #3
    Guest
    И според мене я кефи секса с тебе много и затова й се иска. Аз примерно преди с приятеля ми не изпитвах голямо удоволствие, но после взе да ми става много яко и ми се искаше повече.

  4. #4
    Голям фен Аватара на MauMyHkaTa
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    866
    Много ясно че ти се кефи и ЗаТоВа иска повече!!! Ти мислиш ли че ако не ти се кефеше щеше да иска да прави секс с тебе толкова често?!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Iowa
    Мнения
    237
    О Боже! пич кефи се уе !!!

  6. #6
    И според мене ти се кефи много и много и харесва секса с теб затова иска да го пражите толкова често.и аз напоследък ми става нещо и искам всеки ден да правя секс с него и той като тебе беше се притеснил дане би вече дане ме задволява и затова да искам толкова често да правим секс.ама аз просто му казах че ми е дори прекалено хубаво и затова го искам толкова много.затова пич не се притесняваи ами се радвай
    Bydi shtasliv s tova,koeto imash dokato se borish za tova koeto iskash!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    to i az sum taka i moiat muj ne se oplakva




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  8. #8
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Явно много иска да прави секс с теб,но е тъпо само това да иска.Дано и смогваш.

  9. #9
    Да ти имам проблема , честно казано такива момичета са златни ти си тръгнал да се оплакваш

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038

    Re: kudravoto

    Цитирай Първоначално написано от kudravoto
    to i az sum taka i moiat muj ne se oplakva
    да бе вярно си е ! и аз напоследък съм станала нимфоманка ама мъжа още не може да осмисли ситуацията .
    Към автора : имаше 1 момче което на такова нещо казваше : Божи дар
    2 т. от правилника. Бан на профил

  11. #11
    Guest
    Бе нормално момиче е иска и се.Можеби трябва да я разнеш малко ма тя повече ще иска незнам май е по добре да и го даваш пък ще и писне накрая някога мухахахах.

  12. #12
    Guest

    Re: Nenasitna e!!!

    Цитирай Първоначално написано от Malkiq
    problema e sledniq: hodq s edno momi4e ve4e dosta vreme,oba4e ot skoro tq e stanala bukvalno sex manq4ka...postoqnno iska sex...daje skoro me nakara da izlezneme ot diskotekata da se na****e,i pak da se vurneme vutre,prosto postoqnno za tva misli,ta vaprosa mi e na kvo moje da se dalji tva(osven 4e e lqto i 4e hormonite qko sa q blusnali),vazmojno li e ve4e da ne q zadovolqvam dostata4no i da iska vse pove4e i pove4e??? vie kvo mislite po vaprosa? a da i da si kaja,az sum na 19,tq na 18...emi 4akam mneniq
    Аз мисля, че можеш само МНОГО да се радваш! Знаеш ли колко момчета си мечтаят гаджетата им да са пристрастени към секса с тях?! Да, отговорът е много, но МАЛКО са момичетата, които са такива! Или просто не искат да си го приззнаят, че им се прави секс и то ужасно много и чакат докато гаджето не предложи...А на теб не ти ли харесва, когато го правите?Защото ми изглежда, че се оплакваш.. от нейното постоянно желание за секс?

  13. #13
    Guest
    Ice_Queen - приятелят ти еправ - наистина си е Божи Дар! А човекът тук се оплаква..

  14. #14
    Guest
    Е добре ли сте бе да иска някоя постоянно да я чукаш ако я обичаш да ,но ако си ги бройкаш е гадно една и съща постоянно.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Е как няма да е : приятелката ти във всеки 1 момент е готова да ти хване К*РА.. а ти се оплакваш ... лелелелелелелелл в какъв свят живеем..!
    НЯма да оцелеем нимфоманките !
    2 т. от правилника. Бан на профил

  16. #16
    xaxa mi mai nqma da oceleem verno i moq muj si misli 4e poneje si iskam po mnogo i ne me bil zadovolqval ama ne e taka...qvno i tvoita kato men te iska vse pove4e i pove4e za6toto i e hubavo s teb))kefi se!!!

  17. #17
    abe pi4 kvo mu misli6 tolkova kato iska pravete seks. ako ne i smogva6 izmisli ne6to. no ne mi se vqrva da e za6toto ne q zadovolqva6

  18. #18

    Re: Nenasitna e!!!

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Malkiq
    problema e sledniq: hodq s edno momi4e ve4e dosta vreme,oba4e ot skoro tq e stanala bukvalno sex manq4ka...postoqnno iska sex...daje skoro me nakara da izlezneme ot diskotekata da se na****e,i pak da se vurneme vutre,prosto postoqnno za tva misli,ta vaprosa mi e na kvo moje da se dalji tva(osven 4e e lqto i 4e hormonite qko sa q blusnali),vazmojno li e ve4e da ne q zadovolqvam dostata4no i da iska vse pove4e i pove4e??? vie kvo mislite po vaprosa? a da i da si kaja,az sum na 19,tq na 18...emi 4akam mneniq
    Аз мисля, че можеш само МНОГО да се радваш! Знаеш ли колко момчета си мечтаят гаджетата им да са пристрастени към секса с тях?! Да, отговорът е много, но МАЛКО са момичетата, които са такива! Или просто не искат да си го приззнаят, че им се прави секс и то ужасно много и чакат докато гаджето не предложи...А на теб не ти ли харесва, когато го правите?Защото ми изглежда, че се оплакваш.. от нейното постоянно желание за секс?
    e sexa mi haresva s neq,daje mnogo,ne se oplakvam ot fakta 4e go iska,radvam se,no prosto ne znaeh na kakvo se dalji tva,dali ne q zadovolqvam ve4e,no izglejda 4e ne e taka,e mersi mnogo na vsi4ki,uspokoihte me.a tova dali 6te i smogna....tuka nqmam problemi

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Memphis
    Мнения
    851
    em radvai sa pi4 kakvo sa uplakvash samo da ne zemi da xodi pri drugi :0 4e ve4e she stane problem
    169 бан по ип и профил за системни нарушения на 2т.

  20. #20
    Guest
    skoro shte iska i s dvama (ili trima) da go pravi navednuj

  21. #21
    Guest
    Нали всички мъже това искате-яко секс,а като жената взема да си иска зна4и е секс маниачка

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    skoro shte iska i s dvama (ili trima) da go pravi navednuj
    bate hvani si zatvori ustata,tq nikoga nqma da poiska da e s dvama ili s trima,moje da iska da e s drug,no ne e takava,i kato ne q poznava6 nqma da govori6 za neq...mn palq za tva momi4e qsno,tai 4e vnimavai kvo govori6!!!

  23. #23
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    Цитирай Първоначално написано от Malkiq
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    skoro shte iska i s dvama (ili trima) da go pravi navednuj
    bate hvani si zatvori ustata,tq nikoga nqma da poiska da e s dvama ili s trima,moje da iska da e s drug,no ne e takava,i kato ne q poznava6 nqma da govori6 za neq...mn palq za tva momi4e qsno,tai 4e vnimavai kvo govori6!!!
    spoko moi 4ovek ne se pali tolkova tuka ima mnogo takiva koito iskat da te draznqt




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    325
    Цитирай Първоначално написано от Ivan4o
    Ne,brato,spored mene prosto ti se kefi pove4ko ot predi :P to ako ne q zadovolqvashe da te e ostavila spored men..spox
    absoliutno syglasna sym za6toto se slu4i sy6toto s men i priqtelq mi:P

  25. #25
    Е кво се оплакваш .. Някои си мечтаят за такова гадже ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си