.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    За очния грим и нащините, по които се гримирате

    Здравейте! Тук можете да споделите по какъв начин се гримирате.Можете да качвате снимки и да давате съвети. Какви козметични продукти използвате и от коя марка сте най- доволни (L'oreal,Avon....Nivea) ?

  2. #2
    anonymous708973
    Guest
    За основа ползвам матиращ крем на Балеа.
    Коректор 3 в 1 на Есенс.
    Фон-дьо-тен на Буржоа.
    Очна линия Есенс.
    Спирала - варира, в момента е Есенс, следващата ще е Буржоа.
    Пудра (не винаги).

    Сенки грам не мога да слагам. Купих си и четки, ама никаква ме няма.

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Пудра, коректор и фон дьо тен не ползвам. Спиралите ми са Мейбълин, очната линия е Essence eyeliner pen- прекалено доволна съм и няма да ги сменям скоро. Сенките ми са Флормар и Руби роуз. Перлите ми бяха Голдън роуз, но им изтече срока на годност и не съм си купувала нови.

    Хвърлила съм око на МАС, но ме боли сърцето все още и не знам как ще изхарча тия пари.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Мисля, че имам сериозни грешки в гримирането, защото от две години просто ползвам спирала и очна линия, и за официални поводи и за ежедневие Скучна съм нещо.
    Ползвам червено червило понякога, на неизвестна марка, фон дьо тен за зачервените места (внимавам да не стана на петна), спирала на 98758 години, въпреки, че знам, че трябва да се сменя на всеки 4 месеца иии черна очна линия "Голдън роуз" Скромна девойка.

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Два вида моливи за очи + спирала на Golden Rose.
    Спиралата принципно си я сменям почти всеки месец. А моливите ми са на Impala. .
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Супер фен Аватара на millmii
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 027
    Очен грим .. 1-во молив за очи на водната линия, нищо че очите ми като цяло са малки и ми ги смалява още повече, много ме кефи така (Ейвън, сигурно ми е от 1 година, но ми харесва защото се нанася сравнително лесно) И спирала (пак на Ейвън, тя сигурно ми е на 2 г. ) и сенки (ако слагам) си слагам от една палитра на Claire's (от миналото лято). Знам,че козметиката трябва да се сменя, но имам толкова много, че ме е яд да си купя нещо при положение, че си го имам.. Нещо много ми падат миглите (от около 6-8 месеца), но ме съмнява да е от спиралата и грима като цяло, защото дори да не използвам нищо, те пак си падат, а мен много ме е яд, защото имам уникални мигли и винаги хората ме питат дали съм с изкуствени, а аз слагам от спиралата само 1 слой, колкото да ми оцвети миглите, че връхчетата им са едни такива русички. Иначе ако сложа 2-3 пъти ме дразни, защото ми се допират в клепача. Отнесох се ..
    Не можеш да изтриеш човек от мислите си, когато сърцето ти не го пуска ..!!

  7. #7
    Ии аз съм скучна само с очна линия и със спирала съм откъм очите . Иначе фдт ии перли слагам , но предимно зимата
    I want to be strong but sometimes I`m not sure...

  8. #8
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Фон дьо тен - Revlon Color Stay
    Руж - бронзираща пудра на Max Factor
    Спирала - на Maybelline новата - червената
    иии от време на време слагам очна линия, ама само в края на окото - Golden Rose с мека четка.

  9. #9
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    ох,само аз ли не мога да се оправя с тази очна линия?
    МОМИЧЕ!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от cookie_master
    ох,само аз ли не мога да се оправя с тази очна линия?
    аз също особено с "чертичкта" която е извън окото не мога изобщо да я направя :д.

  11. #11
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от cookie_master
    ох,само аз ли не мога да се оправя с тази очна линия?
    Не си единствената. Няма да е зле как е най - добре да го нанасяме.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  12. #12
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Защо бе, момичета, просто трябва да се опитате да направите права линийка в основата на миглите. Аз лично гледам да няма много туш по четчицата докато слагам, после ако се наложи - повтарям. А е и по-лесно ако има къде да си подпрете ръката.

  13. #13
    Спирала,очна линия и гланц ми е ежедневния ...
    Козметика която имам :
    Спирала - Maybaline one by one
    ФДТ - Afinitone
    пудра - essence
    очна линия - essence
    молив - impala

    Попринцип фон дьо тен слагам изключително рядко - един вид само си стои,някой път за дискотека ...
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  14. #14
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Ако е по-обикновено .. слагам само спирала и молив... някой път и очна линия... някой път нищо ;д

    Иначе, ако ще излизам вечер и ще се глася...:
    Основа - един крем.
    Коректор, но някой път не слагам даже
    ФДТ
    Пудра, колко за матиращ ефект
    Бронзираща пудра
    Сенки, обикновено опушени...
    Очна линия
    Спирала и някой път молив
    Гланц


    Обаче толкова много грим, слагам рядко и само вечер .... даже напоследък сенки не слагам много, защото съм си забравила четките в къщата... и ми се налага да слагам с апликаторите от сенките или с пръсти и не става кой знае колко добре ;д

  15. #15
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Защо бе, момичета, просто трябва да се опитате да направите права линийка в основата на миглите. Аз лично гледам да няма много туш по четчицата докато слагам, после ако се наложи - повтарям. А е и по-лесно ако има къде да си подпрете ръката.
    Аз пък не си правя чертичка, защото така очите ми изглеждат увиснали в краищата. Научих се да си правя удебелено триъгълниче, като върхът е изнесен настрани и нагоре. Когато успея да го докарам на 100%, всички ми казват, че имам азиатско излъчване

  16. #16
    Супер фен Аватара на cookie_master
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 386
    Мен винаги ми става гадна.Не мога да я направя еднаква,става много тънка или много дебела
    МОМИЧЕ!

  17. #17
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    спирала - one by one, maybelline пак само че лилавата и на Импала имам 2 ....
    фдт. - аffinitone и кислородния на Oriflame
    пудра на Импала и на Golden rose ( от мн време, защото не ползвам изобщо пудри..)
    гланцове имам много на Бруклин са ми повечето и Golden rose
    балсам за устни - нивеа и на Golden rose и едно от Ейвън
    пак на Бруклин черен молив...
    сенки имам едни от Oriflame и някакви, които са ми подарък...
    ежедневно не нося нищо.... по някакъв повод.. рожден ден или нещо такова си слагам фдт. и спирала ...молив не ползвам от повече от година и половина, но си седят .. сенките си ги купувам ей така ... когато нямам какво да правя да се гримирам и да изпробвам разни начини на гримиране, но никога не съм излизала навън със сенки...пудрите също не ги ползвам... гланц пак по по-специални случаи (само балсамче някакво на Нивеа примерно понякога мога да си сложа през деня, но те са безцветни) това е от мен

  18. #18
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    За основа слагам някакъв крем, но не матиращ, примерно на Ивостин един с 20SPF(не зна как се казва ) или слънцезащитен продукт.
    Коректор- АртДеко, но и други имам, просто този ползвам почти винаги, много рядко слагам друг.
    Фон-дьо-тен- имам доста фон-дьо-тени, но не ползвам, кожата ми е чиста. Рядко слагам.
    Очна линия- Л'ореал.
    Молив- Flormar, изобщо не ми се размазва.
    Спирала- MF- False Lash Effect
    Пудра- Rimmel Stay Matte, и други имам,но не ги ползвам.
    Руж- Буржоа.
    Червила имам различни, но в последно време най-много и постоянно всъщност, ползвам на Мейбълин, много приятен цвят е, много ми отива. Rum Raisin се води цвета.
    Очна линия, молив, спирала, руж не винаги слагам. Но коректора с тези мои сенки под очите ми е задължителен, на устните ми винаги имам нещо, дори и само балсам, пудра слагам според зависи.
    Everything changes, but beauty remains ...

  19. #19
    Фен Аватара на cool4eto0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    vn
    Мнения
    157
    очна линия, спирала и ФДТ на буржоа (фен съм ) пудрта ми е на свършване та маи ще си време една на лореал

  20. #20
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    И аз не можех да си слагам очна линия.Първо си взех една с твърда четчица,защото някъде прочетох,че било по-лесно за начинаещи - цялата я изразходвах и НЕ МОЖАХ да се науча.
    После си взех друга,но с мека четка-е,от първия път ми стана!

  21. #21

    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Shopsko
    Мнения
    61
    аз не ползвам очна линия, така и не можах да се науча да си слагам без да ми трепват ръцете ... Но си взех един як молив за опушен грим, който от едната страна е молив, от другата има четка, която леко размазва молива и става чуден опушен грим... Ефекта е много як, молива е графитено сив, първо си слагам една линия от него над клепача и после размазвам леко с четката, става бързо и готино за вечерен грим е трепачка ... После слагам спирала, и от време на време различни сенки, молив отдолу рядко слагам... Не извивам миглите допълнително, защото са ми извити и им трябва само удължаване...
    Kolkoto poveche, tolkova poveche

  22. #22
    Супер фен Аватара на ADMIRALKA14
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    На границата между реалността и непостижимото!
    Мнения
    1 485
    Аз си слагам само спирала с очната линия не мога и не мога просто да се справя, а и понякога слагам гланц, но рядко.
    Абе момичета някоя може ли да даде отзиви за новата спирала на лореал 4D, защото съм и хвърлила око..
    "As every cat owner knows, nobody owns a cat" - Ellen Perry Berkeley

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Ако някой ми беше казал, че жена ми и любовницата ще се засекат в тийнпроблем, щях да загина от смях. Сега малко се понааках ;(

  23. #23
    Страшно много харесвам мацки с як грим, толкова са красиви, но на мен не го търпя, чувствам се фалшива и омазана.. а и мисля че нямам красиво лице за грим.

  24. #24
    аз не мога да се справям с този очен грим (освен с спиралата:Д) кой знае колко ще трябва да експериментирам докато се науча D

  25. #25
    Супер фен Аватара на BrokenInnocence
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 328
    Цитирай Първоначално написано от Pigeon
    Мисля, че имам сериозни грешки в гримирането, защото от две години просто ползвам спирала и очна линия, и за официални поводи и за ежедневие Скучна съм нещо.
    Същата история съм и аз. Червило използвам или на Rimmel 050 - леко розовее, но като цяло е с цвета на устните, съвсем леко ги акцентира, или червено на някаква никаква марка. ФДТ използвам само зимата, на Виши, а пудра през останалото време, Клиник.
    No man for any considerable period can wear one face to himself and another to the multitude, without finally getting bewildered as to which may be the true.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си