.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 48 от общо 48
  1. #26
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Имаше една реклама на Pepe Jeans преди години...

    Девствеността е лечима, ако се открие на време


  2. #27
    Супер фен Аватара на rowzz
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    1 130
    не мисля
    Искам да бъде точно както едно време, не всеки които ме срещне да гледа да вземе, да смуче, да бяга това ли е играта.. добре тогава ти решаваш блъскаи си главата.. !

  3. #28
    кинг
    Guest

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena
    Здравеи Рали
    Искам да ти кажа че това да си "Девствена" не е срамно и че негубиш абсолютно нищо. Защо ли ? Защото е много по хубаво като се ожениш за някои мъж и тои знае че ти си била само с него. А и представи си как би се почуствал тои ако знае че някои те е "разпорил" (сажалявам за лошата дума) Вземи напримерно Арабките те го правят само "Анално"
    защотото пазят дественоста си
    Така че не е срамно да кажеш че си дествена, срамно е да се отвориш затова защотото някои ти е казал така да направиш пример: Аиде де мацко сички го правят ще се случи все някога, защо да не е сега?
    Небади Всички Бади себеси
    Надявам се да сам ти помогнал

  4. #29
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Майна town
    Мнения
    160

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Цитирай Първоначално написано от кинг
    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena
    Здравеи Рали
    Искам да ти кажа че това да си "Девствена" не е срамно и че негубиш абсолютно нищо. Защо ли ? Защото е много по хубаво като се ожениш за някои мъж и тои знае че ти си била само с него. А и представи си как би се почуствал тои ако знае че някои те е "разпорил" (сажалявам за лошата дума) Вземи напримерно Арабките те го правят само "Анално"
    защотото пазят дественоста си
    Така че не е срамно да кажеш че си дествена, срамно е да се отвориш затова защотото някои ти е казал така да направиш пример: Аиде де мацко сички го правят ще се случи все някога, защо да не е сега?
    Небади Всички Бади себеси
    Надявам се да сам ти помогнал
    о да несъмнено ше й е кеф да знае че мъжът й е минал половината свят пък тя пишка на живо не е виждала..просто ше скача до небето от кеф..смисъла да се пазиш до сватбата е и двамата да са девствени и невинни,а не единият да изебал света пък другият да е невинен кат бебе..

    ABSOLUT™ ft Cappy Apple.

  5. #30
    Guest
    az sym na 18 pochti 19 i sum devstven
    i ne mi puka

  6. #31
    Guest
    daje i priqtelka ne sum imal ! nqkoi she mi kaje li neshto ?

  7. #32

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Раковски - The OC
    Мнения
    1
    Психо.. Просто и давах пример!
    ”Има две трагедии в живота:едната е да загубиш копнежа на сърцето си, а другата е да си го върнеш.”

  8. #33
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    XaCKoBo
    Мнения
    112
    мда 3 страници едни и същи отговори ма ето и моя..

    НЕ Е СРАМНО ..

    Аз съм почти на 16 има тука некаф друг месец и също съм девствен(МОМЧЕ) и какво от това вапроса е не да фаниш некфа комплексарка к***а и да я наеб*ш а да намериш момичето/момчето с което искаш да си... такаче не намирам ама абсолютно нищо срамно както са казали хората ДЕВСТВЕНОСТА Е ЗЛАТО
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  9. #34

    emi...

    awe az sum malko protiv da se jeni6 devstven/avijda mi se prekaleno....no ne vijdam lo6o da si ostane6 devstven/a do kogato se po4ustva6 gotov/a
    DA NE TI PUKA!
    Malko ne6ta znam za jivota...Edno ot tqh e 4e nqma vtori kato doma vuv koito si otrasnal...

  10. #35
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    XaCKoBo
    Мнения
    112
    Ае аз не съм казал да са женим тогава да праим сефте... просто когато намериш човека за тебе не да идиш са наебеш с поредната курва или пак с некаф женкар дето са чуди коя е следващата ,... просто намери човека и тогава под тфа намирам не значи аре са женим..
    98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиятия!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.

  11. #36
    e az ne si kazah mnenieto samo za tvoite dumi...imah predvid i dr otgovori ot predi
    Malko ne6ta znam za jivota...Edno ot tqh e 4e nqma vtori kato doma vuv koito si otrasnal...

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    BotevGrad
    Мнения
    1 056
    Ne e sramno vseki edin 4ovek po4va da pravi sex togava kogato e gotov na pulno
    ...eDnO sUrCe BezUmNo TeEe oBicHa.eDno SurCe
    BezUmNo TeEe KuLnEe , cHe VecHno TeBe sHe
    oBicHa , cHeEe VecHno TeBe sHe KuLneEe.No
    zNaI , cHe BesHe PurVaTa mI oBicH i PosLeDnaTa sHe BuDesH Ti.....!!!
    ..........{{{...LovE...on3...BoY...}}}.........

  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    HXHAxhAHxAHx ... Не е срамно.....

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    не,не е срамно
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  15. #40
    е секфи теми има вьв тоя форум..ама такава няма6е.. реве ми се... езьк 4е си ми адашка... не не е срамно...а след като прави6 секс 6те си безсрамна по тази логика..

  16. #41
    HoT-GiRl
    Guest

    ;((

    oleeele imam edin problem na 15 sam i iskam da zapo4na da pravq sex no vse se peitesnqvam 4e tam otdolo na mom4eto nqma da mu haresa i 4e ne6to sam defektna

  17. #42
    o boje!!!nqma otkakvo da te e sram uspokoi se i ne se pritelnqvai!!! sex trqbva da pravi6 kogato TI si gotova i dushevno i fizi4eski,i kogato samata ti go jelae6! i spoX da ti kaja pove4eto moi priqtelki ne sa pravili sex,a sa dosta golqmi taka 4e spoX
    нЭ мЭ оЦЭнИ,кОгаТо бяХ самО тВоя,ИскаХ самО теб-сЕга сИ с нея,щаСтлиВ сИ наЛи?нО дЪлбоКо в сЕбе сИ щЕ знаЕш,чЕ аЗ сЪм вСичкО,коЕтО тя нЕ Э!СЕГА ИМАМ НАЙ-СТРАХОТНОTО МОМЧЕ,нО-яД ме Э саМО,чЭ изгУбиХ толКова уСилИя и сЪлзИ за теБ,а тИ сИ пРосТо едИн бОКлуk

  18. #43
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    172
    mi to ve4e otgovorite vse edni i su6ti sa dadeni,ma i az da si kaja, 4e ne e sramno spored men

  19. #44
    ralii
    Guest
    naistina mnogo vi blagodarq za dadenite otgovori mnogo mi pomognahte

  20. #45

    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Veliko tarnovo
    Мнения
    4
    nqma nishto sramno spoko ima si vreme za vsichko sigurna sam che skoro shte go napravish ai uspeh

  21. #46
    Рали в никой случай не е срамно да си девствена.Не трябва да имаш за цел само да го направиш и за това да казваш на приятелките си че си го направила, а тогава когато си сигурна че след това ще се чувстваш добре и ще ти е кеф.Също така има значение и кой ще е човека с който ще го направиш.

  22. #47
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    sramno e,da. horata ve4e na 10 po4vat, ti si jestoko izostanala. napral mi e jal. (vsy6nost mi e jal nakyde otiva vsi4ko, no tva e otdelen vypros). na tez det 6te kaja6 4e vseki si ima izbor koga da go napravi - hodete da se takoate i tva e. nali e va6iq izbor vse pak. a vsy6nost 6to li vi vikat k*rvi ?

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  23. #48
    za6to da e sramno,az pak iskam da sam devstvena

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си