.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46

Тема: sex Pause

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339

    sex Pause

    ОМГ

  2. #2
    ViLka
    Guest
    Emi razli4no....spored zavisi,moje bi na 3-4 sedm ...

  3. #3
    Голям фен Аватара на Bisollini
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ADMIN
    Мнения
    678
    sled kolko vreme prosto nqma smisal da chakash !
    Ako q obi4a6 Nqma Vreme 4aka6-ne4aka6 . i bez sex trqbva da moje6 da se primiri6
    [img]http://monmonjalaci.hit.bg/MATRIX.jpg[\img]

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193
    Не съм съгласен ... Точно когато момичето обича момчето,не я бърка дори на 1-та седмица да се наебе с него ...
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Не съм съгласен ... Точно когато момичето обича момчето,не я бърка дори на 1-та седмица да се наебе с него ...
    Aйде моля ти се, има някои момчета, които са готови да спят с момичето още на 2-рия ден, да не казваш, че това е любов. По тази логика момчетата са перманентно влюбени. А и не става въпрос за това, кога им се иска, а колко време чакат. Както казаха, ако наистина я обича ще я чака, колкото трябва.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами приятелят ми ме чака 5 месеца и нито веднъж не ме е притиснал и да настоява.Естествено,искаше да го направим,но изчака и ни беше много хубаво.

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    А мен ме чака година и половина-или аз него чаках да съм по-точна.различно е-няма да си легна през първия месец,но едва ли бих чакала 1 година.За сега нямам намерение за нова връзка-моята си е супер.А като се има предвид,че ми е първата с интимни изживявяния няам база за сравнение.Иначе бившия ме чака 3 седмици,а аз не исках сексуална връзка и така не ме и дочака.А го обичах-доста по-силно отколкото сегашния.Или може би по-лудо.но въпреки това не правих секс с него!

  8. #8
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    С бившия ми приятел ходихме към 3 седмици някъде, когато преспах за 1 път с него. Нещо ме трясна хормона и така...
    Пък със сегашния ми приятел - почти месец. Не можех да издържам повече.
    HardC0re and BDSM forever

  9. #9

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    97
    3 седмици...не издържах...хихи
    Love's the funeral of hearts an ode for cruelty when angels cry blood on flowers of evil in bloom
    The funeral of hearts and a plea for mercy when love is a gun separating me from you.

  10. #10
    Ми с мойта приятелка ходим от 2 години и не сме правили секс.
    НЕ НА МАТУРИТЕ!
    http://ne-maturi.hit.bg/

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339
    hahaha
    tva znachi li che edinodyshno e mnenieto che 1 godina e mnogo vreme ???? za izchakvane

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Зависи от това на колко години е приятелката ти. Изчакването трябва да е до 16 годишнината на момичето! Аз го направих на 8-мия ден, но съм на 20 години.

  13. #13
    Голям фен Аватара на naia
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    882
    моя приятел ме чака година до като се навих да спя със него горкото момче

  14. #14
    Guest
    mi nai mn 4 meseca sam 4akal

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Не съм съгласен ... Точно когато момичето обича момчето,не я бърка дори на 1-та седмица да се наебе с него ...
    Aйде моля ти се, има някои момчета, които са готови да спят с момичето още на 2-рия ден, да не казваш, че това е любов. По тази логика момчетата са перманентно влюбени. А и не става въпрос за това, кога им се иска, а колко време чакат. Както казаха, ако наистина я обича ще я чака, колкото трябва.
    lubovta vinagi moje da vyznikne. ve4e pisah v druga tema i mi pisna da povtarqm - v moita vryzka spahme to4no v na4aloto, a sega ve4e stana godina i pove4e otkakto hodim. taka 4e ai stiga gluposti. ko 6te i na 1-vata minuta moi da se naebat i sled tva pak da se zaobi4at (ne na sekundata - izvestno vreme sled tva)

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  16. #16
    Емии..моя приятел ме чака 11 месеца.. Ама все си мисля, че когато се обичат двама души, то няма значение кога ще правят секс и колко дълго момчето е изчаквало момичето..Нали трябва да им е приятно заедно, да се разбират. Все пак не всичко в живота е секс, секс и пак секс. Пък ако момичето е девствено, то не мисля че трябва да прави секс с момче, което я притиска и не иска да изчака да дойде подходящия за нея момент..

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Големите хора обаче не могат без секс. Двама девствени на 14 е нормално да чакат 1, дори 2 години, за да правят секс, а и така трябва, но ако са над 18 и не правят секс повече от 2-3 месеца, значи им има нещо...което не е шега работа. Жената може да е фригидна, мъжът - да не може да го вдигне...

  18. #18

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Хасково
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Големите хора обаче не могат без секс. Двама девствени на 14 е нормално да чакат 1, дори 2 години, за да правят секс, а и така трябва, но ако са над 18 и не правят секс повече от 2-3 месеца, значи им има нещо...което не е шега работа. Жената може да е фригидна, мъжът - да не може да го вдигне...
    Не съм съгласен, за това за девствениците по на 14. Нормално е да чакар, аконе са готови ?

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339
    mda no vinagi sym se chydel dali go nqma too faktor ... a toi budala kato moje da chaka she chaka dokato ne vidq che go gybq she go vurtq i she go praa lud !

  20. #20
    аз го направих с приятеля ми на 8-мия месец,беше ми за първи път и той ме из4ака,макар 4е му се искаше доста по рано,но ако оби4аш 4овека до себе си можеш да из4акаш,колкото е нужно

    ВЪВ СЪРЦЕТО КАПКА МИЛОСТ НЯМАМ, ВЗЕМАМ ВСИЧКО И СИ ЗАМИНАВАМММ!!!...МНОГО КАТО ТЕБЕ ВЕЧЕ ПЛАКАХА!!!

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Плевен
    Мнения
    193
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Цитирай Първоначално написано от ton1
    Не съм съгласен ... Точно когато момичето обича момчето,не я бърка дори на 1-та седмица да се наебе с него ...
    Aйде моля ти се, има някои момчета, които са готови да спят с момичето още на 2-рия ден, да не казваш, че това е любов. По тази логика момчетата са перманентно влюбени. А и не става въпрос за това, кога им се иска, а колко време чакат. Както казаха, ако наистина я обича ще я чака, колкото трябва.
    Нямах предвид курви а съвсем нормални момичета ... То ако става на въпрос може и след дискотеката 'да се опозная' с някоя нали.
    Веднъж нямам нищо,а друг път ми е прекалено много.

    sdw@abv.bg

  22. #22
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от `Death`Whore`
    Големите хора обаче не могат без секс. Двама девствени на 14 е нормално да чакат 1, дори 2 години, за да правят секс, а и така трябва, но ако са над 18 и не правят секс повече от 2-3 месеца, значи им има нещо...което не е шега работа. Жената може да е фригидна, мъжът - да не може да го вдигне...
    А може и да има други причини все пак не мислиш ли?Не съм забелязала проблеми с ерекцията при гаджето или аз да съм фригидна,ама си почакахме и 1 от основните фактори беше притеснение и срам.Той се е срамувал да ме целува и да ме прегръща едновременно,за да не усетя ерекцията му и да се стресна.А аз пък бях наясно,че няма много опит във връзките и се притеснява от момичетата.Знаеш ли,че го видях гол за първи път някъде 11 месеца след като тръгнахме,но не правихме секс,а просто свиквахме с голотата си.за това причините да изчакаш не се коренят винаги в момичето.Ако зависеше от мен още като го видях щях да си легна с него.но щях да го стресна!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339
    ! e da .... neka ima poveche jeni kato teb na sveta .... ama neznam
    Pochvam suvsem da se obnadejdavam of glupavo mi e ....
    Brom li da piq kvo da praa da si namerq druga samo zaradi sex-a li
    ..... da si porucham kurva li kakvo .... Tva e glupavo ..... Smisal neznam
    Shee eee me chakash dokato sam gotova mi ako ne stanesh gotova ???? moje bi ne sam az choveka :!

  24. #24
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Е ти не беше ли малък?Кажи ми на колко си и на колко е приятелката ти и тогава ще ти дам по-миродавно мнение!

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    dosta stranna vruzka krem4eto
    sramuval se e ... "svikvali" ste s golotata si
    bre


    Yupeeee !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си