.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36

Hybrid View

  1. #1
    sweet_loser7
    Guest

    POMO6T!priqtelkata mi ne iska sex

    Ne6tata stoqt taka:s priqtelkata mi sme zaedno 6 meseca i sme pravili sex samo 17 pati,a az znam 4e s biv6iq si priqtel e spala mnogo pove4e(a sa bili zaedno po malko ot 6 meseca).Tq kazva,4e me obi4a mnogo pove4e ot koito i da bilo no...neznam.Razgovarqm sam s neq i ne stigame do nikade,a az ne iskam da i izneverqvam!MOLQ koito moje,da mi dade savet! [-o<

  2. #2
    възмутена
    Guest
    a be ti na kalendara li si otbelqzva6?
    gospodi

  3. #3
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468

    kudravoto

    ti kvo da ne si broi6 kolko puti ste spali zaedno ooo q stiga mi 6tom ti kazva 4e te obi4a pove4e na4i e taka




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  4. #4
    Аватара на BadLord
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    Луната
    Мнения
    73
    Абе кво ти пука като ти даде - еби я

  5. #5
    sweet_loser7
    Guest
    NE!ne gi broq.Nito si otbelqzvam v kalendar.Prosto si napravih ravnosmetka.Mongo vi "blagodarq"za pomo6ta.Molq da mi vlezete v polojenieto,a ne da me kritikuvate!!!

  6. #6
    Guest
    moje da i e pisnalo.no pak da iska ne6to pove4e ot teb ot sex. moje da iska da si go zaslyji6 ;]

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Lele maiko.. Broish kolko pyti e spala s teb.. I tova ne e nai loshoto.. Znaesh kolko pyti tq e spala s bifshia si.. Kakvo po-malko obichan li se chuvstvash.. i nima e ot tolkova golqmo znachenie kolko pyti ste go pravili? Ti me udivlqvash..

  8. #8
    Не ти дава да я чукаш-по 3 причини най вероятно
    1 ако не се справяш добре-може да не иска да е опитно поле
    2 ако ти е много малък
    3 ако си като зайците да свършваш за 5 минути
    При всяко положение проблема е в теб

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Любовта не се равнява с това колко пъти си се чу**л с някой,а в начина по,който си го направил.Тя не започва и не свършва в леглото.Любовта се изразява със всеки поглед,докосване или жест към любимия,а не с това колко пъти питона се е мушнал в дупката.А това,че ги броиш е много смешно.Наскоро питах гаджето ми дали знае колко пти сме правили секс и той каза че не ги е броил-много е смешно това 17 пъати и какво ако го направите 5 пъти за 1 нощ,а после те зареже това значи ли че те обича повече,а?

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами поговори с нея и кажи какво мислиш за това и я питай на какво се дължи.Кажи и,че се нуждаеш от повече секс,а и се съмнявам,ако те обича и я привличаш тя да не иска.Може и да има някакво причина.За това я питай.

  11. #11
    Това колко пъти ще спиш с нея няма никакво значение...със сегашната моя приятелка ходя почи 5 месеца и не сме го правили щото е нямало възможност и така...това няма никакво значение!

  12. #12
    Guest
    ti i tq na kolko ste godini?moje da ima vruzka.....

  13. #13
    Еми,причините за това може да са много:може да не й се прави;може да си има друг;може да е обърнала резбата;може да не те харесва;може....и т.н. За това най-добре си поговори пак с нея за това
    Got a feeling that I can't resist to,from the moment I laid my eyes on you,honey tell me what you wanna do,cause my heart is getting lost inside of you.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    v mechtite ti ;))
    Мнения
    648
    ei tva,che priqtelkata ti nqma takova golqmo jelanie kakto ti da pravite sex ne oznachava,che tq nepremenno ne te obicha,zamisli se,che bi moglo da ima i dr prichini....i syshto taka bi bilo naistina mn glupavo da opredelqsh chuvstvata i po broq na pytite,kogato ste pravili sex...predstavi si,che moje vse oshte da q boli pri sexa,che moje da q e strah da nqma nqkakvi posledstviq(kato naprimer nejelana bremennost),moje cikyla i da e neredoven i da ne si dokarva izlishni glavoboliq,a ima i edna prichina,deto....moje bi prosto sexa i s teb,ne i dostavq dostatychno udovolstvie i ne izpitva nujda ot tva...
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo! )

    http://178342.Sladur.com

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Любовта не се равнява с това колко пъти си се чу**л с някой,а в начина по,който си го направил.Тя не започва и не свършва в леглото.Любовта се изразява със всеки поглед,докосване или жест към любимия,а не с това колко пъти питона се е мушнал в дупката.А това,че ги броиш е много смешно.Наскоро питах гаджето ми дали знае колко пти сме правили секс и той каза че не ги е броил-много е смешно това 17 пъати и какво ако го направите 5 пъти за 1 нощ,а после те зареже това значи ли че те обича повече,а?
    Mnogo dobre kazano. Edna vruzka ne se gradi samo vurhu tova, kolko puti ste pravi sex. Zamisli se, che momicheto moje da ima prichina, zaradi koqto da ne iska da go pravite. Nikoi tuk ne moje da ti kaje zashto se sluchva tova. Nai-dobre pogovori s neq i si izqsnete otnosheniqta.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Жалък си...
    Иначе проблема може да не е само в нея,примерно ако родителите и прекарват доста време у тях и у вас също не може или е в цикъл или просто е намерила тефтерчто,където подробно си отбелязал как е протекъл всеки един от 17 пъти,в които сте правили секс
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NaDeJdA CiTy
    Мнения
    179
    Една връзка в която хората се обичат не е нормално да не се прави секс и то особено ако се отдават случаи. Тази връзка трябва да се консумира щом те обича значи трябва да обича да докосва голото ти тяло да те гали да те целува да те усеща до нея да ти доставя удоволствие. Осоебно като са млади хората а и тя не е девствена явно има проблем щом е давал на бившия си повече и трябва сам да разбереш какъв е
    Blind and thorny is the puzzle of life, it crucifies our souls. If you lose everything don't lose yourself- that's the only way to solve it!

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    София
    Мнения
    156
    Абе ти бройш ли ги?
    Много си зле
    Когато вратата на щастието се затвори,
    то друга се отваря!
    Но докато гледаме в затворената врата,
    няма да видим отворената!

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    421
    Edinstveniq savet,koito moje6 da polu4i6 ot vsi4ki tuk(a i nai-razumniq) e da govori6 s neq.S dogatki do nikade nqma da stigne6,za6toto moje da ima kup pri4ini poradi,koito da ne i se pravi sex.No kakto ve4e ti kazaha :TOVA NE OZNA4AVA,4E TE OBI4A PO-MALKO Prosto jenite sme malko stranni sa6testva i ne moje da se kaje kakvo to4no moje da i e povliqlo

  20. #20
    Повече от фен Аватара на ateto
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    343
    Мисля че щом ти казва че те обича е много по важно от колкото че не правите секс често! И ако пак си толкова загорял биеш 1 тапанарка и си ок! Чакаи момента

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от strange__
    Жалък си...
    Иначе проблема може да не е само в нея,примерно ако родителите и прекарват доста време у тях и у вас също не може или е в цикъл или просто е намерила тефтерчто,където подробно си отбелязал как е протекъл всеки един от 17 пъти,в които сте правили секс
    FUCK YOU!!!izob6to ne me razbira6,ama izob6to

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Inzaghi
    Абе ти бройш ли ги?
    Много си зле
    MAINATA TI I NA TEB!!!

  23. #23
    ei6 sweet_loser po poleka be
    uspokoi sa malko prosto horata smqtat 4e problema ti ne e tolkz ...kak da sa izrazq...ne e tolkz fatalen
    qsno 4e siurno ima rpoblem nqkaf v tebe ili v neq
    ama pomilsli malko i za neq se pak moje pak da ima nqkfi li4ni problemi
    s tehnite ili n6 tkz...
    pak i tq ne e dlajna da go prai seki pat kogato na tebe ti sa iska/...
    think a little...people do have feеlings

    I'm Not EmO, I'm JusT a TeEnAgeR!!!

  24. #24
    Guest
    xodih s momi4e 2 godini i polovina v posledniq mi period na vruzkata za 9 meseca pravih 2 puti sex s neq purviq put me durja na suxo 3 meseca a posle 6 meseca e az za tva si 4ukah edna priqtelka moje i da ne e bilo redno no ne e 4ove6ko da si na suho 6 meseca nakraq lkakvo izlze 4e tq me zarqza zaradi drug xaxa

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Mmm dosta gadna situaciq.Az sam bila v sashtata-veche nqmah osobeno jelanie da pravq sex s priqtelq si(bivshiq),zashtoto sreshtnah drugo momche,koeto mi zavartq tolkova mnogo glavata,che postepenno chuvstvata kam priqtelq mi zapochnaha da izstivat,a s chuvstvata i jelanieto za sex...i taka sled izvestno vreme neshtata prikliuchiha,zashtoto kakav beshe smisala samo da go naranqvam i da go macha!A problema pri vas ne znam kakav e,nai-dobre sedni i pogovori s neq,poiskai i obqsnenie,zashtoto tuk vav foruma nikoi ne moje da ti dade adekvaten otgovor,moje prosto da te posavetva kakvo da napravish,no reshenieto e samo edno-GOVORI S NEQ

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си