.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    kazanovata
    Guest

    priqtelkata na gadjeto mi iska da me ebe

    kakvo da pravq priqtelkata na gadjeto mi iska da spi s men kakvo tolkova i haresvam kato sym grozen mejdu drygoto az znam 4e tq e nimfomanka az neiskam da spa s neq obi4am si gadjeto oba4e taa postoqnno mi sa natiska i me e strah gadjeto da ne vidi vednaj bqhme u gadjeto mi az i unaq neinata priqtelka be6e ve4er bqhme si legnali da spime az i gadjeto v edno leglo a unaq sama az po edno vreme otidoh do toaletnata i sled malko unaq idva i vliza i po4na da me celuva i pregra6ta a az se darpam a tq zako se darpash 6ti haresa az q otblasnah i si izleznah a unaq vika shte sajalqvash kakvo imashe predvid dali nqma da napravi nqkoq intriga i da ni razdeli da me napie i da spi s men a az da sam pod vazdeistvieto na alkohola ili da me drogira

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    75
    Единственното нещо което може да направи е да ти пререже вените и докато все още си на прага на смъртта да те ч.ка диво, и сега аре стига с тия простотии ще те напие или дрогира, абе хора намерете си някво занимание а не усложнявайте живота на модераторите.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    pi4 predlagam da kajesh na gadjeto-ti kakvo se opitva da napravi vuprosnata i priatelka i da si pogovorite ti gadjeto ti i tq za tova kakvo pravi priqtelkata i i onaq nqma kude da bqga i shte si kaje si4ko

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  4. #4
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    Цитирай Първоначално написано от ™.::CeCkO®BoY::.™
    pi4 predlagam da kajesh na gadjeto-ti kakvo se opitva da napravi vuprosnata i priatelka i da si pogovorite ti gadjeto ti i tq za tova kakvo pravi priqtelkata i i onaq nqma kude da bqga i shte si kaje si4ko
    абсолютно съм съгласен. трябва да и кажеш всичко което каза на нас. така оная няма да може да направи нищо.

    иначе може и да се съгласиш на компромисен вариант: тройка с гаджето ти и приятелката й

  5. #5
    kazanovata
    Guest
    kva troika be tq neiska da me deli s nikoq!

  6. #6
    Мега фен Аватара на RoyTheReaper
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    3 133
    не ме слушай, ебавам се

    но все пак кажи на приятелката си

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    V SuRcEtO Na...
    Мнения
    580
    Цитирай Първоначално написано от ™.::CeCkO®BoY::.™
    pi4 predlagam da kajesh na gadjeto-ti kakvo se opitva da napravi vuprosnata i priatelka i da si pogovorite ti gadjeto ti i tq za tova kakvo pravi priqtelkata i i onaq nqma kude da bqga i shte si kaje si4ko
    kakto ti kazah poslu6ai me pogovorete nqma kude da bqga taq ste si kaje si4ko pred gadjetoti

    Lesno e da kajesh obi4am te drugo e da go po4ustvash jivei si jivota kakto iskash ti a ne kakto drugite biha iskali jivota e edin momentite sa mnogo ne gi ispuskai
    skype: cecko_911

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pllovdiv
    Мнения
    339
    kaji na gadjeto si ako naistina q obi4a6 trqbva da razkrie6 4e onaq ne i e istinska priqtelka dokato vse o6te ne si se napil i ne si q iz4ukal

  9. #9
    Guest
    abe kat iska sex praska6 q =) golem praz

  10. #10
    Направете си тройка....
    ако са наистина добри приятелки немда има проблеми с навиването им...
    а и на теб щи е яко - две жени ем тя ще е наебана.. ем женати нема ти мрънка....
    действай...
    Gott wei

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    ми освен да кажеш нема ко друго

    и после кажи кво е станало

  12. #12
    emi sp0red men pred0predi gadjet0 si za taz neinata priqtelka da e naqsn0o sht0t0 0naq m0je da te nak0fti mn zdraw0 !
    sSam0 slAbitE sE stReMqt kYm p0rqdYk..,silnitE wladEqt hAusSa..!!
    0nly G0d cAn jUdgE mE...!!

  13. #13
    Бр'о
    Guest
    Ае брато кат ти са отдава възможност еби ве! За приятелката ти голяма работа ше намериш нова-по-добра , -НИМФОМАНКА БЕ ЧОВЕК ТВА НИМФОМАНКА Болен си да я оставиш!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    bolen moje da stane imenno ako spi s nimfomanka.

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  15. #15
    Guest
    pone 6te ymre dovolen

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    не се съмнявам...

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    kaji na gadjeto ti
    ama sigurno nqma da ti povqrva na : abe , tvoita priatelka e nimfomanka i po cql den se gleda kak da me iznasili"



    Yupeeee !

  18. #18
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    Ами сложи и го на тая "приятелката" един път и да миряса .... Ви имам проблемите ... като не искаш да я ебеш няма да я ебеш бе шибни и един и тва е кво ... детски работи седнал се притеснява дали щяла го дрогира ахахахах
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

  19. #19
    edin
    Guest
    breh, tez nimfomankite mnogo zle, vika6 i ti si grozen i ti se natiska, mi i mene iskat da me ebe edna nimfomanka i az sym grozen i az ne6ta s nimfomanka. tykmo si mislhe, 4e edinstvenot predimstvo da si grozen e da te ostavqt namira, pyk to kvo poqvqvat se takiva dosadni4ki!

  20. #20
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    ne se kosi nai mnogo da te iznasili
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  21. #21

    Re: priqtelkata na gadjeto mi iska da me ebe

    Цитирай Първоначално написано от kazanovata
    kakvo da pravq priqtelkata na gadjeto mi iska da spi s men kakvo tolkova i haresvam kato sym grozen mejdu drygoto az znam 4e tq e nimfomanka az neiskam da spa s neq obi4am si gadjeto oba4e taa postoqnno mi sa natiska i me e strah gadjeto da ne vidi vednaj bqhme u gadjeto mi az i unaq neinata priqtelka be6e ve4er bqhme si legnali da spime az i gadjeto v edno leglo a unaq sama az po edno vreme otidoh do toaletnata i sled malko unaq idva i vliza i po4na da me celuva i pregra6ta a az se darpam a tq zako se darpash 6ti haresa az q otblasnah i si izleznah a unaq vika shte sajalqvash kakvo imashe predvid dali nqma da napravi nqkoq intriga i da ni razdeli da me napie i da spi s men a az da sam pod vazdeistvieto na alkohola ili da me drogira
    kazanovata, е ти го кажа направо, пък ако щат да ме модерират - ако и ебането ти е като правописа, хващай гората, братле! И не знам, ама според мен това си го сънувал. Тъпо.
    Как ще стане така бе ... !
    ***************
    Никога не е късно да станеш за резил.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    307
    Аз ли нещо имам понижен коефициент на интелигентност или.. нимфоманка не е ли жена, която отрича, че й е готино с мъж?
    Аз нещо ако не искам, няма да го правя.. момиче е, не можеш да й шибнеш една баница, ама както казаха всички, кажи на приятелката си пък тя ще се разправя с нея. Не че съм привърженик на насилнието, но ако гаджето ти е много ревнива ще я накара да си купи перука
    Don't you cry tonight, there's a heaven above you, baby!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    Цитирай Първоначално написано от impress
    Аз ли нещо имам понижен коефициент на интелигентност или.. нимфоманка не е ли жена, която отрича, че й е готино с мъж?
    Аз нещо ако не искам, няма да го правя.. момиче е, не можеш да й шибнеш една баница, ама както казаха всички, кажи на приятелката си пък тя ще се разправя с нея. Не че съм привърженик на насилнието, но ако гаджето ти е много ревнива ще я накара да си купи перука

    всъщност нимфоманка с една дума значи - "ненаситница". при някои дори се превръща в болестно състояние - постоянна нужда от секс (разбъркват се хормоните и т.н.)

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  24. #24
    Postapi kato maj i za6titi gajeto si ot lo6i priqtelki.Kaji i i i pomogni da q razkara ot jivota si.Ako iska da q sma4ka ot boi ne q spitai mn olekva povervaimi.





    TQ NE I E PRIQTELKA.

  25. #25
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ае споко бе. Няма да те изяде (пък кое му е лошото). Просто се старай да няма за какво да се заяде, че ако е по-простичка приятелката ти ще те зареже. Пък зак'во не го обсъдиш с твойта? Пък може твойта да не знае, а ти да си бодваш "оная"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си