.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Hybrid View

  1. #1
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772

    Закачливи смс-чета? :))

    Здравейте
    Незнам дали мястото на темата е тук..така че ако съм сбъркала ме извинете и преместете темата
    Таа значии...трябват ми някакви закачливи смс-чета Ако някой знае линк нека да каже... или пък просто ми напишете няколко такива
    Ама да не са някакви обяснения в любов...ами просто весели и закачливи смс-чета
    10х предварително!
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    ПаЗаРдЖиК
    Мнения
    269
    Здравей,аз съм извънземно и търся номера на момичета в твоя телефон.Търся...търся...търс .Нищо намерено.Извод:Ти си гей!
    Оператора на вашият мобилен телефон е сменен.Неговата тарифа отговаря на вашият/те член/гърди.Колкото по-малък/ки-толкова по-ефтино.Честито!Вие говорите безплатно!
    Аз съм едно перверзно човече,преоблечено като твоят GSM и вмомента ти си играеш с моите интимни части,по голямата ти усмивка разбирам,че ти харесва!
    Ля Ля Ляяяяяяяяяя

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    382
    Полицията е открила труп без мозък и с малка пишка.Моля те обади ми се,че се притеснявам!


    Ако се чудиш кой ти праща този SMS и се почесваш по главата,значи топките ти почиват.


    Призован си пред съда на любовта по обвиненията, че открадна сърцето ми, нахлу с взлом в сънищата ми и ограби чувствата ми. Осъден си да бъдеш с мен до живот. Какво пледираш: невинен или виновен?

    Kak se zabavlqva idiot?" Natisni nadolu. "Kak se zabavlqva idiot?" Natisni nagore

    60% mi lipsva6...70% iskam da si do men...80% te obi4am...90% iskam da spq s teb...100% se bazikam!

    60% mi lipsva6...70% iskam da si do men...80% te obi4am...90% iskam da spq s teb...100% se bazikam!

    Ako ne iska6 tel-a ti da izbuxne sled 10 sek,otgovori na tozi SMS i mi kaji koga i kade 6te se sre6tnem!

    Ako iztrie6 tozi sms mi dylji6 1 nost s teb,ako go zapazi6 mi dylji6 celuvka,ako otgovori6 - i dvete.izberi si

    Edin Suvet:Liagai da spish! Edna luja-Idvam pri teb! Edna istina-Shte te skasam ot Sex!Edna podrobnost-Neznam koga!
    Osudena si po 4len 118,
    pri4ina:vleze v surceto mi
    prisuda:dojivotna bez pravo na objalvane
    otmujenie:vlizam v tvoeto

    Za vodka natisni 1
    Za kola natisni 2
    Za led natisni 3
    A za kompaniq .....naberi moqt nomer

    Ne moga da povqrvam 4e sled vsi4kite laina koito sa videli sa vse o6te zaedno.Kak koi?! Buzite na dupeto ti.)


    Ako ti vika6,az vikam...ako ti se smee6,az se smeq...ako ti si vesel,az su6to sum vesela...ako ti si tujen,az su6to sum tujna...ako si vazbude,obadi mi se!

    Sex is like NOKIA-connecting people, like NIKE-just do it,like PEPSI-ask for more,like SAMSUNG-everyone is invitet,and like me-too good to be true!

    iskah da ti izpratq ne6to pikantno i eroti4no,no telefonut ti e tvurde maluk,za da me subere

    Ako gadjeto e vgor4ilo jivota ti-spoko.Nali za tova Gospod e izmislil 6okolada

    Znae6 li kolko puti si pomislix za teb tazi ve4er?Bezbroi?Po4ti pozna samo edin dva puti pove4e

    Moje6 da mi svali6 bluzkata,moje6 da mi svali6 i pantalonite,daje moje6 da mi svali6 pra6kite,no molq te ostavi 6tipkite na prostora


    kolko hubavo sme sviknali-zaedno da se obi4ame,zaedno da se sabli4ame,zaedno da se obli4ame.

    prez tozi vek na moda e da ima6 malka kola i malak gsm.No ne se ot4aivai,6te doide i modata na malkite pi6ki.Togava i ti 6te se fuka6

    Lije6 me ,a az se raztapqm!Darji6 me v racete si,a az te capam.Lapa6 me,a az svar6vam v ustata ti.Tova sam az-DELTA varha na sladoleda!


    Ako te izgarqm zvanni na 160!
    Ako te pritesnqvam zvanni na 166!
    A,ako ti lipsvam zvanni na ...ti znae6 na koi!


    Moe sme6ni4ko sladur4e ima6 mnogo malko kur4e.tapo 6ibano par4e,tova si zapomni mom4e.Fa6tam se s teb na bas 4e si 6iban pederast!

    Ima gore6t sex,barz sex,lud sex,gu6ka6t sex,no za hora kato tebe nqma sex:P!

    Ne si me nikoga obi4al v tova sega se uverih.No az te tolkova obi4ah,4e pak sarceto si razbih!

    ************************************************** ***********
    ************************************************** ***********кво се пулиш?
    вали сняг \/

    Икам да ти бръкна под полата и да видя как пука зората! 2ри SMS – И всеки път когато се сетя за теб да полудея от кеф!

    Stigat li?
    Nikoga ne plachi za neshto koeto ne plache za teb!

  4. #4
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Сещам се само за един , който ми направи впечатление
    "Не знам ти какво мислиш по въпроса , но според мен е крайно време да скъсаме (после оставяш няколко реда ... за да може той / тя да даде надолу ) ... чаршафите от секс "

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Повечето от sms-ите са...Груби Много груби,но не и закачливи в смисълът,в който аз разбирам понятието Бъркам ли се нещо?
    Наистина има по-груби,но ако го пишеш на познат ще схване бъзика,така че мен ме кефат много а я пусни ти някой смс да видим какво имаш предвид под закачливи ?

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    qkoto e kato sa grubi . super sa si SMS-tata nqmat gre6ka .
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  7. #7
    Супер фен Аватара на ELiTyYy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Русе
    Мнения
    1 799
    Ne sym dobra po matematika , no az+ti ne pravi li 69 :P
    Ще БрОдЯ с дЛаНи, КъДеТо ИсКаШ Ти..Ще пЛъЗгАм пАлАвО еЗиК, КъДеТо аЗ РеШа !!!!а тИ щЕ мЕ иЗпИвАш яРоСтНо с ОчИ... и Ще сЕ МоЛиШ дВаМаТа дА сМе СаМи!!!
    Денят залязва..ти си сам! А аз съм с друг и си струва. Какво да правиш ли? НЕ ЗНАМ! А и слабо ме вълнува ...
    Lqto e– pricite go pravqt, p4elite go parvqt... iska6 li i nie da go napravim ?? XaXaXaXaXaXa..zabravi.. Horata nqmat krila!!! :PpPpPpPpPpPpPpP

  8. #8
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Мерси много,мноого {{{}}} Смс-те са си супер Ако знаете още пишете.. .

  9. #9
    Време е и малко лично творчество да вкараме, само че тоя смс си е малко изискващ определени обстоятелства, че да го пратиш: Тролея не можах да хвана, ала не е беда голяма,чакай ме в леглото, идвам с колелото. \/
    I'm not afraid of dying but I'm afraid of loosing you!...

  10. #10

    ...

    ...Здравей!Аз съм извънземно.В момента ме чешеш по коремчето с кликането по копчетата.Ммм...супер си да...да...дааа...давай
    ...Ще те гръмна като бомба любовна,ако не дойдеш до 5 минути да те ковна.
    ...Очите ти са страшен АД,устните НЕМСКИ ШОКОЛАД или казано на кратко ти си нещо много много...СЛАДКО
    ...Левият ми крак се казва Коледа, десният ми крак се казва Нова Година. Стархотна новина! Поканена си да похапнеш между Коледа и Нова Година.
    ...Ако искаш да ме гушкаш, трябва много да ме слушкаш!
    ...Никога не губи времето си за човек,който не цени времето прекарано с теб!...

  11. #11
    Ако се чудиш к'во да правиш в този ден,що не вземеш да се влюбиш в мен!Аз пък още щом те зърна-тъпкано ще ти го върна!!! \/
    Винаги се усмихвай дори да те боли,защото не знаеш кой е влюбен в усмивката ти!!!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Сещам се само за един , който ми направи впечатление
    "Не знам ти какво мислиш по въпроса , но според мен е крайно време да скъсаме (после оставяш няколко реда ... за да може той / тя да даде надолу ) ... чаршафите от секс "
    Bratovchedka mi .. neinoto gadje i beshe pratilo toq sms.. i tq na dr den mu prashta sledniq - "Ne znam ti kakvo mislish po vaprosa no spored men i kraino vreme da skysame.........no ne charshafite ot sex a nie dvamata!" ... Toq beshe poludql !!!

  13. #13
    Emiii dotuk vidqh malko sms-i koito spored mene sa zaka4livi, veseli i bez grubi napadki.. I vse pak pove4eto sa s nqkakuv liuboven kontekst Mislq 4e avtorkata iska ne6to po skoro priqtelsko s koeto da ne namekva razni ne6ta.. Pone taka go razbrah az, puk nz Ina4e ima mnoo gotinki sms-4eta
    Мене ме нема в целата схема..

  14. #14

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    B pAя
    Мнения
    66
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Сещам се само за един , който ми направи впечатление
    "Не знам ти какво мислиш по въпроса , но според мен е крайно време да скъсаме (после оставяш няколко реда ... за да може той / тя да даде надолу ) ... чаршафите от секс "
    Bratovchedka mi .. neinoto gadje i beshe pratilo toq sms.. i tq na dr den mu prashta sledniq - "Ne znam ti kakvo mislish po vaprosa no spored men i kraino vreme da skysame.........no ne charshafite ot sex a nie dvam
    ata!" ... Toq beshe poludql !!!
    ami mn navytre go e priela i na men segashnia mi pr mi go e prashtal i az mu se izkefih ne vijdam nishto grubo v sms-a
    Obicham, kakvo kato mrazq?Jiveq s kolko umreli mechti?Pileq, no teb shte zapazq!Padam - dushata leti!Rodih se sega shte si trygna!Kyrvq, no me mie dyjda!S lujite - syrceto iztrygna!V gyrdite - syrce ot ryjda !

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Ne sym dobra po matematika , no az+ti ne pravi li 69
    -Закачливо

    Полицията е открила труп без мозък и с малка пишка.Моля те обади ми се,че се притеснявам!
    - Грубо....Но супер яко...Аз му се изкефих,но идеята на поста ми се роди,когато си представих как момиче и момче тъкмо се зарибяват и тя...му праща нещо подобно,с идеята,че е закачливо
    Лично аз бих разбрал бъзика...ако усещам,че има нещо към мен определено ще разбера,че се бъзика и бих измислил да и пратя нещо подобно и аз

  16. #16
    Голям фен Аватара на DeSiTo0o
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Botevgrad
    Мнения
    772
    Цитирай Първоначално написано от Fuckin`Lunatics
    Emiii dotuk vidqh malko sms-i koito spored mene sa zaka4livi, veseli i bez grubi napadki.. I vse pak pove4eto sa s nqkakuv liuboven kontekst Mislq 4e avtorkata iska ne6to po skoro priqtelsko s koeto da ne namekva razni ne6ta.. Pone taka go razbrah az, puk nz Ina4e ima mnoo gotinki sms-4eta
    мда..в такъв смисъл имах предвид ама...нищо пак смс-четата са си яки
    Yellow diamonds in the light... and we’re standing side by side... as your shadow crosses mine... What it takes to come alive?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си