.
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 112

Тема: Kosa na rasti ?

  1. #1
    Guest

    Kosa na rasti ?

    Kajete mi kade v sofia moga da si napravq kosata na rasti i kvi pari 6te mi struva

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
    Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    А иначе отиваш на Паметника на съветската армия..там всеки глупак е наплетен и може да плете..се ще се намери някой навит

  4. #4
    Guest
    Are be nikoi li ne znae

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    36
    ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..
    ЖиВоТ Без ЛюБов,Не е ЖиВоТ, а СъщЕстВувАнЕ!

  6. #6
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    middle_of_nowhere
    Мнения
    147
    Цитирай Първоначално написано от _Gery_
    ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..
    ne e taka..zavisi..poznavam mn hora na koito im otiva
    world of insanity supposes that good things would never come to an end!! =)

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    men pak rastito me kefi mno oba4e ne bih si napravila vse o6te .... ...

    ina4e ima sait v neta kadeto pi6e kak se prawi no sq me marzi da tarsa ...ako iska6 moje se nau4i6 i da si naprai6 sam ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Дредлокзззз
    http://rasti.hit.bg/

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Abe Jamalska ne se nervirai...Ve4e vseki e golqm razbira4 ot vsi4ko.Ostavi gi ne im obqsnqvai, 4e bez da razbirat ot tova, za6toto to si e cqla kultura ne trqq da si pravqt.Te nqma da go razberat, znam go ot li4en opit.Ne e samo s dredovete...taka e s piercinga s tatosite i mnooogo o6te ne6ta.Naistina ve4e prosto nqma smisal da obqsnqva6 kakvoto i da e.Ostavi gi da si pravqt, te sami moje da shvanat kato im omrazne sled 2-3 meseca...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  10. #10
    Guest
    аae koi e kazal 4e seki si prai az si prava 6tot taka si mi haresva a pak ako e zaradi tova 4e e modno kakto
    vie kazvate togava vob6te pak nqma6e da go pravq.

    A nekoi po gore be6e kazal 4e e ujas , iskam da mu kaja 4e za men toi e ujas za nego az sam taka i taka .A tva da se vodi6
    po modata e super bezmoza4no ne6to.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    А сестра ми като си направи расти и е чалгарка ? И изобщо не разбираше ни от културата нито тя самата има квато и да е култура. Пак си ги направи и пак и стояха по същия начин по който стоят на всички разбиращи капацитети. Тва е прическа не диплома.
    2т. системно

  12. #12
    az_neznam
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
    Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
    tva za prav pat go 4uvam ! nqkoi moje li da obqsni super podrobno kvo e tfa "rasta" ama kak taka 4ove6ko sa6testvo?! ne6to nemoga da razbera..

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Абе мн сте зле бе.Дредите НЕ СА прическа.Те наистина са култура...Хората живеят с тях...Растите вярват,че с наплитането си заключват злото от себе си.Растите не ядат месо и не пият алкохол.Растите вярват в Джа.Боб Марли е бил раста...да си представите какво значи.
    Наплитането на дредлокз ви гарантира неодобрение от 80% от населението на....ай Б-я(другаде нз как е).Шанса да ви добарат скинове и да ви обръснат и пречукат...също не е малък.Шанса куките да ви се заяждат също...не че ако си смъкнат по принцип не е голям пак...ама все пак ганджата е част от раста културата.Дредовете се мият трудно,задържат всякаква мръсотия и завъждат буболечки.Истинските дредове се махат само с отрязване на косата...

    Тъй че мили деца,земете си една пяна и си направете косата на фитили дет се маха след измиване и не ебавайте религии и култури които не разбирате.

    Амайо,сестра ти тряа да изглежда ужасно смешно некфа розава раста на токченца...е как да не се изсмее човек..и после да я пребие и обръсне.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а ? С един манекен... манекен на смит енд уесън . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.
    2т. системно

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Цитирай Първоначално написано от az_neznam
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
    Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
    tva za prav pat go 4uvam ! nqkoi moje li da obqsni super podrobno kvo e tfa "rasta" ama kak taka 4ove6ko sa6testvo?! ne6to nemoga da razbera..
    Защото самите хора се наричат расти,сещаш ли се
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а ? С един манекен... манекен на смит енд уесън . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.
    Да бе знам.Мазна фешънска дупка с некфи четирикрилни гардероби за охрана дето ни гледат като паднали от Юпитер Вика му се Джа,бате
    Дано сестра ти не прилича на тебе

  17. #17
    Хех, Джамалска, скъпа, не се впрягай - не мисли, че ще им повлияем...както Фиш казва - поне гаргите да плашат....
    Но наистина - гадно е да унищожите лъскавата си косица и да направите от нея нещо което не цените и почитате. А и без това на 2-3 месец ще си отрежете дредите защото искат поддръжка, ако не се грижите за тях както трябва може да се вмиришат...абе...ако не се кефите на културата или не вярвате...по-добре си земете гребенчето и се срешете ВЕДНАГА(марш пред огледалото)...
    Някои хора казват, че растите са лузъри...но...по-добре лузър живеещ правилно отколкото нахакан ходещ труп.
    Аз бих искал да се нарека раста, въпреки, че съм плешивец(нямам dreads) но....по-важно е какво носиш в сърцето си, а не какво носиш на главата си.
    Peace, Love and Unity ! SIGH !!! \/
    I'm a person just like you
    But I've got better things to do
    Than sit around and smoke dope
    ...
    I'VE GOT THE STRAIGHT EDGE!!!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а ? С един манекен... манекен на смит енд уесън . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.
    Да бе знам.Мазна фешънска дупка с некфи четирикрилни гардероби за охрана дето ни гледат като паднали от Юпитер Вика му се Джа,бате
    Дано сестра ти не прилича на тебе
    Аз съм мноо по готин и модерен пък.
    2т. системно

  19. #19
    Guest
    абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
    аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
    абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.

  20. #20
    a/\3x
    Guest
    Lelele aman ot razbira4i i hora koito mogat samo da kritikuvat!Jamalska ti koq si 4e da sudi6 koito i da bilo?I nikoi ne se e rodil nau4en taka,4e vsekio ima pravo da razbere na tebe kato ne ti se obqsnqva prosto ne pi6i lesno e da oprekva6 no ne i da razbere6 horata...vseki ima pravo na li4no mnenie i vskus i ne mislia 4e si dorasla da govori6 za cennosti ili da me6a6 religii.Za6toto mnogo ne6ta neznae6 za jivota..Vie toq forum go praite boino pole...4isto detski postupki i ne6to harakterno za bulgarina...no comennt

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    не че има смисъл ама дай да се изкажа
    1.той/тя не пита да я образоваме относно растафари кутлурата...а иска д а се прай на смешен/смешна.
    2.имам право да защитавам нещта,които ценя.
    3.достатъчно дорасла съм за каквото си искам.а това,за което не съм аз си го съзнавам благодаря за вниманието.
    и 4. има си места за учене...ако не знае места като раста.култ.бг ...има гугъл

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
    аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
    абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
    Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман.
    2т. системно

  23. #23
    Na men mnogo mi haresva,no vse o6e ne mislq da go pravq

    In Search Of Sunrise 7 Asia

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
    аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
    абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
    Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман.
    еии маина ти като вървиш не ти ли пречи слънцето е че то тва самучувствие маина .. чесно казано понякога заради хора като теб се замислям дали да не си направя дредове ...просто някви еи такива нещасни газарчета като тебе толкова ме дразнят че няма на каде ..особено ся дето поичето ходят с някакви причесчици в стил "аз съм геи" дето са с някви упашчеци ..маииилее не моа напрау .. и с някви розови блузки и с едни католически крастчета ... как вобще е възможно да сте с такова самочувствие не ми е ясно !

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Нещо не виждам какъв смисъл имат писанията ти и какво общо имат с темата? Тва че аз съм си позьорче си е моя работа. Кат се дразниш седи там и мълчи.
    2т. системно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си