.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: skasan prezervativ

  1. #1
    sfdaasfas
    Guest

    skasan prezervativ

    offf dnes go pravihme s moqta priqtelka i dokato go pravim i po edno vreme go vadq i gledam skasan(nqkade 2 minuti be6e v neq). ne bqh svar6il o6te (apak i ima6e baq vreme dokat svar6a) i kvo da napraq....znam che foruma e navodnen ot podobni temi,oba4e kajete... ili pone nqkvi hap4eta za spe6na kontracepciq 6tot nemoga taka... molq vi mnogo,ako na nqkoi mu sa e slu4valo ne6to podobno....znae kak e... (na 17 sym)

  2. #2
    Хапчето е "Постинор" и трябва да се пие възможно най-скоро след "случката

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    DORI I DA NE SI SVAR6IL,PAK IMA OPASTNOST,MAKAR I MALKA,MI PRIQTELKATA TI TRQBVA DA PIE POSTINOR,TOVA E SPE6NO HAP4E,KOETO SE VZIMA SLED TAKUV GAV,TRQBVA DA SE PIE DO 72 4ASA SLED EVENTUALNIQ GAV.TO PREDIZVIKVA CIKULA,ZA DA SE IZ4ISTI POPADNALATA SPERMA.TAKA 4E DEISTVAITE,KOLKOTO PO BURZO SE PIE POSTINORA,TOLKOVA PO DOBRE.

  4. #4
    Няма смисъл от Постинор!
    Всяка втора тема - да вземе Постинор, да вземе Постинор...как ли пък не. От вас ако зависеше другите щяха всеки ден да си ги пият тея хапченца. Ама какво ви пука, бе...нали не сте вие?!

  5. #5
    Death`Whore
    Guest
    Naistina nqma smisyl ot Postinor, zashtoto s prezerwatiwite nishto ne e qsno - ako se skysa, ne se usetish i swyrshish w neq sled nqkolko dni, kakwo da prawi?

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Абе вие к`во предписвате Постинор,като бонбонки!В случая няма нужда да пие!Постинор сепие само в спешни случаи,ако си мислите че не вреди в грешка сте и точно за такива лапетийки хич не е полезно да го пият,само защото нямат дори малко пипе в главата!

  7. #7
    Death`Whore
    Guest
    Q ne psuwaj! Ti ako postoqnno typchesh priqtelkata si s Postinor...gorkata!

  8. #8
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Има много малка вероятност да забременее,щом не си свършил вътре,а и е стояло само 2 минути.Ако е в овулация,може и да се притесните малко,но иначе няма повод да пие Постинор.Я я накарай да изчисли дали е била в овулация.Смята се,че тва е пероод от 4 дни,14 дена след като й дойде...Примерно ако й е дошло на 1 септември,на 15 някъде е в овулация,до 19-ти,+- 1 ден...
    Макар,че не ми се вярва да е станало нещо,чувала съм,че даже да се скъса презерватива,по него имало някаква течност,която влияела зле на сперматозоидите и ги прави по-малко годни да оплодят яйцеклетката...Така,че още по-малка е вероятноастта да е станало нещо.Постинор съдържа много хормони,внимавайте когато го употребявате.Разрови се из нета и обмисли какво ще правите,но не е препоръчително Постинор за се взема често...
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    863

    Към питащия

    Какъв ти е проблема? Макар и рядко презерватив може да се скъса, но в случая ти си видял навреме, нали?

  10. #10
    sfdaasfas
    Guest

    Re: Към питащия

    Цитирай Първоначално написано от m.j.a.
    Какъв ти е проблема? Макар и рядко презерватив може да се скъса, но в случая ти си видял навреме, нали?
    dae uj navreme....abe si4ko e OK ve4e mai mersi na sichki, a na tes det sa praqt na mnoo umni mogat da si go .... otzade (da ne psuam 4e PAK 6te mi iztriqt posta)

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    puk naistina ,nai dobre da si iz4isli ovulaciqta,tq e sredno na 14-tiq den ot idvaneto na cikula.i ne e vqrno 4e produljava 4 dena.dokazano e ,4e samo 2-3 4asa ot denq na ovulaciqta e nai golqma veroqtnostta za bremennost.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си