.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Проблем със срамните устни

    Зна4и имам една приятелка която от около 6 месеца води полов живот.От скоро с приятеля и прават секс без презерватив.М/у другото тя е на 15.И тя ми каза 4е са запо4нали да и се подуват срамните устни и да я сърбят и също и се появило някво бяло те4ение.Та искам да ви попитам тя какво трябва да направи.Ние си мислем да иде на гинеколог, ок ама колко ще струва и ние незнаем, щот не може да иде от лекарката й да земе направление за гинеколог щот е приятелка на майка й и ше се разбере си4ко.Сори ако съм сложила на грешно място темата ама ми се стори най подходящо.Помагайте

  2. #2
    BeHuTo_91
    Guest
    mi kato pravi seks pez prezervativ nai-veroqtno nekva gubi4na infekciq i se e lepnala... kade i e akula na taq tvoq frendka. mnogo e zagubena s izvinenie.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Определено има инфекция. Ще струва доста пари, както и лечението.

  4. #4
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Определено има инфекция. Ще струва доста пари, както и лечението.
    =D> =D> =D>

  5. #5
    Ми да иде в частен кабинет, там не не нужно направление, всеки ходи 'га си иска. Явно е някаква инфекция...
    И нека го прави с презерватив, ама такива са 15-годишните...

  6. #6
    Определено някаква инфекция е направила. Трябва да си вземе някакъв вид вагинални таблетки. Може да отиде в аптеката и да попита, да и препоръчат нещо. А също трябва да си вземе нещо за мазане отвън. И предполагам ще разреши проблема, но за напред трябва да го прави с презерватив, понеже дори и да се излекува, приятеля й пак ще й лепне същото нещо наново.. При мъжете тези инфекции не се усещат, дори може да не знае, че му има нещо. Така че първо на аптека, а после - задължително с презерватив!
    Най-добрата защита - усмивката!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си