.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    ralkata
    Guest

    sramno li e da si devstvena?

    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena

  2. #2

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Хасково
    Мнения
    29

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena
    Не, не е срамно!
    Човек почва да прави секс, тогава когато се почуства готов за това. Защото на 16, ако не си готова ?! И нещо се обърка. Ужас, представиси да пипнеш някоя гадна болест, за която стада дума тук: www.hiv.bg

  3. #3
    ne trqbva da te e sram,a da si gorda,4e si 4akala dosega,a ne si po4nala na 11-12 kakto pove4eto pikli.mom4eto,s koeto 6te go napravi6 6te bune mnogo 6tastliv,4e si se pazila za nego i ne si nqkakva kurva,a svestno momi4e.i izob6to ne trqbva da te e sram,trqbva tiq deto ne sa devstveni da se sramuvat.

  4. #4
    ralkata
    Guest

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Цитирай Първоначално написано от Хасковлията
    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena
    Не, не е срамно!
    Човек почва да прави секс, тогава когато се почуства готов за това. Защото на 16, ако не си готова ?! И нещо се обърка. Ужас, представиси да пипнеш някоя гадна болест, за която стада дума тук: www.hiv.bg
    da taka e no vse pak pove4eto mom4eta iskat tova ot edna vruzka

  5. #5
    Не е срамно, че не си девствена и не си като останалите момичета. Какво като до сега не си спала с момче? Евала на такива момичета като теб, които изчакват подходящия човек. Малко са тези, които не са започнали да го правят, за да се докажат.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  6. #6
    razbira se che ne e sramno da si devstvena na 16 god.ne si chak tolkova golqma che da se sramuvash.nqkoi hora chakat da stanat na 18 i chak togava pravqt sex.napravi go kogato si gotova a ne za da se dokazvash pred drugite i da se pravish na gotina.ti shte si qka i bez da pravish sex.kakto ti si pochuvstvash!!!

  7. #7
    ralkata
    Guest
    emi da no me e strah 4e mom4etata 6te me mislqt za zduhana ato ne im puskam

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Напротив няма нищо срамно в това! Дори правиш много хубаво ще спиш с някой, когато се почувстваш готова и, когато намериш подходящия Много добре трябва да подбереш първия си! Аз съм на 18години и сега ще бъда 12ти клас половината ми клас все още не води полов живот и не съм чула някой да се притеснява от това Хубавото е, че има "чувство за съхранение"
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    emi da no me e strah 4e mom4etata 6te me mislqt za zduhana ato ne im puskam
    ako nqkoi ti se smee za tova i te misli sa sduhana,prosto ne e 4oveka za teb.a i ti da ne iska6 da pusne6 na vsi4ki?napravi go s 4ovek,na koito ima6 doverie i go obi4a6.a za6to trqbva da ti puka za mnenieto na hora,na koito ne im puka za teb.tova si e tvoq jivot i ne trqbva da gleda6 drugite i da gi sledva6.budi razli4na,budi sebe si.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    V Kra4mata .
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от Вещия
    Да, срамно, Трябва да се ебеш час по-скоро.
    aman ot kreteni


    po temata


    kogato se 4ustva6 gotova togava go napravi kvo zna4enie ima da li 6te si na 16 ili 18 ??
    Karai Da E Veselo Boli Te Fara Za Drugite Ne6ta !

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339
    NE NE NE NE NE E !!!!!!!!!!!!!... ne e sramno na 16 ... no na 26 veche e ...
    Povecheto teens pravqt sex imenno shtoto im se smeqt priqtelite i priqtelkite i gi lujat i t.n.
    imalo e vyprosi ot sorta ... kato rpravq sex raste li mi pishkata ...
    Kato pravq sex she mi porasnat li gurdite

    Ot kakvo da te e sram che ne si kato ostanalite kurveta na 12-13 kade sa pochnali polov jivot li
    Spox bih kazal che e edna gotina vuzrast da zapochnesh ... no vse pak ako ne se chystvash gotova i dostatuchno golqma nqma smisal da go pravish nemislish li !?

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от NicknameANdPasswORd
    NE NE NE NE NE E !!!!!!!!!!!!!... ne e sramno na 16 ... no na 26 veche e ...
    Povecheto teens pravqt sex imenno shtoto im se smeqt priqtelite i priqtelkite i gi lujat i t.n.
    imalo e vyprosi ot sorta ... kato rpravq sex raste li mi pishkata ...
    Kato pravq sex she mi porasnat li gurdite

    Ot kakvo da te e sram che ne si kato ostanalite kurveta na 12-13 kade sa pochnali polov jivot li
    Spox bih kazal che e edna gotina vuzrast da zapochnesh ... no vse pak ako ne se chystvash gotova i dostatuchno golqma nqma smisal da go pravish nemislish li !?
    dam taka e dosta pravilno 10x

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    He


    Yupeeee !

  14. #14

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Според мен не е срамно
    Козина,сланина,мед?Познай от три пъти!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355
    Изобщо не е срамно. По-скоро е готино да се различаваш от общото стадо разпечатени девойки. Само на тоя дето ше му пуснеш един ден, дано да си заслужава


  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    1 955

    Re: sramno li e da si devstvena?

    Цитирай Първоначално написано от ralkata
    zdraveite az sum rali na 16 god i o6te sum devstvena za koeto me e sram za6toto spored men na tazi vuzrast vsqka ve4e e pravila sex molqvi pomognete mi da razbera naistina li e sramno da si devstvena
    Не е срамно ти не си всяка!!!Дори евала че още си девствена!Нали неискаш да си от онези,които започват на 12?!

  17. #17
    Ми зависи...
    Ако си супер красавицата на класа и не си спала с никой - това вече е похвално!
    А пък ако си грозницата на класа, значи тайно искаш да го правиш пък не можеш.
    Е, от кой тип си?
    НЕ НА МАТУРИТЕ!
    http://ne-maturi.hit.bg/

  18. #18
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не е вярно,че всяко момиче го е правило.Познавам много такива.Няма защо да те е срам.В днешно време това да го правиш по-рано е често срещано явление.Но като срещнеш момче,което ще те обича и ще бъдеш щастлива и той е щастлив,че си го чакала не се замисляй да го направиш.

  19. #19
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    не е срамно-аз го направих на 20!И мисля,че съм с приятна външност.Даже приятелите на гаджето вми си мислеха,че ме е минал цял стадион и че ще го зарежа набързо.Та всеки го прави,когато реши и с когото реши.какво като си девствена и аз съм била последната девственица на класа.Ама на мен не ми пукаше-нали си имам собствено мнение по въпроса.не съм казала,че гаджето ми е супер и принцът от приказките,но той беше просто Човекът и го усетих още в първия миг.И ти ще го усетиш.Гордей се със себе си-ти си по-различна от останалите,а различните са тези,които се забелязват!

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    хич не е срамно.. даже е яко


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  21. #21
    Upsurdno e da te e sram ot tova 4e si devstvena......
    Istinskoto 6tastie se postiga s mnogo muka, taka, 4e neka se radvam 4e me boli!!!

    Ne sum 100 dolarova banknota da se haresam na vsi4ki!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Next To You... BOO o_O
    Мнения
    478
    Ще се съглася с мненията до тук и ще обобщя: Девственоста не е срам, а гордост

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    e chak gordost


    Yupeeee !

  24. #24
    Катя
    Guest
    Не,не е.Аз също бях доскоро и съм над 16 и поовина.И не съм го направила,за да се докажа пред някой,а защото сметнах,че след връзка,което продължава повече от година,съм готова да го направя.

  25. #25
    Не трябва да те е срам! Човек започва да прави секс, тогава, когато се почувства готов, когато е с човека, с който желае да бъде, а не с някой просто за да има какво да прави(т.е. секс).. Поне аз така мисля. Когато срещнеш момчето, което ще те предразположи и да стигнете вече до по-интимни отношения, тогава предполагам, ще усетиш сама, че вече си готова иии ще действаш :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си