.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 32 от общо 32
  1. #26
    Guest
    Ariel
    Pipi:P)

  2. #27
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    547
    Приказки по телефона
    Малката кибритопродавачка
    Приказки по телефона
    Лунната стая
    Небивалици
    Храбрият оловен войник
    Мери Попинз /със "з"си е в моята книжка/
    ..от българските народни приказки имам мноого любими.С детските книги и приказки се пренасям в един вълшебен свят...Невероятно.

  3. #28
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    "Приключенията на Лукчо", "Бамби", "Пипи дългото чорапче", "Франкенщайн" ,-това ми бяха най-любимите, които съм ги препрочитала. Иначе е имало и други,които съм харесвала.
    Помня, мама много искаше да ми чете "Карлсон на покрива", но аз все се инатях и не я исках...
    Радвах се и на народните приказки...също така и на тези, които мама ми измисляше

  4. #29
    Guest
    Plodchetata ,Pepelqshka ,Mikimaus,Grijovnite mecheta,Robin hud i imashe edno filmche ama ne mu pomnq imeto -imashe geroinq Bianka ,animacionno e i go davaha po fox kids predi po BTV a i velikolepnata 4-ka i reindjurite ;P

  5. #30
    На мен ми харесва "Островът на чайките", на Астрид Линдгрен. Нейните книги са хубави. Анимационни гледах по картууун-а. Най-много харесвах за онова куче, плашливото. \/
    Обичай ме!
    Обичай ме както аз обичам теб.
    Целувай ме както само ти можеш.
    Докосвай ме както цветчето докосва водата.
    Прегръщай ме както снегът обгръща земята, за да я стопли.
    Така ме стопли и ти!
    ***
    Само това искам...

  6. #31
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    ammm az sa6to mnogo si padah i vse o6te si padam po prikazkite i detskite knijki nai-ve4e vinagi nai-mnogo sam haresvala proizvedeniqta na Astrid Lindgren-Emil ot Lioneberq,Bratqta s luvski syrca, Mili moi Mio ,Decata ot ulica "Triaskajiiska" i t.n. ina4e sa6to i :Val6ebnikat ot Oz,Lasi,Haidi,Bez dom ,Princati prosqkat ,Malkata princesa,Omagiosaniqt zamak,Sarce,Stas i Neli ....Ina4e az se oprili4avam na Leidi ot "Leidi i skitnikat "

  7. #32
    Голям фен Аватара на MimityYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    burgas
    Мнения
    533
    am mjd Iliqn4eto bravo ! tva e mn hubava tema )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си