.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 39 от общо 39

Тема: jeni s pi6ki?

  1. #26
    Guest

    Re: ahahah

    Shemale...a dali ima Hefemale?

  2. #27
    xaxo
    Guest

    Re: ahahah

    Цитирай Първоначално написано от Vampire_girl
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    prosto vi se naslajdavam na bezumiqta kak da nqma ne ste li chuvali za termina "SHEMALE" tova sa prirodno uvredeni jeni s penisi....boje moi nqmalo hahaahah napishete v GOOGLE SHEMALE da vidim dali nqma......daje skoro po Playboy TV davaha za edna takava koqto pravi ludi pari samo ot tova..... nqmalo xxaaxaxaxax

    pisah SHEMALE ama ni6to koi znae kakvo ne mi izleze..az takiva suzdaniq ne sum vijdala 4estno!
    TE NE SY6TESTVUVAT!NLO!!!

  3. #28
    ima ima mn asno ama nz kakvi sa hemafroditi li travestiti abe neznam!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}ami ima ima!:}}}}}}}}}}}}}}}}
    НИКОГА НЕ ЗАМЕНЯЙ ЛЮБОВТА С ОМРАЗАТА ЗАЩОТО Е ЖЕСТОКО ДА КАЗВАШ НА НЯКОГО МРАЗЯ ТЕ! НА КОГОТО ДО СКОРО СИ КАЗВАЛ ОБИЧАМ ТЕ!{P}{P}{P}

  4. #29
    хахахха на тва се вика ПЕДЕРАСТ
    094 lindeman_
    бан по ип и профил. 11 и 2 точка системни нарушения.
    84.252.51.238

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Мечтата на любимата ми вокалистка на Shemale Zero е да има гадже-жена с пишка. Хем те ебат, хем има цици. Тя затова не иска да ходи с мен...

  6. #31
    Чувала съм, че има такива случаи, в които родено момиченце в последствие се образуват и мъжки полови органи...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Аз съм гледала по телевизията дете с неопределен пол...и го направиха момиче.

  8. #33
    умнияя
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Чувала съм, че има такива случаи, в които родено момиченце в последствие се образуват и мъжки полови органи...
    ГЛУПОСТИ
    МНОГО СИ ТЪПА
    НЯМА НИЩО ПОДОБНО
    ГРЕШНО СИ ЧУЛА
    1. Това се прави в случая например, че половия орган на жената наподобява повече на мъжки и какво? какво става в последствие? Почват да го третират като момче и му дават мъжки хормони и вместо Пута му пораства Пишо в последствие с операция се дооправят нещата

    Цаках си рега

  9. #34
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от mimi_sugababe
    ima ima mn asno ama nz kakvi sa hemafroditi li travestiti abe neznam!:}}}}}}}}}}}}}}}}}}ami ima ima!:}}}}}}}}}}}}}}}}
    ???

  10. #35
    Guest
    ae az takova ne6to jena s pi6ka ne sym vijdal, ne moje da ima!

  11. #36
    Guest
    ima be pri tva i nau4nopopulqren film po discovery se vurte6e za tova. i "jenata" tam be6e edna indiika mai....moje da vi luja ama ima takiva suzdaniq

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    moje i da ima razni mutacii i takia 4udesii, oba4e v 95% ot slu4aite sa myje, koito sa se nabluskali sys silikon navsqkade po tqloto. po4etete malko iz neta i stiga se govorili za razni hermafroditi i tem podobni gluposti. daje tuka v BUlgaria ima6e edin mn izvesten sym go gleal po televiziqta ama sq zabraih kvo mu be6e jenskoto ime....nqkvo izpukano be6e

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  13. #38
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    Има ги и такива....

  14. #39
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    т. 11 от правилата на форума.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си