.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Guest

    off kakvo da pravq?

    zdr, zna4i hodq s edno mom4e ve4e blizo mesec, no v posledno vreme toi uj se na maitap kazva, 4e 6te kasame, 4e mu e pisnalo ot men i nz si kvo, no ako az ne go potarsq, da mu zvanna primerno toi vaob6te ne se obajda ne pi6e sms-i, ni6tu. No kogato edna ve4er ne se poqvi razbrah kolko mn mi lipsva i 4e go obi4am stra6no mn. A vsa6tnost vijdam, 4e ne6tata mai ne varvqt na dobre, kakvo da napravq da ne me zareje?

  2. #2
    xqxqxq
    Guest
    sedni i pogovori s nego seriozno , dali izpitva neshto kym tebe , i dali iska da hodite , zashtoto po-dobre rano da ti e qsno vsi4ko ot kolkoto po-kysno i togava shte te boli pove4e... spored men taka napravi

  3. #3
    Голям фен Аватара на LuCkY_YoU
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    578
    ami opitai se da razbere6 kakva e pri4inata za promqnata u nego. opitai se nqkak si da sujivi6 vruzkata.tova sa dosta nelepi byzici ot negova strana.probvai nqkolko dni da ne mu zvunne6 i vij dali 6te te potursi. NO ne se predavai proto e taka,a se bori za vruzkata si,razbira se ako misli6 4e ima smisul!ako po nqkakuv na4in ti pokaje,4e ne go interesuva6,ostavi go!
    nadqvam se da sum pomognala
    moq nevinnost i greh.....

  4. #4
    Vij sega spored men nai uda4no e da iz4aka6 edin den toi da ti zvanne i ako ne ti zvanne togava pogovori s nego prosto e vazmojno da se pravi na interesen.az taka bih postupil

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: off kakvo da pravq?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zdr, zna4i hodq s edno mom4e ve4e blizo mesec, no v posledno vreme toi uj se na maitap kazva, 4e 6te kasame, 4e mu e pisnalo ot men i nz si kvo, no ako az ne go potarsq, da mu zvanna primerno toi vaob6te ne se obajda ne pi6e sms-i, ni6tu. No kogato edna ve4er ne se poqvi razbrah kolko mn mi lipsva i 4e go obi4am stra6no mn. A vsa6tnost vijdam, 4e ne6tata mai ne varvqt na dobre, kakvo da napravq da ne me zareje?
    зарежи го ти първа !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от xqxqxq
    sedni i pogovori s nego seriozno , dali izpitva neshto kym tebe , i dali iska da hodite , zashtoto po-dobre rano da ti e qsno vsi4ko ot kolkoto po-kysno i togava shte te boli pove4e... spored men taka napravi
    Съгласна съм .

  7. #7
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Поговори с него за това.Питай го какви са чувствата му и дали тези 'шеги' че сте щели да късате наистина са само шеги?Ако да,то омоли го да прекрати с тях.Ако ти каже,че иска да скъсате,приеми го достойно.Кажи му,че това е негово решение и ако си промени мнението някой път,ти няма да стоиш да го чакаш(кажи го само ако наистина го мислиш).Кажи му.че го обичаш,но щом той не изпитва същото,няма да го държиш вързан за себе си против волята му.А и не можеш.Той е свободен човек и сам си решава с кой да ходи и с кой не.Можете да си останете приятели след раздялата(ако въобще настъп такава).

  8. #8
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    e sled kato hodite ne mislq 4e samo ti trqbva da go tarsish.toi sashto trqbva da ti zvani i taka natatak!nai dobre pogovori s nego.sigurno ima nqkakva konkretna pri4ina za tazi promqna naposled1k.aide uspeh!
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 022
    Ми глей са...и на мен бившия ми ги разправяше тия,че ми изтича срока и разни такива...но колкото и на базик да ги говореше то се усети в 1 момент...едва ли на този човек му пука за теб...хич не си прави труда да го търсиш...като звънне не показвай никаква емоция,зарежи го и тва си е

  10. #10
    Супер фен Аватара на LP_girl_14
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    2 095
    Бъзик,бъзик,ама той май наистина не се интересува от теб.Това че не те търси е достстъчно показателно.КОгато обичаш даден човек,ти исакш постоянно да си с него и гледаш да общуваш с него колкото се може повече!Като гледам това е така само при теб! Може би не гледа толкова сериозно на връзката ви.Във вашия случай само разговора ще оправи нещата,защото той трябва да ти изясни ще продължавате ли да сте заедно,или всъщност тези бъзици са начина му да ти подстаже че не иска да е с теб

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Na mene mi se e sluchvalo.. Bazikashe se che shte me ostavi zashtoto ne slusham.. I v syshtoto vreme me gushkashe.. celuvashe me.. i az daje se smeeh shtoto bqh ubedena che e samo bazik.. Kolko sym bila naivna.. Na drugia den vsichku beshe svarshilo.. tova beshe moqta posledna vecher s nego! Napravi si sama izvoda..

  12. #12
    сама се залъгваш, че е бъзик. Просто не искаш да видиш истината. Как търпиш изобщо такива бъзици? Попитай го направо кво значи това....или прояви малко характер и му кажи 'Ми щом толкова искаш да не си с мен-ще те улесня!'...поне няма да се чувстваш преебаната после
    If people can't make you fly, they'll make you fall faster

    Once the game is over, the king and the pawn go back to the same box.

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Те нещата са си зле,не само вървят.Той според мен не му пука дали ще е с теб или не.Ти го обичаш,но той не.Просто според мен те пробва как ще реагираш,ако скъсате.Не мога да си обясня по друг начин поведението му.Не мога да приема,че е за едната шега.Ако искаше да се видите щеше да ти се обади,но и това не става.Няама смисъл да си с него.Скоро той ще те скъса.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си