.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Lecheben glad?

  1. #1

    Lecheben glad?

    Chuh che 40 dni gladuvane pod lekarsko nabliudenie mojelo da izlekuva rak.Ako nqkoi znae ili e chuval za tova pls da drasne.Moi blizyk ima Hodjkin i iskam da mu pomogna.Vsichko shte e ot polza.10x

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Рак с глад не се лекува. Тежка болест е това и само ще му отслаби имунната система.

  3. #3
    hmm...do kolkoto chuh tva e osnovnata ideq...da se nasochat silite na organizma ne kym namiraneto na hranitelni veshtestva a kym borba s rakovite kletki

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Когато организмът няма достатъчно енергия не може да изработва антитела, не работят защитните му функции. Трябва да премине на диета задължително, но не и глад. Консултирай се с лекар разбира се, но не бих препоръчал точно глад.
    Сега специално ще се позанимая по въпроса и ще проуча нещата. Още сега мога да ти дам сайтове ако знаеш английски...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София
    Мнения
    950
    ако е злокачествен спасение няма...

  6. #6
    Guest
    erry ако искаш пиши ми на dreariness@abv.bg да ти кажа каквото знам по въпроса, защото не искам да ми се нахвърлят хора тука, дето не са запознати или са запознати, но нямат вяра примерно.

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    erry ако искаш пиши ми на dreariness@abv.bg да ти кажа каквото знам по въпроса, защото не искам да ми се нахвърлят хора тука, дето не са запознати или са запознати, но нямат вяра примерно.
    Дай да чуем де. Ако е логично обосновано какъв е проблема?

  8. #8
    erry,

    Pusnal sam ti Lichno Saobshtenie.Dano da ti pomogne.

  9. #9
    Hey hora 10x mnogo.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от erry
    Hey hora 10x mnogo.
    "Хора"...аз още с нищо не съм ти помогнал. Интересно ми беше какво предлага deem, за да се завърже разговор, но все едно вече.

  11. #11
    ami razchitam i na teb Miraculix.blagodrq predvaritelno vse pak.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Чети тук
    http://www.spiralata.net/booklist.ph...0=160&LangID=0
    При Лидия Ковачева!

    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си