.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    sasda
    Guest

    мога ли да факам ?

    аве хорица аз сам на 14 години и кожичката ми е слепена за главичката и така мога ли да еба и ако не отида на доктор ще ми се оправи ли изобщо някога, ако е да кога ?

  2. #2
    Guest
    до сега кво си правил че неси е оголил докраи ?

  3. #3
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Иди на лекар. Сама няма да се оправи.
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  4. #4
    Guest
    еми кво да сам правил тука не говорим за краи а за начало аз малко да го нап1на и боли....
    дотука никои не ми е отговорил..

  5. #5
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Не мога да ти кажа, дали можеш да е*еш, но по-добре недей. Пък и още си малък за да е*еш. Вземи си играй със кукли на супермен вместо със пишка.
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  6. #6
    баце иди на лекар, какво си чакал досега? и аз бях така ама във 2 клас, ходих и се оправи. сега си е супер главичката и кажичката, еба си без проблем, жените не се оплакават =D> . не чакаи ами върви.

  7. #7
    Guest
    на думи всичко е лесно...не сам запознат ама може ли без родители да отидам и да ми кажат операция...не а пак с наще изобщо не си говорим за секс и никога не сме и ми е много неудобно да им кажа
    кажете ми може ли да си го оставя така и да си факам а то да кажем след 1 година само да се оправи

  8. #8
    Guest
    а и другия проблем е че като се вазбудя малко да кажем в два часа вав 3 като си сваля гащите ми потич едно като сперма ама не е такова бяла ами безцветно... сащата работа ще стане и ако баща ми каже даи да жидя....
    а и не мисля че тои е запознат и мисля че ще ми каже малак си като пораснеш ще се оправи след това ще ми подхварля реплики от вида "вече за секс мислим..."

  9. #9
    Guest
    а и другия проблем е че като се вазбудя малко да кажем в два часа вав 3 като си сваля гащите ми потич едно като сперма ама не е такова бяла ами безцветно... сащата работа ще стане и ако баща ми каже даи да жидя....
    а и не мисля че тои е запознат и мисля че ще ми каже малак си като пораснеш ще се оправи след това ще ми подхварля реплики от вида "вече за секс мислим..."

  10. #10
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    на думи всичко е лесно...не сам запознат ама може ли без родители да отидам и да ми кажат операция...не а пак с наще изобщо не си говорим за секс и никога не сме и ми е много неудобно да им кажа
    кажете ми може ли да си го оставя така и да си факам а то да кажем след 1 година само да се оправи
    Не можеш да "факаш" и не няма да се оправи след 1 година или след 10.
    Ти малоумен ли си? колко пъти тряя да то го повтарям? Дебил.
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  11. #11
    Guest
    а ти какво печелиш като отлагаш ? след време ша стане о6ште по зле и тогава като те обрежат ... аз от малък маика ме е учил да си го оголвам и да го мия и да го опъвам да порасне

  12. #12
    Guest
    виж пич, аз като бях малак хем казах на баща ми:

    "тате тука една кожичка ми дърпа от време на време на чурката" и той погледана и разбра за кво става въпрос. (малко смешно ама самата истина)

    100% бащати ще разбере, той да не е вчерашен, а и няма кво да се притесняваш. Все пак ти е баща, и двамата сте мъже.

    И не може да го оставиш така. Разбери, че след време ще вземе да ти дърпа много като се възбудиш и да те боли. А ако този проблем не се реши докато си малък, след това ти казах, ще разделят кожичката от глачиката със скалпел. Затова кажи на баща си и отиди утре да те изревът един път и да минава.

    И още нещо веднъж след като ти я разлепят ако всеки ден постоянно не си заголваш до край главичката, пак кожичката ще ти залепне.

  13. #13
    Голям фен Аватара на n1ght_shadow
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там някъде
    Мнения
    840
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    а и другия проблем е че като се вазбудя малко да кажем в два часа вав 3 като си сваля гащите ми потич едно като сперма ама не е такова бяла ами безцветно... сащата работа ще стане и ако баща ми каже даи да жидя....
    а и не мисля че тои е запознат и мисля че ще ми каже малак си като пораснеш ще се оправи след това ще ми подхварля реплики от вида "вече за секс мислим..."
    moito dete tfa sa nari4a mokri sani6ta i da kaje6 na ba6ta si ni6to sramno nqma se pak ti e ba6ta...i toi e minal po tos pat (makar 4e sigurno na vreme mu sa ogolili 4ura)
    i da.... kade si tragnal da misli6 za sex ti daje i 4ekii sigurno ne prai6
    Do the impossible.
    See the invisible.
    Fight the power.

  14. #14
    Бе само по заглавието разбрах,че имаш не виждан успех с женските!!!
    Light The Universe

  15. #15
    Guest
    Vij i az bqh taka no re6ih malko po-malko ei taka da durpam nagore nadolu makar 4e bole6e.Malko po-malko si izlezna i nqma6e problem probvai i ti ama tova trqbvad a go pravi6 nqkolko meseca !!! otna4alo 6te si misli6 4e nqma da stane no stava otgore se raz6irqva samo go pravi

  16. #16
    xbhtep
    Guest
    Анонимко написа:
    а и другия проблем е че като се вазбудя малко да кажем в два часа вав 3 като си сваля гащите ми потич едно като сперма ама не е такова бяла ами безцветно... сащата работа ще стане и ако баща ми каже даи да жидя....
    а и не мисля че тои е запознат и мисля че ще ми каже малак си като пораснеш ще се оправи след това ще ми подхварля реплики от вида "вече за секс мислим..."
    Абе как може да си толкова наивен.Хората тука ти казват че и те са имали същия проблем и само доктор може ти го оправи , той го било срам и за к'во мислиш , че бащати няма да е запознат.
    ЕМ ТОГАЗ УМРИ ДЕВСТВЕН ! ! ! !

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Отиди на лекар.

  18. #18
    искам помощ
    Guest
    Аз имам подобен проблем, не знам за каква кожичка говорите, обаче аз НЕ МОГА да го забелвам, просто отворът е прекалено мъничък...
    на 19 години съм вече и започвам да се замислям за това Като много малък съм го забелвал, но от 13-14 години не съм... дали е станало нещо?
    Моля ви, помогнете

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    на север от полюса...
    Мнения
    21
    Иди на лекар. Сама няма да се оправи
    Когато Стамат не отива при гората,гората отива при Стамат.
    Вземи си играй със кукли на супермен вместо със пишка.
    Проверих-в секс-шопа на болницата(и пациентите са хора,и те трябва да живеят,пък и пада добър оборот-пред умирачка човек за пари скъпи ли се?)няма кукла-Супермен.Виж,ако се свържеш с Брандън Рут-може и да ти се уреди нещо...
    бащати ще разбере, той да не е вчерашен,
    Така е-вчера нямаше нови бебета в родилното...
    т'ва е все едно като да се биеш сам с пръчка примерно
    От чисто любопитство-а ти как разбра?

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Д-р_Менгеме
    Иди на лекар. Сама няма да се оправи
    Когато Стамат не отива при гората,гората отива при Стамат.
    Вземи си играй със кукли на супермен вместо със пишка.
    Проверих-в секс-шопа на болницата(и пациентите са хора,и те трябва да живеят,пък и пада добър оборот-пред умирачка човек за пари скъпи ли се?)няма кукла-Супермен.Виж,ако се свържеш с Брандън Рут-може и да ти се уреди нещо...
    бащати ще разбере, той да не е вчерашен,
    Така е-вчера нямаше нови бебета в родилното...
    т'ва е все едно като да се биеш сам с пръчка примерно
    От чисто любопитство-а ти как разбра?
    Rofl...
    Po temata - Vari na doktor ili umri devstven ! Moita pi6ka sa q rqzali kato sam bil v detskata gradina Da znai6 shte boli mnoogo...

  21. #21
    и аз имах тоя проблем
    като бях на 6-7 годинки
    ама баща ми се зае
    и всеки път преди къпане--яко дърпане
    ако решиш да не ходиш не лекар
    трябва много да внимаваш
    дърпа се малко по малко повече от половин милиметър на седмица
    няма да можеш да изкараш
    даже това е много
    за тая работа трябва мн време и търпение -поне 6 месеца
    и горе долу по 1 на седмица е най добре
    много ще те боли де
    най-добре би било да те оправят оперативно ама...
    вашите няма да разберат защо толкова бързаш
    честно казано те се виновни

    и....
    не .не можеш да "факаш"/поне в следващата година и половина/
    Жената има нужда от четири животни:
    Ягуар в гаража,
    Лисица в гардероба,
    Тигър в леглото
    и Магаре,което да плаща за всичко това

  22. #22
    това е много лошо 4е не говориш с родителите си по тези въпроси мисля 4е тряба да им имаш пове4е доверие да им споделяш проблеми те си..и те да ти помагат требва да можеш д аобщуваш с родителите си тази тема...най ве4е с баща си...сподели му проблема отиди на лекар и се оправи докато е време...

  23. #23
    каспар
    Guest
    Остей те го момчето бе срам го е да говори с родителите си на тема сеск

  24. #24
    Govori s va6te ni6to lo6o nemav tva

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    аз от малък маика ме е учил да си го оголвам и да го мия и да го опъвам да порасне
    Ето, дори децата от еднополови бракове знаят, че с мама и тати (тати и тати, мама и мама или по съответната договореност) всичко трябва да се споделя. Като за начало вземи пример от тях !

    Цитирай Първоначално написано от xbhtep
    той го било срам и за к'во мислиш , че бащати няма да е запознат.
    Всъщност никога няма гаранция. Виж по-горе, случая мама и мама.

    Цитирай Първоначално написано от lesstats
    и
    дърпа се малко по малко повече от половин милиметър на седмица
    няма да можеш да изкараш
    Нормата е 0,4(5) мм на всеки 6,567 дни.

    Цитирай Първоначално написано от каспар
    Остей те го момчето бе срам го е да говори с родителите си на тема сеск
    Даа, трудно е... И аз никога не успях да говоря с тях за "сеска"...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си