.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Йод

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339

    Йод

    здравейте нуждая се от малко инф относно йода -в кои храни се съдържа защото знам чее мн полезен а липсата му води до поява на някои заболявания моля някой ако знае нещо по вапроса а пише

  2. #2
    В солта.

  3. #3
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Ami.... do kolkoto znam iod se sudurja v orexite i e polezno ot vreme na vreme da se pie ama razreden de taka profilakti4no,deistva antibakteriqlno1 Ama da ne vzeme6 da pie6 sega!
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339
    няма да почна да пия но имам един проблем които може и да е от йода а може и да не е последния път цикълът ми закъсня с 2месеца и то без определена при4ина случи се и преди година когато изпих превишена доза витамин С за да ми прескочи сега е стпахувам да не се повтори и ще се опитам да водя по здравословен живот
    вие какво мислите

  5. #5
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    Мисля,че си за пример на сички момиченца,,, дето смеят да си правят каквото им скимне с тялото заради едната вечер,и заради тва,че са чули,а не мислят какво става после... НЕ СИ ИГРАЙТЕ С ТЕЛАТА СИ!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си