.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694

    Zashto ne mogat da si go durjat v gashtite?

    Dosega ne bqh puskala tema vuv foruma, obache ima neshto, koeto lichno me zasqga i iskah da vidq dali nqkoi ima podoben problem puk i da chuq kakvo mislite.
    Vinagi sum imala strashno mnogo priqteli momcheta, daje poveche ot kolkoto momicheta, zashtoto sa bili po-loqlni kum men, moga da razchitam na tqhnata pomosht i osven tova drebnite intrigi ne gi zasqgat i tova me e karalo da se chuvstvam spokoina. No otkakto navurshih 16 vsichko zapochna da se promenq i poslednite dve godini priqtelstvoto mi s momchetata stana mnogo trudno. Purvo zapochnaha da pravqt opiti po razni kuponi da me svalqt i to po nai-bezobrazen nachin. Parirah tova s ujasni usiliq, za da ne si razvalim priqtelstvoto. Sled tova kato nablijih 17 zapochnaha da mi pravqt predlojeniq i to momcheta, s koito sme prekarvali tolkova vreme zaedno, znaem si istoriite, gadjetata i vsichko i gi chuvstvam kato bratq. Purvo si misleh, che e neshto v povedenieto mi, zashtoto naprimer ponqkoga pregrushtam nqkoi priqtel, zashtoto se radvam da go vidq ili si se bazikame na sexualni temi ama super bezobidno. Ustanovih, che nqma kak da e tova. Zamislih se dali neshto v oblekloto mi ne e prichinata: no nqma kak, ne sum ljubitelka na kusite poli nito na ogromnite dekolteta, a za kapak izglejdam susvem obiknoveno, ne sum nqkoq neustoima rusa macka..taka de.. Zapochnah veche dori i po-rezrevirano da se durja s vsichkite si priteli ot mujki pol. Obache vurhut za men doide vchera, kogato ne 1, a 2-ma moi priqteli, mi obqsniha, che me haresvat, kato ediniq mi kaza nqkoi super strqskashti neshta. A i poluchih sms ot 3-to momche da se vidim, che imal da govori neshto na tazi tema s men... Koftito e, che momicheta, s koito ne sme chak priqtelki, no sme poznati, zapochvat da se draznqt i da razpravqt mrusotii za men, pri vse, che az nqmam vruzka s tezi momcheta. Dori priqtelki sa mi se surdeli, zashtoto da kajem momcheto, v koeto sa vljuebni me kani da izlizame i prochee.. i vze da mi pisva totalno. Da si sloja torba na glavata li kakvo li. Osven tova kato otreja nqkogo, ima v sluchai, v koito za meseci spira da govori s men. Estesveno az haresva vinagi momcheta, koito ne me haresvat men. Tva si e ebavka na sudbata de..nqma obshto s istoriqta..ama ima obshto s cqlata ironiq na sluchkata.
    Ta vuprosut mi e sledniq: dali az reagiram zle, kato im obqsnqvam, che priqtelstvoto ni e po-vajno ot nqkakuv si sex, koito moje da provali vsichko, vmesto da ma kaja da se razkarat? Dali tova se sluchva na mnogo momicheta, no prosto te ne go spodelqt? I zashto trqbva momchetata da razvalqt spokoistvieto v otnosheniqta s libidoto si?
    Vsqkakva prilika s vashi istorii e sluchaina i shte se radvam ako kajete kakvo mislite po vuprosa. Blagodarq vi mnogo.
    Blame the sin, not the sinner.

  2. #2
    za6toto priqtelstovoto mejdu myj i jena rano ili kysno vodi do poseriozni otno6eniq pri ediniq ili dvamata individa

    mnogo rqdko ima slu4ai na 4isto priqtelstvo bez sexualni namereniq
    Jivota si e moi i 6te go jiveq kakto namerq za dobre!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от foulmist
    mnogo rqdko ima slu4ai na 4isto priqtelstvo bez sexualni namereniq
    И рано или късно и това свършва със секс след бурен пиянски купон и на сутринта се събуждат голи в едно легло и не помнят нищо,но после им е неудобно и приятелството им се проваля(май много филми гледам,а? )
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Ne, ne gledash mnogo filmi, ama vse pak govorim za neshto realno. Da, tova ot filmite se sluchva ponqkoga i na nas. Az opisah situaciqta ot po-gore. Problemut ne e samo v tova, che shte spq s nqkogo na buren kupon, ami zashto, kato sa trezveni daje, dori im hrumva da pitat? Priqtelstvoto ne moje li da bude dostatuchno? Az dosega ne sum se vljubvala v priqtel.
    Blame the sin, not the sinner.

  5. #5
    Guest
    пусни се на всички и ще те оставят намира!

  6. #6
    Guest
    Ето малко психология. За мъжът има 2 вида жени. Жени с които иска да спи много, и жени с които иска да спи по-малко. А при жената е малко по сложно. Те делят на две, хора с които искат да спят, и хора които смятат за приятели и въобще не могат и да си помислят за секс и таквис неща. Пример давам личен веднага. Аз имам няколко приятелки с които сме си супер добри приятели, ама те въобще нямат никакви сексуални намерения към мене, а аз през ден ги сънеувам голи във вана или ня плажа или на маса за пинг понг ли абе сещате се а какви други места... Решение няма! просто свиквай.

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    там, където ми харесва ;)
    Мнения
    266

    Re: Zashto ne mogat da si go durjat v gashtite?

    Цитирай Първоначално написано от Atula
    Ta vuprosut mi e sledniq: dali az reagiram zle, kato im obqsnqvam, che priqtelstvoto ni e po-vajno ot nqkakuv si sex, koito moje da provali vsichko, vmesto da ma kaja da se razkarat? Dali tova se sluchva na mnogo momicheta, no prosto te ne go spodelqt? I zashto trqbva momchetata da razvalqt spokoistvieto v otnosheniqta s libidoto si?
    Vsqkakva prilika s vashi istorii e sluchaina i shte se radvam ako kajete kakvo mislite po vuprosa. Blagodarq vi mnogo.
    мисля, че с право поставяш приятелството преди всичко в случая.случвало ми се е и на мен да ми се 'обясняват' момчета, с които съм била дълго време приятелка, но винаги съм се старала след разговора ни да сме отново приятели...

    -=WoMaN bY bIrTh, BiTcH bY cHoIsE=-
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50674

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Blagodarq za psihologiqta gost, no reagiram zle na tova, che edin ot nai-dobrite mi priqtli kazva na vseslushanie: "Ako ne q mina, nqma da se mirna.." i kak az da reagiram na tova spokoino. Ako tova se sluchvashe na vsichki momicheta shtqh da go razbera, no na moite priqtelki ne im se sluchva i daje i te ne mogat da razberat i me obvinqvat, che sum vinovna za tova, koeto se stava.
    Blame the sin, not the sinner.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Vijdam che e razglejdana celi 106 puti temata, a ima malko otgovori. Ne se pritesnqvaite, moje da si kajete kvoto i da vi mine prez glavata. Ne e nujno da me podkrepqte, a kakvoto e vasheto mnenie. Za men e vajno.
    Blame the sin, not the sinner.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    не там, където му се иска...
    Мнения
    187
    Цитирай Първоначално написано от Atula
    Blagodarq za psihologiqta gost, no reagiram zle na tova, che edin ot nai-dobrite mi priqtli kazva na vseslushanie: "Ako ne q mina, nqma da se mirna.." i kak az da reagiram na tova spokoino. Ako tova se sluchvashe na vsichki momicheta shtqh da go razbera, no na moite priqtelki ne im se sluchva i daje i te ne mogat da razberat i me obvinqvat, che sum vinovna za tova, koeto se stava.


    Ами тука явно трябва да си по-твърда. Като каже такова нещо на всеослушание, ти го парирай с едно рязко и смело "Никога, забрави"... или нещо от сорта. Накрая все ще мирясат. Плюс това не са в позиция да се сърдят. Толкова ли няма за тях други момичета....


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    am neznam kolko 4oveka sa q razglejdali, no bas lovq 4e ne pove4e ot polovinata ot tqh sa q 4eli.....prosto e mn dylgo ;]

    po temata - 6te potvurdq mnenieto 4e mom4e i momi4e priqteli......mnoooogo trudno. i ot opit (pokrai men hora, ne az) i ot nabludeniq i ot vsi4ko go kazvam tova. kato po-malki ne sa mislili tolkova seks, za razlika ot sega kogato ve4e gi izbivat hormonite. osobeno kogato edno momi4e e krasivo. razlika v psihikata na myjete i jenite tva e .... (makar 4e ima mnogo mom4eta koito iskat priqteli i mnogo momi4eta pyk na koito sy6to mn im se takova). a tazi razlika ve4e stana banalno da q obsyjdame....temata e iz4erpaema. priemi go i tova e. drug na4in nqma

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Dam, uspokoqvashtoooo. Priemi go. Shte vidim.
    Blame the sin, not the sinner.

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    За пореден път се потвърждава моята теза,че толкова близко приятелство между момиче и момче не може да има.Рано или късно единият иска нещо повече.

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Русия, Москва
    Мнения
    790
    първо, имам една забележка, макар и козметична. не е задължително да си руса, за да те харесват момчетата. това адски му възмущава... но както и да е. та...
    по темата вече. значи, става дума за мен и моя най-добър приятел. вече се познаваме от седем години и до сега сме имали само две такива случки. и двата пъти едвам одържах фронта, но пак аз оправих нещата. да, наистина и аз му подгласях, но в крайна сметка ми казвах да спрем. и така и ставаше. и пак сме си приятели. просто поговори с тези, твоите момчета и ако са ти истински приятели ще те разберат. ако ли не... майната им!
    но... още нещо. даже две неща. не, всъщност е едно. сети се за рекламата на Sprite за най-добрите приятели. доста е вярна дори и в момента съм сигурна, че моят най-добър приятел е влюбен в мен. и няма сила на земята, която да ми докаже противното.
    момичета, запомнете - само свирката спира времето!
    МОМИЧЕ СЪМ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
    Член на клуба на пенсионерите!
    !!!пише се ПРЕДВИД, а не В ПДЕДВИД!!!

  15. #15
    mi priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e rqdko se polu4ava osobenno ako e na teq godini..to taka te trese hormona 4e dori i nai dobriq ti priqtel v nqkyv moment ti se vijda kato mom4e ne kato brat...ti li4no ni6to nemoje6 da napravi6 za da sprat da se slu4vat takiva ne6ta..probvai prosto da im obesnqva6 situaciqta po na4in po koito 6te q razberat ...puk ako ne shvanat ideqta za priqtelstvoto qvno ne sa ti 4ak takiva priqteli kakvito si misli6
    DoN't WoRRy, Be HaPPy

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Atula
    Blagodarq za psihologiqta gost, no reagiram zle na tova, che edin ot nai-dobrite mi priqtli kazva na vseslushanie: "Ako ne q mina, nqma da se mirna.." i kak az da reagiram na tova spokoino. Ako tova se sluchvashe na vsichki momicheta shtqh da go razbera, no na moite priqtelki ne im se sluchva i daje i te ne mogat da razberat i me obvinqvat, che sum vinovna za tova, koeto se stava.
    Това би трябвало да те радно. Щом така говорят за теб, значи ги привличаш с нещо. Радвай се булка. Ако ми дадеш някоя снимка, щи кажа дали ставаш ! =D>

  17. #17
    Guest
    Мацка,доста отговори са ти дали и нито един от тях не е разрешение на проблема ти. Какви ли не плиткоумни предложения изчетох.
    Да примем,че си готина (иначе нямаше да ти налитат толкова много) и всичките ти приятели искат да те чукат... усещам,че май май се движиш с много момчета покрай теб и много малко момичета / никакви. Така,че е нормално... мъжете мислим почти само за секс. Какво ненормално виждаш в това ? Да не мислиш да си девствена докато навършиш 50 години ? Праскай се,докато е време,после ще остарееш и ...

    Както и да е :

    РЕШЕНИЕТО :

    Е адски просто. ХВАНИ СИ ПРИЯТЕЛ ИЗВЪН ТАЗИ КОМПАНИЯ. Когато те видят с него... в същият момент ще забравят за всичките си фантазии. За над 90% от момчетата,момиче с приятел носи знака СТОп в червено. Да речем,че за тях ти си студен,сочен сладолед. Когато хванеш гадже ще се превърнеш в РАЗВАЛЕНО ЯЙЦЕ за тех,а за приятеля ти пак ще си сладоледче...

    Послепис : Решението на проблема е В Р Е М Е Н Н О след около 2 месеца,гаджето ще иска да те изпраска. Затова го СМЕНИ... а когато ти дойде акъла в главата пусни на някой пич и не си въобразявай,че първия път може да е НЕЩО СПЕЦИАЛНО. НЕ,не може,който и да ти е казал това,жестоко те е излъгал... дори да го направиш с правилния човек,пак ще боли,пак ще има кръв (почти сигурно е) или ще съврши за 1 минута... заеби тая работа. Като усетиш,че не искаш вече да си МОНАХИНЯ прасни някой и готово. Ако си над 15 съм насреща

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Tei, znachi, verno si e che neshtata dotuk, koito mi kazaha ne pomagat osobeno.
    1) Az sum pochti na 18
    2) Tei de.. hich ne sum devstvena, ako poprochetehs malko ot postovete mi shte go shvanesh tva, hah
    3) Az ne iskam da spq s tqh ne zashtoto shte vlizam v manastir, a zashtoto mi se struva: greshno, izvrateno, precakvashto, neestesveno i kvo li oshte ne. Prosto zashtoto tova sa mi priqtelite- s tqh piem, tancuvame, govorim glupsoti, izlizame, revem si na ramaneta, no ne se 4****e.
    4) Tva s gadjeto e originalno, obache edin teenager ne dava 5 pari, che sum zaeta, zashtoto znae, che na tazi vuzrast vuzmojnostta da imam seriozna vruzka e 15%. Ostanalite 85% sa zelena svetlina za vsichki.
    i 5) no ne i po vajnost: Vajnoto beshe da razbera vashata gledna tochka i se kefq nqkoi kto predloji po-nestandarten otgovor, dori kato tvoq. Puk dali nqkoe momiche shte mi napishe: az i az sum taka-iskam da spq s vsichki momcheta, ili drug shte mi kaje: ave nie s moq priqtel ot 15 godini, det se znaem i se prasnahme i beshe qko. Kvoto i da e, postvate
    Btw imam priqtel, s kogoto se znaem ot bebeshkite kolichkite, kato sa ni razhojdali maikite ni i NIKOGA ne sme si praili nameci i obqsneniq.
    Blame the sin, not the sinner.

  19. #19
    Умнияя
    Guest
    АЕ ТЪПА СИ
    НЯМА ПРИЯТЕЛСТВО МЕЖДУ МОМЧЕ И МОМИЧЕ

    Цаках си рега

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си