.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    След коламаска

    значи правих си кола маска (при козметичка) на корема и гърдите.Мислех си че много ще боли но не е така.Та въпроса ми е сега по гърдите имам малки пъпчици и та трябва ли да ги мажа с нещо или самички ще се махнат.
    Мерси предварително

  2. #2
    Имаш пъпчици от местата,от където са то махнати косъмчетата.Ако искаш може да го мажеш с мякакъв крем,но както искаш.След време ще се махнат,но в началото не е приятно,защото съм изпитала какво е по краката.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Спокойно, след няколко дни няма да ги има. Моите лично се махат след 2 дни.

  4. #4
    пъпки могат да ти се появят и ако си си пипал/а кожата след кола маската с мръсни ръце или си замърсил/а мястото по някакъв начин...на мен така ми бяха излезнали по кръста и стояха повече от месец!

  5. #5
    Guest
    да наистина са по-малко от вчера(в четвъртък я правих).
    Ам има някои които имат бели връхчета да ги стискам ли или да ги оставям сами да се махнат

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    439
    Недей да ги стискаш! Ще стане отвратително и ще трябва да чакаш повече време докато се махнат.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    384
    mi trqbvalo e sled kolata maska da se namaje6 sas nqkakav krem za uspokoenie i da ne ti se za4ervqva kojata(ama ni6to ne e fatalno 4e ne si slojil/a krem)ina4e pap4icite ne gi stiskai v nikakav slu4ai za6toto moje da ti ostanat rani
    Sunny Beach & Dance Club Mania,Lazur and Cacao Beach

  8. #8
    Супер фен Аватара на ninsy
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Ей Там.. :)
    Мнения
    2 089
    не ги пипаи след още някой друг ден няма да ги има
    Очи, които се не се виждат, бързо се забравят.

  9. #9
    Guest
    оки
    мерси на всички наистина ми бяхте полезни =D>

  10. #10
    Махат се до 2-3 дни ...

  11. #11
    Guest
    Тези пъпчици са защото са махани космите със корените им - до 24 часа ще изчезнат...също така можеш да си вземеш студен дъж за да се махнат по-бързо, и е препоръчително да не ги мажеш с нищо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си