.
Затворена тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 112 от общо 112

Тема: Kosa na rasti ?

  1. #101
    men li4no ne me kefi taq pri4eska ! to tva daje ne go smqtam za pri4eska de ama... nqkoi mn im se kefqt !!

  2. #102
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от fly _gurl
    men li4no ne me kefi taq pri4eska ! to tva daje ne go smqtam za pri4eska de ama... nqkoi mn im se kefqt !!
    еми да..не е прическа...в буквалния смисъл на думата като 'прическа за бал'


    опа..обещах че млъквам.

  3. #103
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    сега ..вие имате богата фантазия ....
    сетих се за един ужасно тъп пример, който дори и няма да разберете , но се пак, който иска да ми следи ( ако може ) мисълта ..
    Значи цял живот учите вие за програмист дават ви диплома , след всичките тези дълги усилия и разбираш ли някъф олигофрен с кинти си плаща и на него му дават също .....каква според вас е разликата, единия знае за кво става вапрос другия и представа си ня за кво става вапрос ... знам че няма да го разберете , но какво и да е ...самнявам се че вобще можете да разберете нещо , каквото и да е било !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  4. #104
    e tva za qicata me kill-na.nqkoi 4ul ne6to ili si misli 4e taka se praqt dreads i dai da go copne6 v1v foruma...

  5. #105
    S1glasna s1m s exploitedteen,ama p1k v kraq na krai6tata nikoi ne si izbira k1v da se rodi-bql ili 4eren.p1k i primerno na men mi haresvat mom4eta to4no rusi,svetli s dreads,i s16to si e mn qko.p1k drug e v1prosa 4e bulgarite ne sa se setili po-rano da izmislqt takava pri4eska,taka da se izrazq,p1k dori da bqha-nqkak si ne se vr1zva s na6ite tradicii,obi4ai,hora...

  6. #106
    xaxax oshte li pishete be... az btw seriozno ne sum 4uvala nqkude da si ima studio otivash i te pravqt na rasti xax ... znam 4e stava dulgo i nqkoi rastafat trqq te plette... ama kvo znam az...

  7. #107

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Vraca
    Мнения
    94
    Цитирай Първоначално написано от [B
    a[N]D[i]T[k]a]xaxax oshte li pishete be... az btw seriozno ne sum 4uvala nqkude da si ima studio otivash i te pravqt na rasti xax ... znam 4e stava dulgo i nqkoi rastafat trqq te plette... ama kvo znam az...
    най-после еидн умен дет си мълчи кат не знае-евала баце респектец
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  8. #108
    mai sv1r6iha mnogoznaikovcite) :P

  9. #109
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    ами ако си сложиш един мазен и дебел в устата ще свършат.

  10. #110
    po-skoro ako iz4ezne6 6te iz4eznat samozvanite mnogoznaikovcip1k ti nali sa razkara ot taq tema za ko pi6e6?

  11. #111
    Guest
    много добре го каза ск8,супер вярно е тва кво имаш в теб самия.кефя ти се мнг

  12. #112
    Темата е стара, а и се е поизчерпала вече!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си