.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    ;(
    Guest

    Нямам желание за секс вече

    Хора незнам какво става, но вече нямам изобщо желание за секс. Преди го правихме с приятелката ми всеки божи ден, но вече не ми се прави изобщо. Предпочитам да си направа една чикия и толкова. Нещо май се повредих,а?

  2. #2
    Голям фен Аватара на thirteen
    Регистриран на
    Jul 2005
    Мнения
    885
    emi daite si pochivka.. ne mislq che si povreden a po skoro ti e omraznalo

  3. #3
    Супер фен Аватара на SuN4o_F
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 010
    mai ti e pisnalo kratka po4ivka 6te ti se otrazi dobre
    Love you Kris !!!

  4. #4
    Guest
    Кво да ви кажа...от два дена не сме го правили,даже не сме се виждали тея 2 дни и пак нямам желание ;(

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355

    Re: Нямам желание за секс вече

    Цитирай Първоначално написано от ;(
    Хора незнам какво става, но вече нямам изобщо желание за секс. Преди го правихме с приятелката ми всеки божи ден, но вече не ми се прави изобщо. Предпочитам да си направа една чикия и толкова. Нещо май се повредих,а?
    Според мен проблема, така както го описваш не е съвсем в теб, а в нея. Нещо не те предразполага, така че само мисълта за секс с нея да те възбуди. Ако се чука дървено е възможно желанието у теб да спада. Пък и всеки ден секс... омръзва след определено време


  6. #6
    Guest
    АХАХХАХ ми нормално е бе аз като съм наработа по цял ден и цяла нощ изморен кво желание само събота и незеля.

    Пък естествено е ,че една чикия на бързо е по офертата ако имаш време и за тва де.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Недалеч
    Мнения
    326
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Кво да ви кажа...от два дена не сме го правили,даже не сме се виждали тея 2 дни и пак нямам желание ;(
    е кво на мене желанието ми изчезна преди 3 месеца и още нямам такова

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Град
    Varhu klaviaturata!
    Мнения
    1 217
    i az naposledak niamam nikvo jelanie..... moje da e ot vremeto .xaxxa

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    266

    Re: Нямам желание за секс вече

    Цитирай Първоначално написано от ;(
    Хора незнам какво става, но вече нямам изобщо желание за секс. Преди го правихме с приятелката ми всеки божи ден, но вече не ми се прави изобщо. Предпочитам да си направа една чикия и толкова. Нещо май се повредих,а?
    Не, просто си порастнал. Чекиите са за удоволствие, сексът е за престиж.

    Хамалска работа с две думи.

  10. #10

    Re: Нямам желание за секс вече

    Цитирай Първоначално написано от Kulio Gangstera
    Цитирай Първоначално написано от ;(
    Хора незнам какво става, но вече нямам изобщо желание за секс. Преди го правихме с приятелката ми всеки божи ден, но вече не ми се прави изобщо. Предпочитам да си направа една чикия и толкова. Нещо май се повредих,а?
    Според мен проблема, така както го описваш не е съвсем в теб, а в нея. Нещо не те предразполага, така че само мисълта за секс с нея да те възбуди. Ако се чука дървено е възможно желанието у теб да спада. Пък и всеки ден секс... омръзва след определено време
    napulno sum suglasna!
    black cat or white cat,that is the question!!!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    558
    просто си се наситил трайно...не мастурбирай няколко дена..не прави секс..и ще усетиш отново нуждата
    Човек,който не може да губи е роден да бъде Лидер...
    Винаги се стреми да догониш човека пред теб...не гледай изоставащия гонещ те...

    Skype registration:eskey88m

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    315
    апетита идва с яденето
    секса е същото

  13. #13
    Guest
    Е щом сте го правили всеки ден може да ти е поомръэнало...Дайте си малка почивка и everything is gonna be OK

  14. #14
    Подкрепям мнението на NeJnA_DrOgA^
    I THINK I'M CUTE,I KNOW I'M SEXY I'VE GOT THE LOOKS THAT DRIVE THE GIRLS WILD http://img412.imageshack.us/img412/8874/hbk24yw.gif

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    ае секи си е разли4ен

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Пробвайте нещо ново, различно, нестандартно!
    Успех.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    И аз съм имала моменти, в които не искам секс и нарочно го държах на сухо 3 дена. Трябва да се поддържа тръпката, защото иначе омръзва. Вие пак си се виждайте, но не правете секс. Ама не си и бий чикии и така след мааксимум седмица пак ще имаш желание за секс.
    HardC0re and BDSM forever

  18. #18
    Аз съм с една мацка от 4 години и още имам желание...така , че предполагам, че има много голямо значение от мацката...
    Истината е някъде там...

    http://VoodooServ.HiT.Bg/
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
    IRC Server: Irc.VoodooNet.biz

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Чиана, много добър аватар.

    Преди го правехме през ден, после започнахме най-много по 2 пъти на седмица и беше по-яко. Не че има лошо всеки ден, но 1 седмица въздържание прави чудеса, особено ако след това има изненада...

  20. #20
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Е нормално. То и аз вече нямам особено желание.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    София
    Мнения
    903
    Секса е за престиж
    Чикията - за удоволствие
    The perfect blossom is a rare thing. You can spend your whole life looking for one, and it would not be a wasted life

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    v mechtite ti ;))
    Мнения
    648

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36005&start

    dai si kratka pochivka za okolo sedmica i sled tva shte q izchukash kat poludql
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo! )

    http://178342.Sladur.com

  23. #23
    Guest
    Nikva po4ivka be moi... az 2 godini hodq s moita... i da ti kaja po okolo 20 pati na sedmica go pravim( v smisal iskam i o6te ama nqma kak umorqvam se). Ta stava vapros 4e kolkoto pove4e go pravi6, tolkova pove4e ti se iska... a i vse pak ne sam puber4e, na 21 godini sam(u4a, rabotq) i vinagi namiram sili za moqta!!!

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    Цитирай Първоначално написано от Chiana
    И аз съм имала моменти, в които не искам секс и нарочно го държах на сухо 3 дена. Трябва да се поддържа тръпката, защото иначе омръзва. Вие пак си се виждайте, но не правете секс. Ама не си и бий чикии и така след мааксимум седмица пак ще имаш желание за секс.
    absolutno sam saglasna =D>
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  25. #25
    Guest

    Re: Нямам желание за секс вече

    Цитирай Първоначално написано от Night_Knight
    Цитирай Първоначално написано от ;(
    Хора незнам какво става, но вече нямам изобщо желание за секс. Преди го правихме с приятелката ми всеки божи ден, но вече не ми се прави изобщо. Предпочитам да си направа една чикия и толкова. Нещо май се повредих,а?
    Не, просто си порастнал. Чекиите са за удоволствие, сексът е за престиж.

    Хамалска работа с две думи.
    Убийме мЪ не мЪ мъчи
    Значи са по-добре тези дето са сами и си правят таковата сами?!?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си