.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: pri vas taka li e?

  1. #1
    lqtno_kypane_17
    Guest

    pri vas taka li e?

    jegata vliqe li na poloviq vi jivot? priqtelq mi mi kaza 4e nqma golqmo jelanie za sex lqtoto za6toto e gore6to

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    imam si klimatik za taq ralta........pyk i ventilator vyr6i ralta....

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    По време на жегите(ако са много силни) това може да се отрази на спермата.Възможно е да има някакво влияние върху желанието на момчетата.Ами то в големи жеги и на мен не ми се прави,като си помисля колко потене ще е...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    be verno 4e kat me nape4e tikvata mn mn ni6to ne mi se prai osven da se pliosna na poda, na spermata i nqma ni6to spok - ama kakto kaah.......ima si "ma6ini za ohladqvane", taka 4e....

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  5. #5
    Не ни прави особено впечатление какво е времето. Напротив, нещо тези дни в горещините даже ни се прави още повече. Станало ни е нещо. Потта не ни притеснява, след това просто влизаме и си взимаме душ и готово. а и все пак в стаите ни има климатик, така че не е 40 градуса.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Ако е супер жега,ставаш отпаднал и изморен понякога и не ти се прави секс.

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    По принцип лятото влияе върху половия живот на хората.През лятото на хората им се прави повече секс,от колкото през зимата.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    всеки е различен. явно твоя приятел не е фен на горещината. по начало, моето обяснение е, че той просто е тип Питта (става дума за тяло). като мен. а за нас е адски характерно да не понасяме жегите. абе... много е сложно.
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    ам те хората са измислили климатика ... но без него ....мисляче и аз ня иам голямо желание ...вобще даже

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #10
    sl1nceto
    Guest
    Ne,tova ne ni pre4i!Moq priqtel moje da pravi sex kogato mu kaja,xaxa!Toi e kato sex mashina,obache po chesto go pravim v1nka na chist v1zduh i to vecher,ili p1k na zadnata sedalka v kolata s otvoreni vrati

  11. #11
    mi men kolkoto prez lqtoto tolkova i prez zimata mi se pravi sex..prez lqtoto meraka mi idva 4e e toplo po strastno nqkak si...puk prez zimata e qko da se sgu6i6 pod odealoto na toplo i taka
    DoN't WoRRy, Be HaPPy

  12. #12
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    na nas jegata ne ni pre4i ... 6tom ima jelanie - 6te stane daje i pri 40°

  13. #13
    Guest
    Кажи му да си обува по-широки гащи. Или да ходи без гащи. Аз така си хода по улицата, вея си патката... мислат ме за луд, ма не ми се спаружват топките. И ми се ебе. И еба

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Жегата пречи наистина НО самото желание за секс ми става огромно и сутрин задължително чикийка, на обяд също може да резна една и вече вечерно време като позахладнее (ако изобщо) мога да и разцепя тортата на мойта.
    2т. системно

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308
    ами да ви кажа жегите са си жеги и малко или много на всеки един от вас му влияят по различен начин...примерно на мен също през деня когато е адски пек(въпреки че съм си с климатик)някак си ми е убито и нямам настроение...така че е излишно да се коментира дали е нормално или не да се прави секс в горещите летни дни

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

  16. #16

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Чикого
    Мнения
    47
    Ако много яко ти се е*е не те интересува почти нищо ....
    Да Кажеш на баща си че очичките са ти като на пощалйона !

  17. #17
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    глупости са това - потърси причина да ти отказва, защото определено не е заради жегата.

    Няма какво да се каже повече по темата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си