.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Помощ отностно бърза възбуда ;/

    Добре, трябва да се оплача и да помоля за съвет. Имам проблем с ... ами, бърза възбуда. Т.е. много лесно стигам до "края" Проблема обаче произтича, че това не е само при секс, но и когато мастурбирам. Ето, примерно, сега ако започна, след 4 минути съм свършил. Вярно, все още имам малко сексуален опит в архива си(т.е. 5-6 пъти секс) но се притеснявам, че и когато съм сам, работата не върви. В какво може да се крие проблема?

  2. #2
    Guest
    Ми проблемът ти е много нормален и често срещан при всички млади момчета без опит.С времето ще се научиш да се въздържаш повече.Значи по темата в Интернет е пално даже и упражнения има как да се научиш да се подтиска изпразването, ама трябва да се поровиш.И нещо, което сам забелязал и чел е, че е хубаво като правиш секс да не ти се пикае (колкото и смешно да звучи), защото когато пикочния мехур е пален подтиска допълнително простата и малко или много сваршваш по бързо.Така че успех.

  3. #3
    Guest
    Истината, е че потърсих точно нещо такова, но така и не успях да попадна на нещо конкретно. Много бих бил благодарен, ако ме насочиш

  4. #4
    Guest
    Истината е, че доста отдавна бе6е когато попаднах на тия теми. Но пробвай да напишеш в търсачката "преждевременна еакулация" или нещо сварзано с това.Позавърти думите там и няма начин да не излезе.Но като цяло най-важното е да се отпуснеш по време на секса. В смисал ако се притесняваш това допълнително ускорява изпразването.Нали знаеш че всичко идва от мозъка, да не изпадам в научни теми. А ако сега почна да обяснявам всичко което знам няма да ми стигне цял ден да пиша.Пробваи да потарсиш пак.Сложна материя но проблема не е непоправим.

  5. #5
    Guest
    всичко е до нагласата ти.
    Научи се да контролираш нещата с мозъка си.
    Колкото повече мислиш, че ще свършиш бързо, толкова по-бързо свършваш

  6. #6
    Guest
    Добре, благодаря ви ще опитам, обаче има още нещо. Понеже имам навика през 1-2 дни да го мия със сапун/обикновен/(нали се сещате, хигиена, ала-бала) може ли да е от това (((:

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    vsichko e na psihi4eska osnova.. no ako ne moje6 se prodavat razni spreiove za zadarjane..i takiva
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си