.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1
    Guest

    kak da si svalq korem4eto

    awe kak da si svalq korema toi sa mi se otsna ama si s4uph kraka prava koremni ama otgore samo se stqga a nadolo si e poqs ta kvo da prava 4e da go svalq ... kvi dieti kvi oprajninieq [ v koito da ne u4astvat kraka]

  2. #2
    еми според мен няма др на4ин,освен да правиш коремни преси-поне по 300 на ден и с кратки по4ивки от 10-20 сек

  3. #3
    ооо намерих сега 6те ти ги напи6а

  4. #4
    1.Стоеж.Последователно бавно свивай левия крак и придърпвай с ръце към корема.Върни в изходно положение и повтори същото с десния крак.Повтори 20-30 пъти.

    2.Легни по корем и изпъни ръцете си напред.Едновременно повдигай ръцете и тялото си.Повтори 10-12 пъти.

    3.Седни на коленете си с ръце на хълбоците.Прави кръгове с тялото си надясно и отдясно наляво по 12 пъти.


    Айде успех и дано съм помогнала

  5. #5
    bbbbbbbbbbb
    Guest

    k

    i az imam problem s korema.Ti4am vseki den pone po 20min. na den i si ovivam plik4e okolo korema da se potq pove4e.Otdelno pravq pone 150koremno sus sgunati kraka.

  6. #6
    Guest

    Re: k

    Цитирай Първоначално написано от bbbbbbbbbbb
    i az imam problem s korema.Ti4am vseki den pone po 20min. na den i si ovivam plik4e okolo korema da se potq pove4e.Otdelno pravq pone 150koremno sus sgunati kraka.
    i kvo?efekt ima li ?

  7. #7
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Ходи на фитнес,излизай,спортувай...

  8. #8
    Не гълтай корема - Гълтай калорекс :8

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Ходи на фитнес,излизай,спортувай...
    mmm dam drug na4in nqma devoikata e prava
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  10. #10
    Guest
    da,tova trqbva,koremni presi,i hodi na fitnes,dobre 6te ti se otrazi,ot li4en opit znam

  11. #11
    ako pitate men az moga da vi pomogna namerih strahotna dieta,no ako nqkoi iska da razbere d ami pishe,4e sega ne q pomnq,a i izlziam navun i samo da kaja,4e na men mi podeistva shte podeistva i na vas :P koito iska da mi pishe-li4no za 3 dni vidqh razlikata,no trqq pove4ko vreme -to4no za korema e,a sega ako nqkoi mi kaje i za bedrata nqq da e losho-iam dupki,no me e strah..poneje sq na korem4eto-ne ka4vam tam,a na bedrata i me e strah da ne stane neshto-da qnqm korem,no da sa mi pulni4ki bedrata-za sq iam dupki m/u krakata,no vse pak pls

    ps:koito iska da mi pishe za onazi dieta-kazva se"extremna dieta-5 kg za 3 dni"
    !!! Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да сведеш,ТРУДНО Е ДА ПОБЕДИШ !!!

  12. #12
    Guest
    a we i az imam problem s shibania korem ama ne moga da pravq koremni presi zashtoto imam bolki v opashnata kost , i ne moga da pravq nishtu svarzano s koremni presi i sedene , daite primer osveni tichane

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    въртене на колело в фитнеса много време
    2т. системно

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Коремни преси, тичане и спиране на алкохол, чипсове, пържени храни, мазни меса, безалкохолни напитки, захар, сол и т.н.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  15. #15
    Guest

    tetko``

    koremni presi+vartene na obra4 =D>

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    PoD NeBeTo :)
    Мнения
    105
    въртене на обръч... не бях се сещала
    Отвори очите си виж красотата пред теб
    това са мечтите ти повярвай в тях за да повярват и те
    Насаме с мислите спомените ме връщат назад и завинаги остават в мен и аз съм в тях...

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    изпълнявай следните упр всеки ден
    1.И.п стоеж:Последователно бавно свиване на левия крак и придърпване към гърдите;връщане в и.п ; после се изпълнява и с десния крак .Дозировка-10-20 пъти
    2.И.п тилен лег :повдиганете краката обтегнати,снемете краката в и.п,повдигнете трупа и се върнете в и.п Дозировка 20 пъти
    3.И.п тилен лег,ръцете горе:едновременно пождигнете краката и трупа (равновесен седеж);върнете се в и.п.Дозировка 10-12 пъти
    4.И.п колянка,ръцете на хълбоците:Кръгове с трупа от ляво на дясно и от дясно на ляво по 12 пъти
    също намали яденето на сладки и пържени неща
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Цитирай Първоначално написано от sun13
    Дозировка-10-20 пъти
    хахахааххахаах...тая дозировка ме разби Да не готвиме кекс,че дозираме Вероятно не си го писала ти,ноо много смешно ми стана....хахахахахах
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    кво пък и има на думата че се заяждаш ?
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    az sega za korema piq `lipo reduct`,toi e za ob6to otslabvane,samo bilkovi tabletki sa,ne sa vredni,pravq i koremni presi,tva e na4ina

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си