.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    little_demon
    Guest

    Знам,че сама съм си виновна ....

    Ето го и моя невероятно голям проблем хахах, шегата на страна, сега сериозно, че проблема си е проблем, проблем си е. И така, ето какво: на морето се запознах с едно момче, да го наречем К., в началото хич не ми харесваше и после не знам защо, реших че е точно мой тип и започнах да се опитвам да го сваля (а всъщност изобщо не беше мой тип), не зная защо го направих, може би заради факта, че бяхме на морето, а аз, която по принцип мразя дребните свалки, този път ми се прииска да направя нещо, което не е в мой стил може би. По едно време си внуших, че и той ме харесва и имаме бъдеще заедно. Но в крайна сметка абсолютно нищо не стана, а на мен ми се наложи да разбера по най-гадния начин, че "не ставам" - посредством един приятел, който ми копира разговора им с К. по скайпа и се оказа, че според въпросния господин (на мойта възраст е) съм грозна, не ставам и съм "няква такава зубарка" ... whatever...каквото било-било, отне ми една седмица да преоделея обидата. Един ден, в последствие, попаднах на един сайт за запознанства (преди месец), казах си защо пък не, дай да ги видим тия идиоти и така ллл както разглеждах всички господа на възраст 16-17 от София попаднах на едно момче, което страшно много харесах, най-вече заради това че имаше същият възглед над живота като мен и се занимаваше със същите неща. След една седмица или няколко дена, не помня точно, ме намери по скайпа и карахме на скайп-познати до ... този понеделник, когато най-накрая склоних да се видим. За първи път отивах на среща, уредена по интернет и затова взех една приятелка (по-опитна от мен с момчетата). Както и да е, той беше там и ме чакаше и всичко си беше окей, в смисъл такъв, че на мен ми допадна, а както се оказа в последствие, след като го питах и той ме харесва. Дотук добре, и сега идва момента, заради който пускам тая тема, в началото на запознанството ни, ми каза че няма гадже. Малко по-късно ми каза, че има един вид, но тя била адски адски далече от него и тва не било връзка понеже си лафели само по телефона, а когато се видяхме се оказа, че това много много далече дори не е в чужбина ... а в България. Заради този факт си бях с едно наум през цялото време, все се надявах, че може и да излезе нещо между нас, но ето че днес тя се върнала в София, за да го види и той ми заяви:no se opasqvam 4e nemoje da se polu4i ni6to m/y nas 6oto predi nqkolko dena gajeto mi dodie da me vidi i taka i mislq da ne i kra6kam (това си го копирах от скайпа). Ето в такъв смисъл казвам, че сама съм си виновна, защото .... как можах да си помисля, че мога да тръгна с момче, което си има приятелка и то
    obi4a6 li q mn?
    [1:32:03 PM] Iliq says: adski
    Сега разбирате ли, едно че ми е гадно, че на него можех да му направя проблем, второ ми е гадно, че за пореден път ми се навира в очите това, че просто "не ставам" ..... и ви уверявам, че чувството да ти кажат "Ти си прекрасен човек и като личност, и като външност, но просто .... няма да се получи." наистина е ужасно.
    Пускам тази тема с надеждата да намеря някой който ще ме успокои, че не съм единствена и такъв който ще ми каже КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТ МОМЧЕТАТА.

  2. #2
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не си обяснявам защо те е излъгал,но в чата се случват такива неща.Явно си е променил мнението и е решил да остане с приятелката си,а не с теб.Искам да ти кажа,че това че 2 момчета са постъпили лошо с теб не означава,че не си желана,харесвана и т.н.Просто сега така се е получило.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Ей мацко, изпадала съм в същото положение няколко пъти. Знам, че е много кофти като се надяваш за нещо, за което си почти сигурен,че няма да стане ама въпреки тва искаш да видиш дали "все пак нещо ще се получи". Споко, не си първата, не си и последната с такъв проблем, а и след време ще гледаш на тия въпросните господа съвсем безразлично и равнодушно. Една приятелка постоянно повтаря "Момчетата са гъз! Никога не можеш да разеберш какво точно искат", та май и за твоя случай се отнася тва (естествено, не казвам, че всички момчета са такива...преобладаващата част"). Хубаво е, че не си се спекла заради тия кретени, живей си живота и си се радвай, че те не знаят какво са изгубили

  4. #4
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    за първото момче не съжалявай - просто ти се е приискало да опиташ нещо ново, да направиш нещо не в твой стил! от опит глава не боли! преглътнала си обидата и това е!

    за второто момче какво да ти кажа?! сама си била наясно, че има приятелка и дори действително да е била далече, ти е трябвало още тогава да си избиеш от главата мисълта за вас като двойка. дето има една приказка - щом има двама, третия е излишен!

    колкото за момчетата като цяло... имаш много време пред себе си и реален шанс да срещнеш този, който ще те направи щастлива. дори след много грешки, винаги идва момента в който това, което правиш излиза правилно!

  5. #5
    little_demon
    Guest
    Хубаво е да разбереш, че не си единствена и, че има кой да ти влезе в положението.
    На първия определено много съм му набрала, в смисъл такъв на мен ми е черен в очите защотомалко или много ме подведе.
    Но виж за втория, просто сама съм си виновна ... и това ме побърква То си има и поговорка, "Да би мирно седяло, не би чудо видяло" Така си е. И все пак, омръзна ми да съм сама и вечно всичко да се проваля, наистина е много гадно просто да си знаеш, че дадено нещо няма да ти се случи и въпреки това да се опитваш, ей така за да видиш въпросното "може пък и да стане" и накрая ..... пак да си тъпака в цялата ситуация.
    Имам и друг въпрос, той все пак ме харесва (този с гаджето) малко или много, поне мисля че е така, нз що ама му вярвам, каза че иска да сме си приятели въпреки това, а пък и аз не искам да изглеждам като някоя тъпа флиртажийка каквато не съм, дали ако стане нещо между тях и се разделят, а ние пред това време сме били приятели .... възможно ли е да се пробвам пак?

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Не знам, според мен не бива да се занимаваш с него ако отношенията им се разделят. Представи си, че си на мястото на сегашното му приятелка, а той се занимава с друго момиче Недей да си троиеш нервите с него, щом веднъж го е направил, може и втори, и трети път да го направи. Ти си решаваш дали ескаш да сте приятели обаче по мое мнение не бива да рискуваш и да прекрачваш границата на приятелството, понеже ще вземеш да се влюбиш сериозно в него и после ще страдаш.

  7. #7
    little_demon
    Guest
    Права си. Нали и аз тва казвам, гадно ми е, че можеха да се разделят заради мене + това дано да не скъсват, жалко само, че и този път не ми провървя. И така, той е забавен и е добър слушател, мидля да си останем само с приятелството

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София
    Мнения
    781
    Да, тва е най-доброто решение Малко оффтопик ама ако искаш дай skype там ше ти обясня, нали ти казах, че и аз имах същия проблем (тоест, както с момче като тоя първия, така и с такъв като втория) ако искаш де

  9. #9
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Ще ме извиняваш, ама аз пак ще ти кажа "Ти си си виновна". Става дума за момчето с приятелката. За да са заедно, дори когато са в различни градове, значи има нещо към нея. За да търпи разстоянието, редките срещи с нея, значи се радва на всяка среща с нея, значи не му е безразлична. Има достатъчно свободни момчета, насочи поглед към тях. Имай малко повече вяра в себе си, не си случила до сега на момче, но и за това има време, няма какво да се отчайваш Гледай напред и бъди уверена в себе си и съм сигурна, че ще си намериш свястно момче, всеки е минал по тоя път и не винаги ни провървява с човека, който харесваме, но не е единствен, нали
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #10
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476

    Re: Знам,че сама съм си виновна ....

    Цитирай Първоначално написано от little_demon
    Ето го и моя невероятно голям проблем хахах, шегата на страна, сега сериозно, че проблема си е проблем, проблем си е. И така, ето какво: на морето се запознах с едно момче, да го наречем К., в началото хич не ми харесваше и после не знам защо, реших че е точно мой тип и започнах да се опитвам да го сваля (а всъщност изобщо не беше мой тип), не зная защо го направих, може би заради факта, че бяхме на морето, а аз, която по принцип мразя дребните свалки, този път ми се прииска да направя нещо, което не е в мой стил може би. По едно време си внуших, че и той ме харесва и имаме бъдеще заедно. Но в крайна сметка абсолютно нищо не стана, а на мен ми се наложи да разбера по най-гадния начин, че "не ставам" - посредством един приятел, който ми копира разговора им с К. по скайпа и се оказа, че според въпросния господин (на мойта възраст е) съм грозна, не ставам и съм "няква такава зубарка" ... whatever...каквото било-било, отне ми една седмица да преоделея обидата. Един ден, в последствие, попаднах на един сайт за запознанства (преди месец), казах си защо пък не, дай да ги видим тия идиоти и така ллл както разглеждах всички господа на възраст 16-17 от София попаднах на едно момче, което страшно много харесах, най-вече заради това че имаше същият възглед над живота като мен и се занимаваше със същите неща. След една седмица или няколко дена, не помня точно, ме намери по скайпа и карахме на скайп-познати до ... този понеделник, когато най-накрая склоних да се видим. За първи път отивах на среща, уредена по интернет и затова взех една приятелка (по-опитна от мен с момчетата). Както и да е, той беше там и ме чакаше и всичко си беше окей, в смисъл такъв, че на мен ми допадна, а както се оказа в последствие, след като го питах и той ме харесва. Дотук добре, и сега идва момента, заради който пускам тая тема, в началото на запознанството ни, ми каза че няма гадже. Малко по-късно ми каза, че има един вид, но тя била адски адски далече от него и тва не било връзка понеже си лафели само по телефона, а когато се видяхме се оказа, че това много много далече дори не е в чужбина ... а в България. Заради този факт си бях с едно наум през цялото време, все се надявах, че може и да излезе нещо между нас, но ето че днес тя се върнала в София, за да го види и той ми заяви:no se opasqvam 4e nemoje da se polu4i ni6to m/y nas 6oto predi nqkolko dena gajeto mi dodie da me vidi i taka i mislq da ne i kra6kam (това си го копирах от скайпа). Ето в такъв смисъл казвам, че сама съм си виновна, защото .... как можах да си помисля, че мога да тръгна с момче, което си има приятелка и то
    obi4a6 li q mn?
    [1:32:03 PM] Iliq says: adski
    Сега разбирате ли, едно че ми е гадно, че на него можех да му направя проблем, второ ми е гадно, че за пореден път ми се навира в очите това, че просто "не ставам" ..... и ви уверявам, че чувството да ти кажат "Ти си прекрасен човек и като личност, и като външност, но просто .... няма да се получи." наистина е ужасно.
    Пускам тази тема с надеждата да намеря някой който ще ме успокои, че не съм единствена и такъв който ще ми каже КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТ МОМЧЕТАТА.
    поне емаила да си беше оставила или да се беше регистрирала в форума защото ако желае някои няма как да се свърже пише с теб
    а по темата тои няма да си изостави гаджето заради теб и така си е и решил по добре си намери някои без гадже че поне да не ти е толкова кофти и да те е яд толкова много (((((
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

  11. #11

    Re: Знам,че сама съм си виновна ....

    Цитирай Първоначално написано от little_demon
    ..... и ви уверявам, че чувството да ти кажат "Ти си прекрасен човек и като личност, и като външност, но просто .... няма да се получи." наистина е ужасно.
    Пускам тази тема с надеждата да намеря някой който ще ме успокои, че не съм единствена и такъв който ще ми каже КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТ МОМЧЕТАТА.
    хех, на мен до сега само това са ми казвали, реша да си призная на някоя, че имам нещо към нея, и хоп както сме си излезли такива и се разхождаме и ми заявяват, че съм много печен и не знам си какво, ама да си останем само приятели. вие жените, не разбрахте ли, че не искам приятелки! приятели си имам. и то това не веднъж ми се случва, после разбира се най-очтиво им казвам, че нямам нужда от приятели, и се сбогуваме.

    ами да, ти сама си виновна за последното ти разочерование с "К", трябвало е да си имаш 1 на ум за неговата приятелка. все пак не трябва да изключваш възможността тя да се върне и той да те зареже. така с едното на ум поне нямаше да ти е кофти... или поне не чак толкова..

    P.S. никой не може да ти отговори на въпроса - какво искат мъжете, така както и никой не може да отговори на въпроса - какво искат жените. просто е безмислено да го задаваш..
    vengeance knows no mercy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си