.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Тема: koko dni

  1. #1
    Guest

    koko dni

    kolko dni moje da zakasnee cikala sled parviqt pat na momi4eto molq vi za serirozni mneniq sajalqvam ako temata se povtarq no prosto nqmah vreme za da namerq otgovora nq vaprosa mi

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    До 10!След това за сигурност тест или генеколог.А ако се притесняваш повечко,ако е минала седмица след половия акт пак може да си направиш тест.Дано всичко да е наред
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Индивидуално е-на мен ми дойде по-рано от обичайното с около 5 дни.

  4. #4
    Guest
    zn az sega sam 34 dni sled na4aloto na poslednata menstruaciq da se pritesqvam li?

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    По лесно е да се брои от края,но ако ти върви по седем дена...абе то зависи и на колко дена ти идва.Ти кажи
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  6. #6
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ами до 35 дни цикъл е нормално.Изчакай още 1-2 дни и си направи тест!

  7. #7
    Guest
    ami po princip mi varvi ot 5- do 7 dni i predi cikala ne mi e bil redoven dori se be6e slu4ilo nz za6to da presko4i 2 meseca e az kato spah s priqtelq mi izpolzvahme i prezervati i toi ne svar6va v men e kak moje li da e vamojno dae stanal gafa

  8. #8
    Фен Аватара на ssiimmoonna
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    293
    ama ti normalna li si be?kak kolko dni moje da ti zakasnee mn pove4e.znae6 li nai-sigurno e da iz4aka6 9 meseca i sus sigurnost 6te ti doide na 10-tiq.nema se pla6i6 kopeye! [-o<

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от simona.91
    ama ti normalna li si be?kak kolko dni moje da ti zakasnee mn pove4e.znae6 li nai-sigurno e da iz4aka6 9 meseca i sus sigurnost 6te ti doide na 10-tiq.nema se pla6i6 kopeye! [-o<
    tova podigravka li be6e za6toto sega ne mmi e sme6no i naistina sam obarkana

  10. #10
    Аватара на LoNdOn_DrY_gIn
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sinners Fall
    Мнения
    75
    Цитирай Първоначално написано от simona.91
    znae6 li nai-sigurno e da iz4aka6 9 meseca i sus sigurnost 6te ti doide na 10-tiq.nema se pla6i6 kopeye! [-o<
    To4no taka - na 9-tiq mesec 6e ti doide....ama 6e doide ne cikula a edno bebe koeto ako si dostatu4no malka nqma da te zaradva osobeno mnogo.................

  11. #11
    macka spokoino ... na men sled purviq put ne mi idvashe 3 meseca!Ako iskash da si spokoina napravi si test.No ako ste polzvali prezervativ ima mn malka veroqtnost

  12. #12
    FiTkAtA
    Guest
    ama pa4a ti si nenormalna kak moje da zadava6 takiva TUPI vuprosi!!!mn e glupavo tova deto go pravi6 6toto to pri vseki si e razli4no hubavo te e nasmela simona.91 6toto pi6e6 pulni prostotii

  13. #13
    Guest
    mi nqma li drug na4in osven test
    i tezi gluposti s 9-ti q mesec blagodarq 4e mi pomognahte

  14. #14
    plati 3 leva za da si spokoina .... ne mislq che sa chak takuv problem. inache ima i dr nachin no mislq che e po nepriqten > genekolog

  15. #15
    Guest
    dobre de vie kak mislite kakuv e 6ansut kogato sme go napravilis prezervativ i toi ne e svar6il v men da sam bremenna?
    pitam apsolutno seriozno i se nujdaq ot kompetentni mneniq molq vi

  16. #16
    Guest
    Mila,ne se pritesnqvai,na men sled pyrviqt pyt mi zakysnq s 6 dena.Smqtam 4e e normalno da ti zakysnee.A i kakto kazvash s prezervativ,bez da se e kysal i t.n. nqma problemi!Na men syshto mi zakysnqva tozi mesec,dano vs da e OKA i na mn mmomi4eta im zakysnqva,taka 4e ne se trevoji,no ako imash vyzmojnost napravi si test za vs slu4ai-jelaq ti mn kysmet

  17. #17
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    dobre de vie kak mislite kakuv e 6ansut kogato sme go napravilis prezervativ i toi ne e svar6il v men da sam bremenna?
    pitam apsolutno seriozno i se nujdaq ot kompetentni mneniq molq vi
    Шанс има,Ако си втора Дева Мария.Споко-и аз така се шешнах първия път.Но защо не искаш да си направиш тест-аз си направих,успокоих се и след 2 дни ми дойде!

  18. #18
    Guest
    az sym 4uval 4e 12 dena e granicata. ako gi mine zna4i ima ili bebe ili seriozen problem zdravosloven

  19. #19

    ...

    Pri vseki e razli4no ama ako do 12-14 dni ne ti doide si zemi test.Makar 4e se symnqvam da si bremenna 6tom ste izpolzvali prezervativ i ne e svar6il v tebe nqma opasnosti stiga paranoi :P
    Ако беше сълза, щеше да си в очите ми, ако беше цвете щеше да си в ръцете ми, но ти си човек и се намираш в сърцето ми!

  20. #20
    Guest
    dnes mi doide napravo si izkarah angelite dobre 4e vsi4ko se opravi sega sam po spokoina iskam da blagodarq mn na horata koito se otnesoha s razbirane kam temata te si znaqt koi sa

  21. #21

    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    B pAя
    Мнения
    66
    na men mi zakasnq s 15 dena,taka se bqh shashnala ama mi doide de
    Obicham, kakvo kato mrazq?Jiveq s kolko umreli mechti?Pileq, no teb shte zapazq!Padam - dushata leti!Rodih se sega shte si trygna!Kyrvq, no me mie dyjda!S lujite - syrceto iztrygna!V gyrdite - syrce ot ryjda !

  22. #22
    Guest
    Moga da si naprawq test nqkolko dni sled poloviq akt, nali? Zashtoto oshte e rano da mi idva...

  23. #23
    Guest
    pls kajete....

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    dobre de vie kak mislite kakuv e 6ansut kogato sme go napravilis prezervativ i toi ne e svar6il v men da sam bremenna?
    pitam apsolutno seriozno i se nujdaq ot kompetentni mneniq molq vi


    Малката, слушай кво! Като си необразована на тема секс НЕ го прави!! Как според тебе ще забремнееш по този начин?!!?!?
    Не си бременна и спокойно!! И следващия път като правиш секс се образовай преди това малко повечко!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си