.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    wert
    Guest

    Проблем с косопад...16г/момче,

    Здравейте,
    Момче на 16г съм и напоследък забелязвам, че косата ми започна да пада.Много започна да пада и се притиснявам страшно много ... мия си косата на 3 дена нормален ли е този косопад , и ако не е кажете с какво мога да се лекувам...
    ПП: косата ми не е голяма ... и преди нямах този проблем
    Благодаря ви страшно много за вниманието...

  2. #2
    Guest

    Re: Проблем с косопад...16г/момче,

    [quote="Анонимко"]AKO TOVA E NASLEDVENOST?...NASLEDSTVOTO NE VINAGI E PARI I IMOTI. V DRUGIQ SLU4AI BILKOVOTO LEKARSTVO E GADNO,NO MNOGO POMAGA-4ES1NYT E TVOETO SPASENIE.OKOLO 4AS PREDI DA SI IZK1PESH KOSATA VTRII V KORENITE 4ES1N.SHTE VONI NO NQMA DA STRADASH OT KOSOPAD.TOVA NE SE PRAVI SAMO VEDN1J.AKO MOJEJ GO PRAVI VINAGI PREDI K1PANE.ZA BLAGODARNOSTI oliokata@mail.bg

  3. #3
    who_knew
    Guest
    zavisi po kolko kosuma ti padat dnevno...za6toto e nromalno da padat po 100 kosuma dnesvno,no ako po vuzglavnicata si sutrin ima6 kosmni i use6ta6 tova kapene qvno ima6 problem.Kupi si hap4eta "merz" te sa za kosa,koja i nokti.osven tova si kupi "Alpikort F".mnogo dobur losion protiv kosopad e.hubavo e da poseti6 dermatolog,koito nai dobre 6te ti obqsni kakuv ti e problema i 6te ti predpi6e lekarstva ili 6ampoani.ima6 li purhut ili seboreen dermatid?problemi sus stomaha ili zubite?

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    312
    Poseti dermatolog !

  5. #5
    koen
    Guest
    Ne e hubavo da si miesh kosata tolkova chesto!I brat mi imashe sushtiq problem.Preporychvam ti na 1 sedmica nai mnogo 2 pati da si miesh glavata(sus shampoan).

  6. #6
    питам
    Guest
    по колко косъма е нормално да намирате по възглавницата , защото аз намирам по 6-7 всяка сутрин ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си