.
Затворена тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202

    Klub na istinskite muje....4lenstvo !!!

    Omruzna mi ve4e da 4eta za nqkfi na 6 god. bila devstvena....kak nqkfi po na 12 god se praqt troiki.....na 11 god. i ve4e e kurva.....!!!!
    Predlagam da napraim tozi klub i vseki istinski muj da 4lenuva v nego,kato znak na protest sre6tu tiq malki izvratenqci koito o6te ne sa navlezli v suroviq jivot !!! =D> =D> =D>

  2. #2
    не съм момче ама да попитам ти на 13 или на 14 си?



  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Sam na Raiski ostrov
    Мнения
    202
    na 19 god suuuuuuuuuuuuum........ako ne si vidqla nqkade iz forumite na kolko sum !!!!!!!!!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Аве човече...ти няма ли да се спреш?Не ти ли стига,че обръщаш всяка тема,в която влезеш,на чат,ами и продължаваш да се правиш на интересен като пускаш безсмислени теми
    Този форум е за помощ.Щом някои гости са решили да се ебават с другите и да се правят на много интересни,за това си има модератори,които да им трият или цензурират мненията..Има си и админи,които да ги БАН-ват по АйПи
    С каква цел е темата ти?Да кажеш на другите:"Аз съм най-големия мъж.Най-зрелия,най-опитния,абе...аз съм всичко!Хайде всички като мен да влязат тук."....Като е така,защо си губиш времето в този тийн форум ами не отидеш в някой форум за зрели хора,а?Кво ще кажеш по въпроса?
    Кви протести,кви 5 лева... Успокой нервите малко Ще ти трябват,за да продължиш да се бориш със "suroviq jivot"
    ..А,и не е зле-като си толкова изучен-да вземеш да пишеш на кирилица-"kato znak na" даване на пример на " tiq malki izvratenqci"..нали все пак от тебе ще гледат

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Аве човече...ти няма ли да се спреш?Не ти ли стига,че обръщаш всяка тема,в която влезеш,на чат,ами и продължаваш да се правиш на интересен като пускаш безсмислени теми
    Този форум е за помощ.Щом някои гости са решили да се ебават с другите и да се правят на много интересни,за това си има модератори,които да им трият или цензурират мненията..Има си и админи,които да ги БАН-ват по АйПи
    С каква цел е темата ти?Да кажеш на другите:"Аз съм най-големия мъж.Най-зрелия,най-опитния,абе...аз съм всичко!Хайде всички като мен да влязат тук."....Като е така,защо си губиш времето в този тийн форум ами не отидеш в някой форум за зрели хора,а?Кво ще кажеш по въпроса?
    Кви протести,кви 5 лева... Успокой нервите малко Ще ти трябват,за да продължиш да се бориш със "suroviq jivot"
    ..А,и не е зле-като си толкова изучен-да вземеш да пишеш на кирилица-"kato znak na" даване на пример на " tiq malki izvratenqci"..нали все пак от тебе ще гледат
    LOL, ирония. Кефи ме. ^^

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от [BG
    Fen`]na 19 god suuuuuuuuuuuuum........ako ne si vidqla nqkade iz forumite na kolko sum !!!!!!!!!
    ам не не съм видяла...а трябва ли да видя никъде не си дал един полезен отг само сагласен съм и такива...и навсякъде обръщаш на чат...



  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Аве човече...ти няма ли да се спреш?Не ти ли стига,че обръщаш всяка тема,в която влезеш,на чат,ами и продължаваш да се правиш на интересен като пускаш безсмислени теми
    Този форум е за помощ.Щом някои гости са решили да се ебават с другите и да се правят на много интересни,за това си има модератори,които да им трият или цензурират мненията..Има си и админи,които да ги БАН-ват по АйПи
    С каква цел е темата ти?Да кажеш на другите:"Аз съм най-големия мъж.Най-зрелия,най-опитния,абе...аз съм всичко!Хайде всички като мен да влязат тук."....Като е така,защо си губиш времето в този тийн форум ами не отидеш в някой форум за зрели хора,а?Кво ще кажеш по въпроса?
    Кви протести,кви 5 лева... Успокой нервите малко Ще ти трябват,за да продължиш да се бориш със "suroviq jivot"
    ..А,и не е зле-като си толкова изучен-да вземеш да пишеш на кирилица-"kato znak na" даване на пример на " tiq malki izvratenqci"..нали все пак от тебе ще гледат
    LOL, ирония. Кефи ме. ^^
    намерси се някои да му го каже..



  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там, където ми харесва ;)
    Мнения
    266
    без плагиати моля

    -=WoMaN bY bIrTh, BiTcH bY cHoIsE=-
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50674

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Баце ето ти клъб пълен с мъже кат за тебе -GAY.BG
    2т. системно

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЛЕЛЕЛЕЛЕ ЛЕЛЕЛЛЕЛЕЕЛЛ СПРЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ХОРАААААААААААААААААААААА АААААААААААААААА!

    ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ВСИЧКИ НОВОРЕГНАЛИ СЕ ФОРУМЦИ - СПРЕТЕ ДА СПАМИТЕ С ТЪПИ ТЕМИ СТАРАЕЙКИ СЕ ДА СИ ВДИГНЕТЕ МНЕНИЯТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДРАЗНИТЕ ХОРА! МЕГА ДРАЗНИТЕ!
    [/b]
    2 т. от правилника. Бан на профил

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Още един превъзбуден, хора не стойте навън в жегите бе.
    2т. системно

  12. #12
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    т. 11 от правилата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си