.
Затворена тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 112

Тема: Kosa na rasti ?

  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Най-малкото да знае кой е Джа,Хайле Селасиай,да познава нравите на културата растафарай...аз до са съм видяла само 1 раста който не пие алкохол ,за вегетарианци да не говорим...ние не сме ямайци или етиопци,но дали това няма да е гавра с културата им,религията им ако секи 5ти се разнася с дредлокз на главата

  2. #52
    neutralna
    Guest
    абе хора питам се аз тфа бойно поле ли е или форум,в който може да попиташ за с1вет? jamalska,мн добре те рабирам и от части имаш голямо право да се нервиш-тфа си е не просто поредната "fashion" прическа-има си култура и кфо ли още не и е тъпо хора дет не разбират да се паржят на кфото не са..... ..ама чв каря на краищата секи си има парво да се носи,както си иска и не сме ние тия дет можем съдим..ако някои мое помогне на 4овека да даде съвет,ако не-не мисля,че е добра идея да се бъркаме в света на другите-тфа си е нещо лично....

  3. #53
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Jamalska,moga li da te popitam kakvi sa kriteriite ti po koito opredelq6 dali edin 4ovek e "dostoen" za da si napravi dreads?
    просто защо му е на човек който не знае каква е тази култура да си прави дредове ... просто е някак си тъпо ..
    а наското ми казаха нещо много интересно "хората с дредове са два вида , едните слушат реге и рага , а другите ню метъл " ...ае ся хваете смисълът ! според мен е пулна безмислица ...
    а бтв виждала съм нещо мно смешно ...расти и анцук на адидас ...нз мно ме изби на смях ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  4. #54
    Spored men 1 4ovek 6te poiska da si naprai dreads ako slu6a muzikata,ako se obli4a v toq stil i t.n. Mis1lta mi e 4e nqkoi koito e zapalen po hip hop, primerno, toi nqma i da go vle4e taq pri4eska taka da se izrazq.A za6to nqkoi det e nav1tre v ne6tata da ne si napravi ako mu haresvat rastite?!Sega 6toto bilo modno dai da ne si prai 4oveka v1preki 4e iska li?

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Не,не разбира се.Работата е там,че те си правят дреди! без да са "навътре в нещата"

  6. #56
    Guest
    Da taka eJamalska ti na rasti li si?

  7. #57
    Da taka eJamalska ti na rasti li si?

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    хах...ох нищо лично ама просто искам да обесня...раста...е човек,чиято коса е на дредлооокз и всъщност е растафар...в смисъл може и да не е на дреди и пак да вярва и тн...пример:Джентълмен ...
    И не,не съм раста...хахаха аз съм рапър... не съм сигурна че съм достойна за дредлокз

  9. #59
    Ami da ti kaja nikoi ne moje da e siguren v tovaaz naprimer mn haresvam dreads i bqh gotova da si napraq ama zaradi na6te nqma,6toto nz k1v 6te e klimata na nqkoq dr planeta...hahahha.Az se zapalih po ragata, postoqnno slu6ah drum and base,kompaniqta mi-50% rastaman-i no uvi ne moga da si napraq, zatova ne vijdam ni6to lo6o ako nqkoi iska da si naprai i ako moje(nai-ve4e) da go spirame samo 6toto ne e 4uval DORI za Bob Marley primerno

  10. #60
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Ami da ti kaja nikoi ne moje da e siguren v tovaaz naprimer mn haresvam dreads i bqh gotova da si napraq ama zaradi na6te nqma,6toto nz k1v 6te e klimata na nqkoq dr planeta...hahahha.Az se zapalih po ragata, postoqnno slu6ah drum and base,kompaniqta mi-50% rastaman-i no uvi ne moga da si napraq, zatova ne vijdam ni6to lo6o ako nqkoi iska da si naprai i ako moje(nai-ve4e) da go spirame samo 6toto ne e 4uval DORI za Bob Marley primerno
    има смисал и смисала е огромен ..! незнам просто как да ти го обясня ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #61
    mi nqma da moje6 po nik1v na4in da me ubedi6))sorry

  12. #62
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Дръма пък е толкова далеч от тия култури,че няма на къде повече(а и ми е противен)
    Аз пък виждам много лошо в това да се плетат хора дет не са растафари по душа...А ако човек наистина иска да бъде раста с дреди нищо и никой не може да го спре...Но това крие доста кофти работи-откази от работа,един вид дискриминация...побой от скинове хъх...и тн

  13. #63
    6tom kazva6 4e drum-a e 'dale4 ot tiq kulturi' qvno naistina ne si mn naqsno s ne6tata sorry 4e ti go kazvam ama popitai svoite poznati rastaman-i (ako ima6 takiva de) kva muz slu6at,p1k moje6 da popita6 i nqkoi nepoznat rasta po ulicata s16toto...6te vidi6 kvo 6te ti otgovorqt vsi4ki!

  14. #64
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    доколкото знам има такива дет не се разплитат има и такижа дет се разплитат..

    начи плете се
    маже се с восък
    и се пърли косата
    след тва ако искаш да я махнеш-гола главица да ти е ясно!

  15. #65
    mda e normalno e nqkoi da se razplitat drugi ne,6toto taq pri4eska ne otiva na vseki 4ovek i nqkoi kato si napraqt rasti i im idva da si otrejat glavata))hahahahaha

  16. #66
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    DREADLOCKS ARE CULTURE ! THEY'RE NOT FUCKIN HAIRSTYLE ! ! !

  17. #67
    Супер фен Аватара на oTPoBHa
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    1 027
    глупави деца...

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    6tom kazva6 4e drum-a e 'dale4 ot tiq kulturi' qvno naistina ne si mn naqsno s ne6tata sorry 4e ti go kazvam ama popitai svoite poznati rastaman-i (ako ima6 takiva de) kva muz slu6at,p1k moje6 da popita6 i nqkoi nepoznat rasta po ulicata s16toto...6te vidi6 kvo 6te ti otgovorqt vsi4ki!
    там е проблема.че дръма е МОДА!Всеки тъпак вече слуша дръм...повечето надрусаняци дръмъри са бившите 'некомерсиални рапери',други са никога-не-билите-истински-расти...А и някфа част са тия дет ходят мега фешън и слушат И техно,
    Дръма е далеч от културата..от начина на мислене и живот...за нещастие не е далеч от обърканите деца дет му се кефят.
    А и м/у мен и него е лично

  19. #69
    Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!

  20. #70
    отровна
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
    адекватност на макс.. готическа принцеса с аватар на кристина агилера или посто поредната зарибяваща се към нещо различно чакгарска курва..

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
    алооо осъзнай се.РАСТИТЕ НЕ СЛУШАТ дръм ако са расти наистина...не толкова,че не може по правилник(хаха растафарската свещена книга) ами растите слушат РЕ-ГЕ!(рага/денсхол и тем подобни).
    Работата е там,че не стига да си слушал боб марли за да си прайш дредс без да разбираш дори какво пее той.Не ги разбирам раперите,дръмърите,металит е и тн дет се плетат...

  22. #72
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
    олее колко си наивна ..! кво общо има дръма със всичко така и не разбрах ... ?!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  23. #73
    винаги съм харесвала хора с расти малко съм неграмотна по тоя въпрос ама гаджето ми(и той има расти) ми ги е обяснявал...То си е цяла култура при това е стара...А напоследък всеки 2ри е с такива...почити всиките ми приятели от Сливен са с расти,ама колкото и да ги обичам си знам че в БГ няма истински растафарайци...

  24. #74
    mn e lo6o da si gorzen ma o6te po-lo6o e da si t1p,ve hora ne se li vijdate 4e ste gola voda be hahaha pa i mi se otvarqt-ve nali va vijdam kvi ste kukli barbi tuka 100% samo na kafenca mi odite i tr1gnali da mi se obqsnqvat kat gladni cigan4eta pred maika si))))hahahhahhah
    sme6ni ste ve,a 6to se otnasq do avatara mi ako iskam na t1pata jamalska 6si sloja i izob6to ne mi govorete za dreads 6toto samo posramvate 'kulturata' ama mnooooooooooooo qko va nasrah oba4eeeeee maloumni vu6ki hvanati ot na nqkoi rasta glavataaaaaaaaaaaaaaa \/ =D>

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Е сега вече наистина ме разсмя

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си