.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1
    Ненатрапчива
    Guest

    Искам да питам момчетата...

    Имам въпрос към момчетата. Нормално ли е гаджето ми да предпочита да се самозадоволява в банята,отколкото да ме чука?Толкова ли е хубаво, че да отказва секс с мен?Правим го много рядко,2-3 пъти на месец.Между другото не си мислете,че съм пълна скука в леглото,предишни гаджета са ми казвали, че съм просто неустоима в леглото.Сега понеже по-рядко правя секс,в главата ми се въртят невероятни секс-ФАНТАЗИИ,свързани с други мъже,но не искам да изневерявам на гаджето си,защото го обичам.

  2. #2
    според мен не е мн нормално да ти кажа честно

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там където мечтите не свършват...
    Мнения
    110
    трябва много хубаво да си поговорите...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    (ne se obijdai)
    Цитирай Първоначално написано от {{{MiLo_f}}}
    трябва много хубаво да си поговорите...
    mdaaaaaaaaaa
    ili pak tvoito gadje e gei (ne se obijdai)
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    говорете
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Според мен не е нормално,защото до колкото знам секса е много по-хубав от чикията.

  7. #7
    Добре де уж момчетата питаш пък за сега само мацки ти отговарят.
    По темата, кво да ти кажа. Не мисля, че е нормално, но може да има някъв проблем с възбудата или да е притеснителен. Ако така продължи да си лъска бастуна, пробвай да го напиеш и го изнасили, или по-добре му направи в началото стриптийз и като видиш че опъва палатката му скачай

  8. #8
    Guest
    parvo da ti kaja , 4e sam mom4e i iskam da ti otgovorq 4estno.Malko mi e stranno, 4e mislite , 4e problema e v mom4eto.Problema moje da e v teb i da ne go vazbujda6 sexualno ili da haresva ne6ta koito ti ne mu predostavq6.Pogovorete i go pitai kakvo iska.Napravi kompromis.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    emi ti ko iska6 sa na den po pet pati na den sex li da pravite i tova si e umoritelno zaebi ti.. axxax!
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Burgas
    Мнения
    1 021
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    parvo da ti kaja , 4e sam mom4e i iskam da ti otgovorq 4estno.Malko mi e stranno, 4e mislite , 4e problema e v mom4eto.Problema moje da e v teb i da ne go vazbujda6 sexualno ili da haresva ne6ta koito ti ne mu predostavq6.Pogovorete i go pitai kakvo iska.Napravi kompromis.
    mdam. tvyrde e vyzmojno da e taka

    Не е важно да умреш за родината си ...
    Важно е да накараш врага да умре за своята !!!

  11. #11
    Ми не е нормално!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    sofiq
    Мнения
    1 000
    sigurno ne go vuzbujda6!pogovorete neznam!napravi ne6to!

    Moje da sum bila tvoq , moje i da buda tvoq , moje i nikoga da ne sum tvoq - izbora e tvoi))

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Sofia,West Park
    Мнения
    148
    Или е гей или има проблеми с половия орган и го е срам да се показва пред теб.А може и да не му е приятно да прави секс с теб,независимо от това,че старите ти гаджета са ти казвали,че си неустоима в леглото.
    100% ли си сигурна,че лъска в кенефа,а не прави нещо друго...може да има проблем с дебелото чарво?
    No Brain No Pain!!!

    Skype: steven_gerrard4

  14. #14
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Ми не е нормално!
    Един път и аз да съм съгласен с теб.

    Момчето явно си има някакъв проблем. Поговори с него.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  15. #15
    Абе хора, вие не чете ли?! Има много такава информация както за момчета така и за момичета. Ако твоя приятел предпочита самозадоволяването пред секса с теб, може при него да има една такава зависимост... просто ако се самозадоволява прекалено често, може да свикне с това до степен такава, че сексът може да му е дори неприятен. Това важи също и за момичетата - на всеки е възможно да се случи.
    Still a baby ...

  16. #16
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ами не е много нормално-може би просто не го задоволяваш.Това,че предните мъже са ти казвали,че си супер може и да не е така.Може да си си вирнала носа и да си станала пълна скука.А може просто да не си пасвате сексуално.Понякога 2 много красиви картини,поставени на 1 и съща стена изглеждат ужасно!

  17. #17
    Guest
    Abe 4e e stranno stranno e ama da ne e normalno ne se izlagaite .
    Da go e sram ot kakvo da go e sram nali ve4e sa go pravili i go pravqt ot vreme na vreme ne mislq 4e go e sram ot ne6to. Prosto ne go privi4a6 tolkova bilo to 6toto ne6to ne si mu po vkusa ili 6toto si ima druga [ri4ini sqkakvi ima. Ti ot kade znae6 4e luska hva6tala li si go ili kakvo
    A otnostno tova dali si e kef ili ne se se6tam za edin izras koito mnogo go mrazq ama za sajalenie v mnogo slu4ai e veren
    Chikiite sa za kef sexsa e za prestij

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    315
    toq qvno e golqm prostak i ne si zaslujava

  19. #19
    love_galka
    Guest
    spored men toi e tapak ne se obijdai

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На пътя м-ду РАЯ и АДА на любовта
    Мнения
    339
    Mi ili ima problem momcheto ... i trqbva da pogovorite ili problema e v teb i trqbva da pogovorite !!!
    v 2-ta sluchaq sednete i govorete kaji mu che iskash poveche sex .... i ako ima problem da ti kaje kakuv e ... ako nqma takuv .... nalice i toi produlji da chyka levislava ili desislava ... zareji go ..... (se shte namerish nqkoi normalen muj) ... ako ne az sym nasreshta !

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    ufff
    aide nema nujda
    super mnogo varianti ima .. zashto da e bil gei ?!?
    iskam sega momchetata da se zamislite i da mi kajete chestno
    vseki sex s priatelkata vi li e po-hubav ot vsqka chekiq
    chovek dokato se pravi i fantaziraaaa !!!
    zamislete se malko bez da kazvate : toq e gei , onq e gei

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Секса е за престиж, чикията е за удоволствие.
    2т. системно

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Секса е за престиж, чикията е за удоволствие.
    AXXaxXaxAXxaXAxx
    e tva e choveka s nai-qkite mneniq v celiq forum !!
    viziram nai-veche temata "bihte li go napravili s obrqzano momche-turche"


  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Доса жена не ми е причинявала тва удоволстви което сам мога да си го причиня с една -две чикийки. Говоря за самия оргазъм. Секс вече правя заради чувствата които изпитвам към партньора си, (и за кеф естествено ама както вече подчертах на ръчна си е по благо)
    2т. системно

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Доса жена не ми е причинявала тва удоволстви което сам мога да си го причиня с една -две чикийки. Говоря за самия оргазъм. Секс вече правя заради чувствата които изпитвам към партньора си, (и за кеф естествено ама както вече подчертах на ръчна си е по благо)
    golemec golemec =D>

    no ne vinagi de ...... sex-a si e sex , ako ne beshe takova udovolstvie deto se vika .. nqma da e "opredeleno nai-komentiranata tema.."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си