.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    sgadgasg
    Guest

    Moderated: Пи Постинор и след 4 часа и дойде. Нормално ли е?

    slu4aq e takav! priqtelkata mi pi postinor predi okolo 4 4asa, i predimyni4ko i doide,oba4e o6te ne e pila vtoroto hap4e. vaprosa mi e takav, da pie li 2roto hap4e i tova normalno li e (idva i okolo 4-5 dena po rano) znam 4e kat sa pie tova hap4e sa promenq leko cikala i, no vse pak pitam?

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!
    Благодаря!

  2. #2
    Guest
    2-te hapcheta se piqt ednowremenno! Zashto ne chetete listowki!

  3. #3
    Да,двете хапчета се пият заедно за по ефективна работа,кървенето може да е причинено от Постинора(Мисля,че не е бременна,но за по сигурно проверете със един тест след 7 дена минали от сношението)
    Колкото по рано,толкова по добре!

  4. #4
    asdgasgd
    Guest
    mnoo dobre go pro4etah i pi6e6e parwo da pie enoto posle vtoroto sled 12 4asa

    Как да използвам Постинор дуо правилно?
    За да бъде ефективно, вземете първото хапче Постинор дуо не по-късно от 72 часа СЛЕД сексуалния контакт, а второто - до 12 часа след първото. Но колкото по-рано след акта приложите схемата, по-добре.

    tova pi6e v saita ladypill.com

  5. #5
    Death`Whore
    Guest
    Da ne bi da e bil zakupen predi 1-2 godini? A sajtyt moje da ne e obnowqwan.

  6. #6
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от Death`Whore
    Da ne bi da e bil zakupen predi 1-2 godini? A sajtyt moje da ne e obnowqwan.
    Божеее,той гледал в сайта, не в листовката Абе, човек, чети в упътването, сайта наистина може да не е обвновен
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863

    .

    Стига сте шашкали човека!Нали видя- не е бременна.Другото хапче да си седи.Когато питат нещо бъдете полезни, не стресиращи

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    1во Защо да не е нормално?!
    2ро ДВЕТЕ ХАПЧЕТА СЕ ПИЯТ ЗАЕДНО!!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от {P}MoHuKa{P}
    1во Защо да не е нормално?!
    2ро ДВЕТЕ ХАПЧЕТА СЕ ПИЯТ ЗАЕДНО!!!
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  10. #10
    Тя не ви пита как се пият, а дали е нормално да й дойде по рано след като го изпие. Четете през редовете.

    Нормално е. Ако беше прочела и листовката щеше да си наясно.
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Цитирай Първоначално написано от Devilkin
    Тя не ви пита как се пият, а дали е нормално да й дойде по рано след като го изпие. Четете през редовете.

    Нормално е. Ако беше прочела и листовката щеше да си наясно.
    Чувствам се длъжна да й кажа,че се пият ЕДНОВРЕМЕННО!Нека бъде запозната следващият път(дано не й се налага)и все пак тези листовки в лекарствата не ги слагат за украска!

  12. #12
    asdgasg
    Guest
    eeyyyyyy az sym mom4e ,gowora za priqtelkata si! ko ma iznerwqte tuka mnoo hubo 4etah postinor duo opatwaneto!!!!!! ko da vi printiram listovkata li ?!? sq 6i ma iskarate 4e ne 4eta kat horata li....??????????????aaaaaaa samo ma stresirate tuka puuuu aaaaa

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    mnogo qsno 4e e normalni kruvote4enieto.to tova e rabotata na postinota,da predizvika kruvote4enie,za da se iz4isti6 i da ne zabremenee6.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Може да са му продали от старите..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си