.
Затворена тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 112

Тема: Kosa na rasti ?

  1. #26
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
    аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
    абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
    Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман.
    лелеееееееее аман от простаци бе
    БАСИ!!!!!!
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Напомня ми за оня рус гей от ББ3

  3. #28
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Точно си обяснявам как се държите просташки в темата като типични деца ( където майките им вместо да ги възпитават си развяват пут-ките наляво надясно ) и ме изкарвате мен простак . Но много моля, първо поработете върху възпитанието си и после правете забележки.
    2т. системно

  4. #29
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    za6to si pri4inqva6 tova na kosata
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  5. #30
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Точно си обяснявам как се държите просташки в темата като типични деца ( където майките им вместо да ги възпитават си развяват пут-ките наляво надясно ) и ме изкарвате мен простак . Но много моля, първо поработете върху възпитанието си и после правете забележки.
    Няа говориш за майка ми щото наистина ще си отнесеш боя някой ден. Мазен малък фешън ..ама иначе "идваме да ви кажем чао беше ни много приятно" аман от некфи селяни без никаква идея какво си говорят...и бахти двуличието.Са не се прави на некъф умен щото си далееч от това..супер ограничен объркан инфантилен.Извинявай, използвам обидни думи ваше височество Няа ти го простя тфа за майките.

  6. #31
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Успокойте нервите, нали вярвахте в Джанго
    2т. системно

  7. #32

    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    universe
    Мнения
    81
    нали вярвахте в Джанго
    "среден пръст към всички и това му е колая..."

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от BeAsT
    нали вярвахте в Джанго
    "среден пръст към всички и това му е колая..."
    А тъй...текстовете на Сенси-точно за е таковата жалко общество като тоя

  9. #34
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Успокойте нервите, нали вярвахте в Джанго
    абе как може да обиждаш така други култури с които даже не си запознат като хората,бе????!!!!!!
    а казваш че ние нямаме възпитание!!!!!
    и тва ако не е простащина?!!!!!
    лелеееееее ама откога всички станаха толкова знаещи???!!!!
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  10. #35
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    А вие к8ак смеете да се наричате култура като нямате нищо културно в себе си. Само трева в джобовете и глупости в главите. Бог прощаваа Джаго не!
    2т. системно

  11. #36
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    315
    Basi tapoto e da si prai6 kosata na rasti.

  12. #37
    Голям фен Аватара на tequila
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    706
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    А вие к8ак смеете да се наричате култура като нямате нищо културно в себе си. Само трева в джобовете и глупости в главите. Бог прощаваа Джаго не!
    абе човек ти не разбра ли че аз не съм раста бе!!?
    просто съм научена да уважавам религията на другите хора.
    Внимавай кого МРАЗИШ.
    Може да е някой когото ОБИЧАШ!!!


  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    И аз - ама може ли да дойда тука - да кажа че сестра ми има расти, и да дойде мстната курва от храстите на борисовата и да почне да ми вика че съм бил тъп малоумен органичен? Нали се сещте как тва некой може да ми го каже само в интернет.... И неква друга кифла как щяла да обръсне и пребие сестра ми, ма айде що не ми го каза като те видех на живо ъ? Ми си седе като индианец в храстите?
    2т. системно

  14. #39

    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    universe
    Мнения
    81
    Цитирай Първоначално написано от Sazi
    Basi tapoto e da si prai6 kosata na rasti.



    "наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един го прави ей-така, друг за поощрение"

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Споменах...че раста е човешко същество...за разлика ей от тоя дет се мазни по срещите.
    А 'кифла' е нарицателно за девойка тип 'неговата сестричка'...Боже,представя си каква трета световна щеше да е у тях ако сестра му беше истинска раста...с брат като този...бля

  16. #41
    Guest
    awe jamalska mnogo si tupa we za kva se misli6 kultura ne znam si kvo mnogo si navutre v ne6tata ne6to.q si sedi na zadnika i spri da pi6e6 po vseki bulgarski forum i da se pravi6 na mnoogo underground madafaka.i si navri rastite v guza

  17. #42
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Ми трета световна си е. Проблема е че аз нещо почнах да пичеля, сестра ми се по често почна да я фаща срам че е скейтъро растафано и незнам си ква хуп хоп реге маниячка. Ама с нея вече не мие интересно, кефа се в форума да правя сеир щото тука сички се възмущават.
    2т. системно

  18. #43
    Тия расти са гадни,бе.Не си разваляйте косата.

  19. #44
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Не разбрахме последно сестра ти фешънка с дреди ли е или е некфа от мизерната ни раса на улични пропадняци.
    Госте,кашон такъФ,1.няам дреди че да си ги натикам където и да е.2ро ше си пиша къфето си искам шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата

  20. #45
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата
    Мисля че всеки един човек в тоя форум отдавна се убеди че си точно от този тип хора.
    2т. системно

  21. #46
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Не разбрахме последно сестра ти фешънка с дреди ли е или е некфа от мизерната ни раса на улични пропадняци.
    Госте,кашон такъФ,1.няам дреди че да си ги натикам където и да е.2ро ше си пиша къфето си искам шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата
    ne samo 4e si takava ami si i tupa.tiq deto imat rasta po glavata ne se nari4at "rasti" a rastafari.pone kato pi6e6 za ne6to nau4i za kvo stava vupros.4oveka si pusnal temata da pita kude da si napravi i ti vednaga po4na da se zaqjda6.nito znae6 kolko razbira i tn nito ni6to ma se prai6 na mnogo vajna i na mnogo znae6ta.

  22. #47
    Guest
    Ve Jamalska ko se otvarq6 i kvo k1rti6 meraka na horata da si praqt rasta?!ti sqka6 ne si zapo4nala s16to ot nulata(ne kazvam 4e vs koito iska rasta nqma haber ot sveta) ama are da ne se otvarq6 tolkoz 4e mnoo me iznerviha komentite ti \/
    P.S. Hora pravete si rasti kefete se jiveite si jivota i ne davaite na nikoi da vi se b1rka,p1k v kraq na krai6tata modno e ama nqma lo6o

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Аз пък мисля хахахахаха че не е хубаво да се правят дреди само заради прическата.Растафарай е култура а не сандвич с филе.
    Никой не се е родил научен,но нищо не му пречи първо да се научи (гуууууугъл ако щеш) преди да си прай косата на фитили и след година да ги отреже ю ноу

  24. #49
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София
    Мнения
    4 803
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
    Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
    Алс съм съгласна! не энеш даже как ив се вика ве ,къде си тръгнал
    [size=7][b][u]fosse cos

  25. #50
    Jamalska,moga li da te popitam kakvi sa kriteriite ti po koito opredelq6 dali edin 4ovek e "dostoen" za da si napravi dreads?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си