.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022

    Началото на края

    Съжалявам,че ще ви тормозя с моите словоизлияния...но в момента желанието ми е единствено на вас да кажа какво ми е...имам винаги с кого да споделя,но не знам нещо в мен се преобърна,взех да се затварям в себе си и дори на приятелите си не искам да казвам какво ми е всъщност...сами разбирате,че съм разочарована за пореден път.Отдавна спрях да се обвинявам,че аз съм виновна за края на връзката,въпреки че си знам грешките,но определено не потулих всичко аз.За близо 2 месеца връзка(която имам чувството,че е 6 месеца,не 2) едвам осъзнавам как преди месец ние с това момче не можехме да се отделим,не можехме да дишаме един без друг,а сега стоим хладни един до друг,от ден на ден по-зле.Привързана съм към него,гадно ми е,че изобщо не е онова момче,с което се запознах.Както той сам каза "Всичко хубаво идва бързо и си отива бързо"...да,отиде си...дори желанието ми да го виждам,защото от 2 седмици е винаги в лошо настроение и се даржи ужасно с мен.Всичко беше ясно,че ще стане така и все пак криех една малка частица надежда.Сега отново съм там,където бях преди той да влезне в живота ми- озлобена към повечето мъже(не ми се карайте,знам,че не всички са такива),ставам все по-гадна и съм сигурна,че скоро не бих допуснала никого до себе си...ще ги мачкам както аз мога,въпреки,че не обичам да съм такава...Знам,ще ми мине,до след 2-3 седмици ще се чувствам по-добре,ще се справя,но е гадно

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    na ruba na zemqta
    Мнения
    6
    Здравей, не знам дали щете успокои, но и аз съм преживяла същото...доста е неприятно, но трябнва да го превъзмогнеш и да спреш да мислиш за това...аз не направих това за мое съжаление, а продължих с надеждата нещо да се получи и в момента съм доста затворена към хората и не се показвам такава каквато съм, може би от страх, че ще ме предадът!Но ти не прави така, продължи си живота и забрави за него, явно той не те заслужава!
    Миналото е минало ми трябва да го забравим, защото иначе те обсебва и става по-лошо...
    Наистина се надявам да се оправиш или поне, че това мое писъмце някак си те е успокоило...успех
    ...No stop sighnes, speed limit, nobody is going to slow me down...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си