.
Затворена тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 112

Тема: Kosa na rasti ?

  1. #76
    Guest
    браво брато ти си най-умния... хаха и се пише гРОзен ...

  2. #77
    кметицата:)
    Guest
    Цялата тая "война" е безсмислена!
    Аз съм далеч и от чалгата и от регето и от повечето др. неща които бяха споменати, НО съм просто възмутена от ограничеността на Jamalska!
    Глупаво е да се опитвате да натривате сол на нечия глава, защото не мисли като вас. Представи си, че аз съм с очебийно наднормено тегло, хипотетично. Представи си, че не мога да облека дрехите, които връстничките ми обличат, защото не ми стават, хипотетично. Представи си че слушам чалга, хипотетично. Представи си че в един момент откривам, че рапърските дрехи (размъкнатите) ми стават, отиват ми и изглеждам естествено, хипотетично. Тогава какво трябва да направя? Да се откажа от това, което ми стои добре защото не слушам съответната музика?!
    Искам да ти кажа също, че НЕ СИ ТИ ЧОВЕКА, който може да каже на коготи и да било "Нямаш правото да си правиш косата така или иначе!".
    Несъмнени има много хора, които се проявяват с разбиране към теб, въпреки нестандартното ти мислене. Представи си обаче, че всеки един с тези разбирания тръгне да се обяснява и да подскача като кастрирано петле (както правиш ти в момента). Какво ще стане тогава? Ми няма да ти кажа! Ти сама си прецени куките и скинарите защо така се отнасят към събратята ти!
    Това че човек не вярва в нещо (щото до колкото разбрах тва ващо религия било) не значи че трябва да се лишава от от нещо свързано с тази религия. Както и това че човек е зарибен по нещо не значи че трябва да парадира с него. Къде пише, че един рапър не може да носи костюм например?
    Щом не става дума за музика и прическа, а за религия ще дам и друг пример:
    в християнството яйцето по принцип се свързва със смъртта, но е свързаон и с един от най-святите ни празници-Великден. Това значи ли че мюсюлманите не трябва да ядат варени яйца (защото са свързани с християнството)?!?!?!?
    Друг пример:
    На много места по света хората са православни или католически християни, протестанти или изповядват друга популярна в своя регион религия. Въпреки това те намират в медитацията (присъща на източните религии) успокоение и релаксират чрез нея. Те не вярват в Буда например, не това не им пречи да медитират или да практикуват йога. А будистите? Те случайно да са тръгнали да заяждат защото някой практикува техните техники?
    А аз като не съм мюсюлманка да не би да нямам право да ям баклава и кадаиф?
    Мога да изтъкна още 1000 аргумента за да те убедя да спреш да се заяждаш, но сега е късно и ми се спи! Силно се надявам да се замислиш преди да постнеш някоя друга простотия!!!

  3. #78
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Ние за кфо говорим ти къде отиде.Бтв чисто хипотетично не знам как смъкнати дрехи ще отиват на човек с наднормено тегло..аз съм по-пълничка и определено изглеждам по-добре в дрехи по по тялото защото ме правят по -слаба..ама пак си ходя смъкнато. когато искам.Не можеш да ме убедиш,че някой ще предпочете да изглежда пълен и безформен вместо да се опита да подчертае и стегне тялото си чрез дрехите.
    И на темата-един вид се опитваш да ме убедиш,че някой трябва да се наплете и един вид да си съсипе косата(защото ако реши да я отреже после й трябва мн време да се възстанови) само заради прищявка...при все,че аз до сега не съм виждала момиче,накоето дреди да му отиват повече от пусната ненаплетена коса.
    И ако това има някакво значение част от леката ми предубеденост към фешъни и др подобни същества е точно заради отношението на ВСИЧКИ около мен към мен.Заради дрехите ми,заради заниманията ми...Но ако някой подходи дори с едно 'здрасти' позитивно винаги откликвам пак позитивно...обичам да разговарям с различни хора и да виждам техните гледни точки(дори и със скинове...в класа ми има един).Винаги е интересно да разбереш чуждото мнение по даден въпрос,но това не значи че трябва да променям своето.
    Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)

  4. #79
    jamalska ti ne si li 4uvala za razli4nite metodi za ud1ljavane na kosata??momi4e,stimulanta na Ikarov sigurn ti e poznato kato zna4enieto na dumata 'dreads'?!am tva e dr tema za stimulantite...4ovek ti ne znae6 li 4e 1 ot ka4estvata na 1 istinska rasta,kakto vika6 ti,trqbva da e nai-malko p1len nepukist i da ne mu puka za mnenieto na drugite,s16to te nosqt tova koeto im e nai-udobno i da ti kaja vs rasti hodqt 6iroko oble4eni!
    A i m/u drugoto ima maslo ot grozdovi semki,badem,susam i p6eni4en zarodi6 za ud1ljavane na kosata

  5. #80
    fen_na_rastite
    Guest
    Kakvo zna4enie ima kakva muzika slu6a6???Vseki si ima sobstveno mnenie i sam re6ava kak da se nosi,tova da e qsno na vsi4ki...Ne moje nqkoi da opredelq stila na pri4eskata ti,kato sadi za teb po muzikata koqto slu6a6!!!!!!Vsi4ki da si gledat rabotata za6toto az obujavam rastite,a ne sam privarjenik na kakvoto i da bilo!!!!!!!!!Podkrepqm izcqlo gothic_princess!!!!!!!!!!!!!!!!I ne mi e qsno za kakvo sporite???Ima li vaob6te smisal????Q malko se zamislete kakvi prostotii govorite,mai nqma ni6to v tazi glava,a ?????Koito ne razbira,da ne govori i nikoi nqma pravo da kazva koi moje da si pravi rasti i koi ne!!!!!!!

  6. #81
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Ние за кфо говорим ти къде отиде.Бтв чисто хипотетично не знам как смъкнати дрехи ще отиват на човек с наднормено тегло..аз съм по-пълничка и определено изглеждам по-добре в дрехи по по тялото защото ме правят по -слаба..ама пак си ходя смъкнато. когато искам.Не можеш да ме убедиш,че някой ще предпочете да изглежда пълен и безформен вместо да се опита да подчертае и стегне тялото си чрез дрехите.
    [quote="Jamalska"]

    Чисто хипотетично познавам 1 момиче с доста повече килограми от необходимото и тя се носи точно с такива дрехи. Познай какво? Тя изглежда страхотно в тях. Пък и с това си изказване само показваш че не разбиташ какво съм имала в предвид. Не е толкова вжен сами я пример, а нещото, което показва той! както и да е!


    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    И на темата-един вид се опитваш да ме убедиш,че някой трябва да се наплете и един вид да си съсипе косата(защото ако реши да я отреже после й трябва мн време да се възстанови) само заради прищявка...при все,че аз до сега не съм виждала момиче,накоето дреди да му отиват повече от пусната ненаплетена коса.

    Това си е нейна/негова работа! Всеки има глава на раменете и до известна степен може д аразсъждава! Това иде да покаже че може да прецени последиците от решението си! Тоест, дори и след известно време да съжалява за постъпката си и да се остриже това ще й даде нещо много по-важно от кирливите ти съветчета, нарича се ЖИТЕЙСКИ ОПИТ! НЯМАШ ПРАВО ДА ЛИШАВАШ НЯКОЙ ОТ ПОИТА, НЕЗАВИСИМО ОТ ВЪЗГЛЕДИТЕ И РАЗБИРАНИЯТА СИ!


    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)
    Да! Да! Алилуя! Амин! Инспирито санто!

    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)
    М/у другото ти от какво друго освен от ЧУЖДИТЕ решения се интересуваш и кой друг освен Хайле уважаваш? Моля те отговори преди да се напушиш

  7. #82
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Какво е ПОИТА? че нещо останалото ми се губи....вече не разбирам за какво изобщо се опитвате да спорите и какво по дяволите беше това с удължаването на косата?...направи си го в някой фризьорски салон..половината ми клас го направи...ако толкова искаш-заповядай хахахахахаха

  8. #83
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    не че е по темата, ама една позната си беше направила за бала растите на кок=)
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  9. #84
    Jamalska to4no ti spori6 s vsi4ki tuk i gi obijda6 kato gi izkarva6 nqkvi padnali ot Mars...Mi da ti kaja pro4eti si vsi4kite komentari po temata za da dolovi6 doka4liviq si ton(qvno o6te ne si se os1znala)...po princip nikoga ne si ostavqm komentarite no kato pro4etah tvoite ot na4aloto na temata se iznervih hiper mnoo ... !kakto se vika 'Vseki si namira maistora rano ili kusno' ))

  10. #85
    Guest
    Kakvo po dqvolite ima6 predvid s tazi hmmm...poslovica Princeske?

  11. #86
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от gothic_princess
    Jamalska to4no ti spori6 s vsi4ki tuk i gi obijda6 kato gi izkarva6 nqkvi padnali ot Mars...Mi da ti kaja pro4eti si vsi4kite komentari po temata za da dolovi6 doka4liviq si ton(qvno o6te ne si se os1znala)...po princip nikoga ne si ostavqm komentarite no kato pro4etah tvoite ot na4aloto na temata se iznervih hiper mnoo ... !kakto se vika 'Vseki si namira maistora rano ili kusno' ))
    Е ти намери ли го?Кристина?

  12. #87
    Koito shvanal- shvanal poslovicatahahhaha
    pomislete malko s sivoto si ve6testvo)))))))))

  13. #88
    Леле видяхте 1 различен и айдее нападнахте го,само защото има повече опит и вие го знаете това!Кво се карате на джамалска че се заяждала бе ше кажеш че вие не правите същото!Ми ще се ядосва-да,щото не разбирате да е*а...изкочило някво си момиченце уж готик,пък с аватар на кристинка и в същото време твърди че се движи с растафари и слуша нз си кво ахахахахаха смешно ми стана чак от повечето "много навътре" в нещата!Никой не ебава на кви ше се правите! щот вий джамаска я нареждате,ама от прочетеното ше ви кажа че тя е единствената в тая тема дет не се прави на компетента-тя е!И в крайна сметка вие сте смешните заровили се в тъпия форум и водят спорове на теми коит уж били безсмислени!Ми айде де направете нещо смислено прочете повече информация запознайте се с различните от вас и си мълчете щот изглеждате смешни с ваще болни амбиции че сте прави!
    Don't ever stop,just push until you hit the top,and if you try,atleast you know you gave you all,be true to you,and that way you can never fall...be true to you,and believe there is no-one bigger,cause they can all suck d*ck

  14. #89
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Блаагодаря за подкрепата...То е ясно,че никой няа да се остави току така да му се налее мозък в главата,та аз се отказвам от Опитите



    *смърт в семейството*

  15. #90
    Аз не сам навътре в нещата,смях се супер много на това че превърнахте форума във война,джамалска донякъде съм съгласна с теб ,само че не ми харесаха изказванията ти за дръма
    А по темата:тва си собствено мнение и никой не може да те спре ако си решил!

  16. #91
    Guest
    Jamalska i Gothic_princess sa edin i s16ti 4ovek!

  17. #92
    Mного често съм спорила с хора,които имат мнение като на Jamalska относно това кой трябва да има расти и кой не.Четейки коментарите й ареших и аз да оставя мое коментарче.Jamlska,момиче,абе не мога да разбера на какво се дължи самочувствието ти ,че мнооо ги разбираш тия работи с растите.Тука гледам определяш кой трябва да има и кой не по,бих казала,доста странен критерий.Аз например нямам расти,но имам много аверчета,които имат.Мислиш ли ,че кат се съберем заедно и почваме да се трепем защо еди-кой-си бил с расти па нищо не разбирал.Чакай малко.Живеем в свободна страна бе мама му стара.Всеки си прай квот иска .Съветът ми към Jamalska е да спре да петни хубавия сайт с коментарите си към "непросветените",а да приеме факта ,че има и други ,които ги разбират тия неща.Ти самата с расти ли си?Съмнявам се.И знаеш ли защо?Щото говориш като човек,който е прочел 1-2 статийки из нета за историята на dreads и айде вече-всеки трябва да почувства културата на растите ,иначе- йок расти.Времената се менят...Просто го разбери)))Нищо лично))))

  18. #93
    Fallen Leaves e absoliutno prava!Nz koq si ,ot k1de si,no si nacelila ne6tata absoliutno to4no.Ama da ti kaja trqbva da svikva6 s teq glupavi sporove 6toto ne samo jamalska ima takova mnenie po toq v1pros,ama ai kakto i da eBravo za commenta

  19. #94
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    готик принцеске - тъпа си, честно, и Кристина е адски грозна на аватара ти

    първо ти си толкова далеч от каквато и да е музикална култура, че не ми се коментира

    за повечето музикални субкултури има някакъв определен външен вид, всички смесваме стилове и използваме само части от субкултури, но някои го правят брутално смешно - виждала съм и пънкари с дредс, и метъли и сякви

    ти обаче си направила ебати якото нюметъл ник, брит-поп-чалга аватар, желание за дредс, и слушане на дръм, добре де, най-малкото, ако искаше да се наплетеш за друго, а не,за да си куул, нямаше да те е.бе кво ще кажат ваще

    и кви теории вкарваш?!? раста културата се е обособила като такава много преди дръма да прасъществува като стил, и не ЗА ДРЪМ & БЕЙС НЕ СА ХАРАКТЕРНИ ДРЕДЛОКС!!!!!!
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  20. #95
    hahhahaha koito e napisal 4e az i onaq ovca jamalska sme 1 i s16ta e ebaaasi 4oveka,ama v tva p1k nqma lo6o za6toto dokolkoto znam tva e forum a v1v forumite vseki si izkazva li4noto mnenie)
    p1k na drugata ovca alice sw prosto nqmam dumi,nz ko da i kaja...nqma komentar za neq samo 6te q pos1vetvam da si smeni "avatara".kato go smenq6 gledai ne6to koeto ti podhojda da sloji6-naprimer kup4ina konski laina...posle mi se obadi i az da si go smenq!hihihi-4a0do sledva6tiq ti opit da se prai6 na ostroumna i mnogoznae6ta,mili4ka)))

  21. #96
    Guest
    Alice sw,мойто момиче,честно ти казвам с тея злобните коменти не си прайш рекламка(мн съжалявам ама те съветвам да си затвориш голямата устичка!gothic_princess i jamalska също могат да напраят същото!това е някъв тъп форум все пак...по-добре ще е да се сдобрите!!!нз за кви се мислите и 3-те но изобщо сте пълна трагедийка!аре бегайте ся в детската градинка да се карате кат невидели там щото от тука ше ва изгоним!!

  22. #97
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Край,разкри ме!сега ще подам ръка на себе си и ще кажа 'мило другарче джамалска а.к.а. готик_принцес повече няма да правя така."
    Падналите листа,не ти прочетох поста до край щото ми се наби в очи толкова "коса на расти,тоя на расти,оня на расти" щото обясних 100 пъти,че РАСТА е човек..дредлок е масура на косата.
    Няма смисъл да споря с вас..ако ще тръгваме по грубата процедура-на тъпи пуйки и с фуния да им го наливаш няа да го попият.

  23. #98
    скъпа не ти го препоръчвам! 1.тия плитки се правят с яйце!
    2.после за да ги махнат трябва да те острижат гола глава,ако не се харесаш...става лошо!
    3.правиш си косата на гъз
    4.100% ще ти излезе солено!

  24. #99
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    скъпа не ти го препоръчвам! 1.тия плитки се правят с яйце!
    2.после за да ги махнат трябва да те острижат гола глава,ако не се харесаш...става лошо!
    3.правиш си косата на "задни части"
    4.100% ще ти излезе солено!
    не-че-се-правя-на-разбирач,но имам забележки по 1 и 4
    1.аз за яйце не знам...пред мен са плели десетки хора,познавам много хора които плетат,чела съм на ужасно много места,обсъждала съм, го с ужасно мн хора и най-лепкавите неща включват разни работи от рода на восък...ама не винаги е нужно да се запечатва така...
    4.с глед на горното вече толкова мн хора плетат че пари взимат само тия дето плетат във фризьорски салони(макар че не знам те от къде са се учили..от нета ли?)

    За другите 2 съм съгласна.

  25. #100
    Супер фен Аватара на the_o.c_girl
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    улица,,Сезам"...Велико Търново
    Мнения
    1 257
    Цитирай Първоначално написано от _Gery_
    ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..
    !!!!И аз съм на същото мнение

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си