.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 82

Тема: Ba6ta vi :)

  1. #1
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628

    Ba6ta vi :)

    Hora ,nai ve4e momi4etata ba6ta vi revnuva li vi ot drugite mom4eta-ot gadjeta,priqteli i t.n Moq da,vika mi ti si moita hubavelka,ne te davam na drug i ako me vidi s mom4e naprao otka4a i mi vika tozi ne e za teebe i t.n a pri vas kak e :P
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  2. #2
    i moia taka prai,vse mi vika che sum bila malka za gajeta(a ne sum) i vse kato mu kaja che ste izlizam s niakoi priatel i ne moga da ida niakude s nego i toi me se obijda

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Вие се благодарете че имате само един баща! Аз като съм в Германия пaстрока ми ме ревнyва а в България баща ми! Абе ужас! И странното е че мене повече ме пазят от сестра ми а уж съм по-отговорна!

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Vratsa
    Мнения
    15
    moqt tati puk e super pechen i vaobshte ne revnuva....e osven ako vijda 4e mom4eto e neseriozno..togava stava strashno:P
    Готино е да си важен,но по-важното е да си готин!!!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Абе благодарете се че имате бащи...
    Животът е прекрасен

  6. #6
    Az sym mn blagodarna, che imam bashta chestno kazano. I to tochno takyv, kakuvto e moq, makar che e strashno revniv! Ama po-skoro izbiva mu revnostta na cheren humor :> Na vsqko momche izmislq kusuri, a nameri li snimka, to sled 3 minuti momcheto veche ima mustachki, ochilca, bradichka ... Ama da mi zabrani da izlqza s momche ili neshto takova, tva nikoga nqma da go napravi
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    оооо цитирам"ти...!като станеш на 16 ше видиш! само ще ти рова из джиесема...Добре че сега си малка за гаджета...(само на 14 съм...ахаххаха)...бе простотии пълни....той си мисли че съм едно малко невинно момиченце дет сигурно до ся не се е целувало само е тей {} освен с него..ахахаххахахаххахаха

  8. #8
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Xex sladuranki.....az ni6to 4e sam mom4e da se izkaja ..... az nqmam ba6ta i ne znam kakvo e koito e po lubopiten po4inal e..... taka 4e ne moga da vi razbrea ma sigurno e qko Kakto kazaha po gore radvaite se 34e imate ba6ti

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Да бе и моя понякога ме ревнува като почне "Гаджето ти да не е някои чики**ия" не тря да е дебел не тря да е такъф онакъф ! блях като исках да ходя на един купон на една вила ме пусна до супер рано, а попринцип няма проблем за часа обаче тогава предтекста беше "да не правите ор*ии ! " :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  10. #10
    Mi ne...toi si me haresva, vinagi e na moq strana, po4ti nikoga ne mi otkazva da me glezi kato mi dava pari da si kupq ne6to qko Ne me revnuva, to ako be6e taka nqma6e da se trae
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Моят баща пък все ми опява че прекарвам повече време с приятеля ми отколкото с него...и все за това се караме вкъщи.Все вика ти вече порасна ще ме оставиш....а пък аз винаги ще го обичам повече от всички момчета на света. А пък на сестра ми като й клипва някое момче и все я разпитва:"Кой е тоя?","Защо ти звъни","Той друга работа освен да ти звъни няма ли?" и такивка малко смешни работи, ама какво да прави човека...не може да се примири че растем и скоро ще ставаме самостоятелни.Просто много ни обича!Почти всички бащи са така!Обаче както каза Dobrina...Бъдете благодарни че ги имате...И много ги обичайте защото те от това се нуждаят!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    moq ba6ta ne me revnuva ot nikoi

  13. #13

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    samo ponqkoga no ina4e si e revniv za nego o6te sam na 7! :P :P :P

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    moqt ba6ta ne me revnuva(pone taka si mislia)
    4estno da si kaja naistina triabva da se radvame,4e imame ba6ti,za6toto i az sakoro za malko da ostana bez takav
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  15. #15
    i moia me revnuva no sega sam daleche ot nego i oshte poveche ohh triabva da se radvame che imame bashti da sa ni jivi i zdravi tva e nai vajnoto

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от C-I-A-R-A
    i moia me revnuva no sega sam daleche ot nego i oshte poveche ohh triabva da se radvame che imame bashti da sa ni jivi i zdravi tva e nai vajnoto
    napalno si prava
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  17. #17
    Vtoriq mi ba6ta kazva 4e 6e go prebii dori kogato spomenavam prosto ime na nqkoe si mom4e,no samo se ebava A istinskiq mi ba6ta mnogo se kefi kato mu spomena za nqkoe gaje i samo me razpitva kude me obarval,kak se celuval,dali sme praili sex i t.n.

  18. #18
    pri men,taka govori maika mi,a ne ba6ta mi

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Не не мисля аз често съм с компанията си и ме изпращат но баща ми не ме ревнува все пак съм голяма и имам право да съм с момчета ако тръгне да ме ревнува и незнам все ще си бъда неговото момиче и той го знае! :P

  20. #20
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    moq ba6ta ne me refnuva. poledno me pita6e za6to nqmam gadje i 4e trqbava da imam


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  21. #21
    desperate girl
    Guest
    Amm..s ba6ta mi izob6to ne govorq na takiva temi..vyob6te az rqdko govorq s nego..nqmam jelanie..ne go razbiram..toi jivee v drug svqt..abe polojenieto e ot4aiva6to..nikoga ne me razbira..pisna mi ot nego

  22. #22
    angelski_o4i
    Guest
    e moq 100%me revnuva,no pone ne go pokazva tolkova qbno!predi ne se interesuva6e mn ot moite''sarde4ni prejivqvaniq''ili po to4no qvno ne mu be6e udobno da pita i za tva nau4ava6e ot maika mi,no ot okolo 2 godini mn se interesuva!i kato se varna ot sre6ta pita:''i sa kvo?celuvahte li se?haide de kaji?''i taka na tatak!no ba6tite sa neobhodimoto zlo taka4e po dobre 4e gi ima!

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Някъде из вселената!
    Мнения
    189
    Moq bashta e mn qk!S nego moga da si govorq za zbsolutno vsi4ko i nikoga ne me e revnuval.Daje se e zapoznaval s 2-3 ot gadjetata mi!Prosto mn si go obi4kam
    Тя го обичаше,той нея не...
    Тя го ревнуваше,той нея не...
    Тя го забрави,той нея не!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    moq ba6ta i toi ne go kazva no si li4i naprimer ti si malaka obarni sega vnimanie na y4ili6teto ima vr mn 6te gi varti6 sega ne ..ili pak kakvi gadjeta nqma gadjeta ..sa6tata rabota s tel koi ti zvani za6to kakvo iska...ei takiva ...maika znae vs mi taini i s neq mislim 4e toi mn me revnyva ot pr mi 6tot ne iska da se vijdame a toi e syper mili i dobar kam men a i ne go poznavam ot malko a celi 9 mes..maika vze da go priema za sega razbra 4e go obi4am no toi ne iska i da 4yva ...

  25. #25
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Моя пък дори и да ме е ревнувал някога, никога не го е показвал и се прави на пълна нее*авка...Винаги той е бил "добрто ченге" и ни е пускал със сестра ми наляво-надясно да скиторим...
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си