.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    iskam_da_znam
    Guest

    ami iskam da vi popitam...

    awe imam si gadje ot 2 meseca ve4e...i toi mn iska da mu dam otzad,ma men me e suuper strah-neznam ot k`fo no prosto me e strah da go napravq,a go iskam ..... iiiiiiiiiiiiiiii nqkoi da mi kaje osven vazelin k`fo drugo moje da se naprai,a ?? )) mersi na si4ki i bez hile6

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    направи си клизма преди т'ва, за да няма "изненади"


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863

    .

    Просто можеш да кажеш "НЕ".Другия път може да иска да тръгнеш гола по улиците Хайде стига с тия капризи!Да си го сложи на себе си отзад!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200

    Re: .

    Цитирай Първоначално написано от m.j.a.
    Да си го сложи на себе си отзад!
    И така може


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  5. #5
    Ami osven vazelin moje6 da si napravi6 klizma za6toto ina4e 6te stane veselo i nai-ve4e da ne te strah!!YSPEH!
    Istinskoto 6tastie se postiga s mnogo muka, taka, 4e neka se radvam 4e me boli!!!

    Ne sum 100 dolarova banknota da se haresam na vsi4ki!

  6. #6
    http://sextex.hit.bg/klizm.htm
    http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1006
    еми прегледай тези линкове дано да са ти полезни
    нЭ мЭ оЦЭнИ,кОгаТо бяХ самО тВоя,ИскаХ самО теб-сЕга сИ с нея,щаСтлиВ сИ наЛи?нО дЪлбоКо в сЕбе сИ щЕ знаЕш,чЕ аЗ сЪм вСичкО,коЕтО тя нЕ Э!СЕГА ИМАМ НАЙ-СТРАХОТНОTО МОМЧЕ,нО-яД ме Э саМО,чЭ изгУбиХ толКова уСилИя и сЪлзИ за теБ,а тИ сИ пРосТо едИн бОКлуk

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    mi 6te go nakara6 da e vnimatelen ,za da ne ti se stori vse edno te izkormvat.polzvai lubrikant na vodna osnova,oba4e da tikaja ot li4en opit,4e kvoto i da polzva6 si e super gadno otzad,ma ti sama 6te razbere6 kvo e.uspeh!

  8. #8
    dai mu da ti go nabie we tova si e bahti udovolstvieto za nego ti moje posle da varvi6 malko sme6no ama ne pre4i
    Code 37

    You niggaz can't share my air,or walk a mile in the pair I wear,And I'm getting better year by year

  9. #9
    Ако те е страх недей...но пък може да пробваш и ако не ти хареса,ще ти остане едно неприятно изживяване и решението,че вече няма да го правиш...

    П.С.-На мен аналният секс ми се вижда много гадно нещо(макар че не съм пробвала)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си