.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Hybrid View

  1. #1
    Помощ
    Guest

    Как да повърна??

    Моля ви се кажете ми как да си набутам ръката в гърлото за да повърна спешно ми е

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ..еми лесно..буташ си единия пръст в гърлото и после повръщаш..егати..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  3. #3
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Ако ще правиш това което аз правих преди,само искам да ти кажа,че

    ОТ БУЛЕМИЯ СЕ УМИРА!

    Може да получиш сърдечен удар,още докато повръщаш,защото натоварваш сърцето си с напъните.
    Затова,следващият път като решиш да се натъпчиш се замисли дали искаш някой л=бим човек да те намери затънала в кръв и повърнато.
    Надявам се,не затова искаш да повърнеш,но аз държа да отбележа,съвсем приятелски.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  4. #4
    Мега фен Аватара на mechtaq_za_teb
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    ~in the eternal summer~
    Мнения
    3 188
    i za kakvo shte go pravish tova?!
    А бе отдавна, беше тъжна вечер.
    Поредната... Да знаех само аз,
    че в утрото не ще те видя вече,
    че ще бъдеш мъничка звезда...

  5. #5
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    защото ако не повърне ще стане 150 кила
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  6. #6
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    научи се да се контролираш с яденето. то ако беше толкова лесно с драйфане да се отслабва....
    алелуя.

  7. #7
    go_baby_go
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RAWRRR
    Ако ще правиш това което аз правих преди,само искам да ти кажа,че

    ОТ БУЛЕМИЯ СЕ УМИРА!

    Може да получиш сърдечен удар,още докато повръщаш,защото натоварваш сърцето си с напъните.
    Затова,следващият път като решиш да се натъпчиш се замисли дали искаш някой л=бим човек да те намери затънала в кръв и повърнато.
    Надявам се,не затова искаш да повърнеш,но аз държа да отбележа,съвсем приятелски.
    Много си права!А пък ако ти се мре земай лъжицата и си натъсни езика със нея и ще повърнеш,но бъди сигурна ,че повръщането няма да ти помогне да отслабнеш!

  8. #8
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Не,повръщането не помага за отслабване.Най-доброто което може да ти направи е да си запазиш сегашното тегло.Това става по простота причина,че когато преядеш на принципа "аз така или иначе ще го повърна,нека да си хапна каквото искааам и колкото искам",никога организма ти не е в състояние да изхвърли цялото количество храна..и то си остава там..и затова всички булемички са дебели.
    Plans are nothing; planning is everything.
    Dwight D. Eisenhower

  9. #9
    go_baby_go
    Guest
    "Булимия" също е дума от гръцки произход и означава "волски глад". Заболяването е описано през 1895г. от френския психиатър Пиер Бриг.
    При булимията момичето поглъща големи количества храна, а после се освобождава от погълнатото чрез принудително повръщане или приемане на слабителни. И булимията засяга момичета и млади жени.

    Опасни сигнали: Лакомо или неконтролирано хранене, самонаказване със стриктни диети, гладуване, енергични упражнения, повръщане или използване на разхлабителни или диуретици в усилие да отслабнат използвайки тоалетната често след ядене, в депресия от телесното тегло, колебание на настроенията извън контрол, подуване на лимфните жлези на шията и лицето, киселини в стомаха и подуване на нередовни периоди, стоматологични проблеми, запек, болки в гърлото, повръщане на кръв, слабост, хлътнали, кръвясали очи...

    Следствия: Дехидратация, разстройване на хранителния тракт, черния дроб и бъбреците, електролитен дисбаланс, който води до сърдечна недостатъчност, и се стига в някои случаи до сърдечен удар...

  10. #10
    Guest
    Е вие от къде решихте ,че иска да повръщва защото се е натъпкала

  11. #11
    Първо заболяването е Булимия. Второ защо всеки, който е решил да повръща трябва да е болен от него. Понякога на човек му е нужно да повърне - ял е нещо развалено, пил е алкохол и тн. Стига сте преигравали с булимията и анорекцията.
    А пък и в древен рим са го правили тоя номер с повръщането и то често, но с цел да ядат повече и повече и като нямат място вече повръщат и продължават.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Пепи Пекторалиса
    Първо заболяването е Булимия. Второ защо всеки, който е решил да повръща трябва да е болен от него. Понякога на човек му е нужно да повърне - ял е нещо развалено, пил е алкохол и тн. Стига сте преигравали с булимията и анорекцията.
    А пък и в древен рим са го правили тоя номер с повръщането и то често, но с цел да ядат повече и повече и като нямат място вече повръщат и продължават.
    Точно! И на мен ми се е случвало неведнъж да си бъркам в гърлото с тази цел, но не защото съм булимичка Толкова сте смешни...Ами ако момичето е препило и и е зле и се чуди как да повърне?И на мен ми се е случвало след злоупотреба с алкохол да си бъркам в гърлото...Всичко е възможно, а някои, правещи се на много вещи и знаещи веднага я набедихте за болна

  13. #13
    Супер фен Аватара на i'm so excited!
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    2 476
    ами тъй като момичето не е пояснило защо и е да предизвиква повръщане, а темата се намира в 'козметика и диети', е нормално да си помислим, че става въпрос за това.
    алелуя.

  14. #14
    лесно ви е на вас да давате акъл отстрани... "с драйфане не става", "контролирай се"... Нямате представа за какво става дума и колко мъчително, гадно, ужасно, непоносимо е всичко това... Никак не е лесно да си болен от булимия или анорексия и да се бориш всеки ден със себе си и с целия свят... Просто не пишете за неща, които не разбирате и не приемате...

  15. #15
    Центърът на апетита се намира в мозъка, в структура, наречена хипоталамус, и интересното е това, че центърът на удоволствието се намира непосредствено до него и често се "покрива" една обща територия. Опитай се да го контролираш...
    Ако искаш да отслабнеш има упражнения, раздвижване, нискокалорична храна, не повръщането е начинът. Доста глупаво схващане. Виждам, че вкарваш и нотки на самосъжаление, не трябва. Дай си шанс.

  16. #16
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Независимо каква е причината да искаш да повърнеш, по-добре недей ! Ако си яла нещо развалено или си препила, има други начини да успокоиш гаденето /ако ти се гади, де/. Пий някакъв чай или вода с ментова тинктура. За махмурлук си знаете повечето какво се прави ;д.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от vlady555
    лесно ви е на вас да давате акъл отстрани... "с драйфане не става", "контролирай се"... Нямате представа за какво става дума и колко мъчително, гадно, ужасно, непоносимо е всичко това... Никак не е лесно да си болен от булимия или анорексия и да се бориш всеки ден със себе си и с целия свят... Просто не пишете за неща, които не разбирате и не приемате...
    Темата е от 2006!
    Със усмивка весел е денят,
    със усмивка на небето слънце грее.
    Подари усмивката сега
    и за тебе сто усмивки ще изгреят.

  18. #18
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Aз.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си